Osvita.ua Вопросы
Вопросы без ответов
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Дарья Новикова
Курс швидкого читання (16 уроків + диск). Цікавить вартість і чи є навчання українського швидкочитання?  

Цікавить можливість навчитися дистанційно швидкочитанню.

Anna
Друга вища освіта  

Маю диплом магістра (випуск 2013р). В цьому році вступила до медичного коледжу (попередня вища освіта зовсім медицини не стосується). Скажіть будь ласка, чи можна і яким чином, якщо можна, зарахувати бали з деяких предметів і не відвідувати їх, якщо вони вже були пройдені в університеті?

Irina Kyiashko
Чи маю я право викладати фізику та інформатику в школі ?  

Закінчила технічний вуз,отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію наукового співробітника (автоматизація та компютерно-інтегровані технології),викладач вищого навчального закладу.Чи маю право викладати фізику та інформатику в школі?Чи потрібна друга пед. освіта? яка? Чи потрібні курси?

Маряна Мигович
Нова українська школа  

У 2018 році по наступності мала набирати 1 клас. Пройшла онлайн-курси і очні курси з підготовки вчителів для роботи в умовах НУШ. Директор тарифікував 1 клас іншій вчительці, яка не пройшла очних курсів станом на 1 вересня 2018 року. Мотивував тим, що жодна з нас не має сертифіката очних курсів, тому ми в рівних умовах (рік наступної чергової моєї атестації 2022). Мені тарифікував години в 2-4 класах без моєї згоди, позбавив класного керівництва. Стверджував, що принципу наступності розподілу тижневого навантаження не існує, класного керівника призначає директор школи із числа педпрацівників. Чи має рацію директор школи? На які документи спиратися, відстоюючи свої права?

Oksana Diachenko
Я одинока мати, дитині 2 роки та 10 місяців. для мене велике навантаження  

Я просила дати мені 18 годин навантаження, але мені надали 22 години, аргументувавши це таким чином: навіщо мені вчитель з 18 годинами, коли в мене є вчителі з 26 годинами. Як для себе з маленькою дитиною я вважаю це навантаження великим, тому то до уроків треба готуватися, я буду викладати перший рік після великої перерви. Чи повинна я погоджуватися на 22 години?

Oksana Diachenko
Чи звільнять мене після завершення строкового договору?  

Доброго дня! Мене працевлаштовують вчителем з 1 вересня поточного року на умовах строкового договору до 31 травня 2020 року. Я маю статус одинокої матері. Чи мають право не продовжити зі мною договір? Знайшла у КЗоТ статтю 184, згідно якої навіть після припинення строкового договору мене повинні працевлаштувати за спеціальністю.

Оксана
доля шкільних методичних об`єднань  

Підкажіть, будь ласка, яка доля шкільних методичних об`єднань? Можу стверджувати, що ШМО віджили свій час з накопиченнями папок, звітами та протоколами. А якої думки МОН?

Елена
можно ли вести уроки учителю начальных классов в среднем звене  

Здравствуйте, могу ли я, уч. нач. кл.(высшее образование) вести в старшей школе труды, осн. зд. Что говорит закон.

Maryana Baloha
Квотні місця  

Чи перерозподілені квотні місця для зарахування на бюджет дітей сиріт? Для справки: було одне місце по К1.друга дитина ( з дещо меншою кількістю балів )потрапила на бюджет, але опікун не має можливості оплачувати навчання. Знаю,що якщо у якихсь вузах не було вступників по цій квоті, то Київ віддає їх вузам, які мали таких вступників, але не всіх задовільнили і просять про додаткові місця.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!