Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы без ответов
Яна
Педагогічна інтернатура  

Що таке педагогічна інтернатура?

Ольга Войтюк
Про оплату праці вчителя на 7 годин на тиждень  

Доброго дня! Підскажіть мені, будь ласка, як бути в даній ситуації? Маю медичну освіту, працюю в школі на 1 ставку медичної сести та на 0,5 ставки дієт сестри. Навчаюсь на заочному відділенні в пед університеті на факультеті біології, географії і екології на 4 курсі. В цьому році мені дали 7 годин викладання! як мені бути, щоб враховувався педстаж? Завчасно дякую)

Катерина
Освітній омбудсмен .  

Прошу надіслати адресу , за якою можна звертатися до освітнього омбудсмена.

Тарас
Дайте будь ласка відповідь, чи мають право діти батьків інвалідів війни та прирівняних до них на безкоштовне харчування в ДНЗ  

Дайте будь ласка відповідь, чи мають право діти батьків інвалідів війни та прирівняних до них на безкоштовне харчування в ДНЗ, якщо так то які необхідні дії потрібно зробити для цього, та які потрібні документи

Таня Ткаченко
Вибір редакції  

Доброго дня!Я отримала сертифікат.Ч и можу я отримати "Вибір редакції"?Як що так,то як це зробити?

Іванна
Вчитель говорить, що якщо як аргумент у власному висловлюванні буде наведений твір із зарубіжної літератури, то бали за аргументацію будуть неповними. Чи так це? Як показує практика?  

Вчитель говорить, що якщо як аргумент у власному висловлюванні буде наведений твір із зарубіжної літератури, то бали за аргументацію будуть неповними. Чи так це? Як показує практика?

Шал2701
Які предмети ЗНО потрібно складати для педагога організатора?  

Які предмети зно потрібно здавати щоб навчатись на педагога організатора?

Иван
Чи може бути в групі подовженого дня більше 40 учнів?  

Який нормативний документ регламентує кількість дітей у групі подовженого дня? Який вихід, якщо адміністрація пропонує зарахувати більше 30 дітей?

АН
Навчання в спортивнiй i художнiй школах  

Моя дитина пiсля школи ходить ще у спортивную i художню школи. В розкладi занять два днi спiвпали. Чи можна , наприклад, в понедiлок вiдвiдувати художню школу, у вiвторок спортивну? Чи не буде це порушенням? Iншi днi занять не спiвпадають.

Анна Кудрявцева
Як правильно заповнити журнал при індивідуальній формі навчання?  

Як правильно заповнити журнал при індивідуальній формі навчання?

Павлюк
Якщо іти вчитися на професію перекладач чи можна буде потім робити в школі вчителем англійської мови  

Якщо іти вчитися на професію перекладач чи можна буде потім робити в школі вчителем англійської мови

Morika14
ГПД різновікова група  

Чи може у сільській та гірській місцевості ГПД складатися з учнів 3-6 класів

Morika14
ГПД  

Чи може ГПД у сільській та гірській місцевості складатися з учнів 3-6 класів?

Наталія
Щодо викладання в школі.  

У 2001 році я закінчила економічний інститут, диплом спеціаліста. Підскажіть, будь ласка, чи є можливість перекваліфікації чи післядипломної освіти (а якщо є то опишіть покроково) для того щоб викладати в школі економічні предмети. Щиро вдячна.

natalya
Як розрахувати оплату праці викладача якій вийшов на роботу 20,08,2019р. ?  

Як розрахувати оплату праці викладача позашкільного закладу якій вийшов на роботу 20,08,2019р. ? По якій кількості годин рахувати? Тарифний розряд 11

Ольга
Пенсія за вислугою років  

Доброго дня. Запитання до Михайла. Отримую пенсію за вислугою років. Є можливість працювати на педагогічній посаді за межами держави. Чи матиму в такому разі можливість і надалі одержувати пенсію за вислугою років в Україні? Дякую.

Оксана Єленюк
Чи має право мати в стані агресії заходити до класу під час уроку, забирати дитину і приводити її коли захоче?  

працюю в інклюзивному класі(29 учнів, 2 із ЗПР та ЗДУГ). Мати одного з учнів часто заходить без підстави до класу, забирає свого сина, грубить мені та асистенту. Вона зводить на мене і мою колегу наклепи, кричить і ображає при зустрічі на дорозі. Може приходити до класу в нетверезому стані.

Наталия Бондарь
по якому тарифному розряду здійснювати оплату праці при переводі  

Вихователя ГПД з 12 т.р.з одного навч. закладу перевили до іншого на цю саму посаду, з/п нараховували по 12т.р., а через рік в цій же школі перевили на вчителя поч. класів і рахували по 11т.р. Вчитель не згоден, каже що треба також по 12т.р. Спираючись на 3.27. (За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.) Як правильно?

Галина
Скільки посад може суміщати працівник освітнього закладу?  

Доброго вечора! Працівник призначений у НВК на посаду вчителя образотворчого мистецтва з педагогічним навантаженням 6 год. За сумісництвом даний вчитель призначений робітником по біжучому ремонту на 0,25 ставки у цьому ж закладі. Також за сумісництвом працює у сусідній школі вчителем образотворчого мистецтва з навантаженням 4 год. Чи можна довантажити цього ж учителя ще 0,72 ставки вихователя дошкільного закладу? Якщо так, як правильно оформити? У вчителя диплом педколеджу ( поч. освіта) та ЗХІ (образотворче мистецтво).

Alyona Bondarchuk
Добрий день, підкажіть будь ласка чи можу я поступити на бюджет , якщо я дитина сирота?  

?