Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы без ответов
Фёкла Макаренко
Мінімальна кількість годин навантаження вчителя ліцею, за які нараховується пед. стаж?  

Цікавить мінімальна кількість годин (6 чи 9?) навантаження вчителя креслення, за які нараховуватиметься стаж? Директор школи не хоче зараховувати по трудовій книжці на посаду вчителя креслення, мотивуючи малою кількістю год і необхідністю доплати до зарплати з бюджету ліцею даному вчителю, бо не вистачає до мінімалки.... Пропонує трудовий договір без трудової книжки. Допоможіть і роз"ясніть?

Алла Мазур
Чи достатньо для атестації з І категорії на вищу курсів підвищення кваліфікації на 84 години? Чи потрібно 150 год?  

У 2019-2020 році чергово атестуюся на вищу катерію. Читала, що для атестації потрібно за 5 років прослухати 150 год. В Інституті удосконалення для вчителів І категорії пропонують курс із 84 год. Чи достатньо їх? Якщо ні, то де можна взяти ще 66 год?

Карина
Чи враховується супровід дітей в шкільному автобусі до ДНЗ і від нього до основного відпрацьованого часу  

Я працюю вихователем в сільському садочку. Щодня супроводжую дітей в шкільному автобусі до ДНЗ. Чи враховується цей час як відпрацьований?

Валентина Валентина
Відпустка майстра виробничого навчання воддінню  

Доброго дня!! Прошу надати роз'яснення про тривалість відпустки майстра виробничого навчання водіння (код КП 3340)

Виктория Виктория
Звільнення дитини-спортсмена з фізкультури  

Яка стаття нового Закону України про Освіту передбачає звільнення дитини, що займається спортом, від уроків фізичної культури.

Юлія
Ким працювати  

Доброго дня ким можна працювати після закінчення спеціальності Біологія та здоров'я людини чи можна працювати масажистом після закінчення такої спеціальності?

Юлія
Ким працювати  

Доброго дня ким можна працювати після закінчення спеціальності Біологія та здоров'я людини чи можна працювати масажистом після закінчення такої спеціальності?

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету  

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету  

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Nataliya
Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків.  

Добрий день. Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків інших вчителів без поважних причин ( дитина хоче йти в церкву). В цей день була практична робота з інформатики. Що в такому випадку ставити в клітинці у журналі тій дитині. (нб. сказав не ставити), оцінки немає. Дякую.

Людмила Левченко
Атестація тренера-викладача першої тренерської категорії, який перейшов працювати в Заклад освіти  

Тренер-викладач мав першу тренерську категорію в ДЮСШ. Перейшов працювати в школу і проатестувався на присвоєння І кваліфікаційної категорії через рік. Чи правомірне рішення атестаційної комісії?

Елена Кисиль
Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора?  

Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? Вчитель має -18 год, вихователь 25-30 год, а організатор -40 год, кошти отримуємо однакові, а навантаження з такою різницею!!! Колись обіцяли зменшити до навантаження вихователя, але за нас забули! Несправедливо!

Светлана БулгаковаМедынская
виховні плани в початковій школі  

Чи має право адміністрація вимагати написання виховних планів у початковій школі кадже у нас немає виховних годин? Дайте, будь ласка, посилання на документ.

Наталя Сенів
посада завгоспа у навчально виховному комплексі  

доброго дня у мене таке питання : ставка завгоспа у навчально виховному комплексі якщо :якщо дошкільна частина має 34 дитини а шкільна частина має 70 . Якщо б це був ЗНЗ то треба 80 дітей на 1 ставку, якщо б це був ДНЗ то у моєму випадку це дві групи на 0,5 ставки. питання наступне. Посада завгоспа має бути 1 ставка чи 0,5 ставки так як це є НВК а для них штатів нема

Валера Наташа Керасьови
Чи має право директор школи не прийняти заяви про заміну предмета  

Батьки учнів 2 класу написали заяви про заміну предмета Німецька мова на предмет Англійську мову чи має право директор не прийняти і відмовити

Ivanna Zatvarnitska
Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах?  

Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах?

Morika14
Подовжений день  

Чи може ГПД складатися з учнів 3-6 класів, якщо це сільська школа

Ніка
Скільки груп на ставку має бути у керівника гуртка в ДНЗ?  

Яке навантаження для керівника гуртка в ДНЗ?

Ніка
Чи зобов’язаний керівник гуртка ДНЗ відвідувати усі пед наради?  

Чи зобов’язаний керівник гуртка ДНЗ відвідувати усі пед наради? І що роботи у випадку, якщо спеціаліст не може відвідувати пед ради через те, що працює за сумісництвом в іншому освітньому закладі?

Яна
Педагогічна інтернатура  

Що таке педагогічна інтернатура?