Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Училка
Тривалість відпустки 

Учитель пропрацював директором школи з 10.01.2017 по 07.07.2019. З 08.07. 2019 його перевели практичним психологом цієї ж школи. З цього ж числа він пішов у відпустку, але надали всього 27 календарних днів. Чи правомірні такі дії? Чи мав право вчитель на повну (56 календарних днів) відпустку?

Оксана
Чи є обов'язковим здавати ЗНО в коледжі 

Доброго дня. Дитина навчається в коледжі.Чи обов'язково здавати ЗНО для продовження навчання в коледжі. Дякую.

Володимир Майєр
Чи можна змінити вчителя у школі? 

У сільській школі тільки один вчитель англійської... Він вчив мою маму, мене і зараз вчить сестру (більше 20 років) і результати від уроків - повний нуль... і при тому за цим вчителем стоїть вся школа... що потрібно щоб змінили вчителя?

Володимир Майєр
Чи можна змінити вчителя у школі? 

У сільській школі тільки один вчитель англійської... Він вчив мою маму, мене і зараз вчить сестру (більше 20 років) і результати від уроків - повний нуль... і при тому за цим вчителем стоїть вся школа... що потрібно щоб змінили вчителя?

Оксана
Чи є обов'язковим здавати ЗНО в коледжі 

Доброго дня. Дитина навчається в коледжі.Чи обов'язково здавати ЗНО для продовження навчання в коледжі. Дякую.

Елена Мельник
Чи може вчитель початкових класів бути ЗДВР 

Я працювала вихователем групи продовженого дня і по суміществу виконувала обов'язки заступника директора з виховної роботи (0.5 ставки ). В 2019/2020 н.р. я переходжу працювати вчителем 1 класу. ЗДВР мені відмовляють, мотивуючи тим, що мені буде важко. Чи мають право у відділі освіти відмовити мені виконувати обов'язки завуча (0.5 ставки), говорячи,що я буду одна така на всю Україну ? Дякую.

Оксана
Строк дії сертифікатів ЗНО 

Доброго дня. Чи будуть дійсні сертифікати ЗНО отримані у 2020 році, якщо вступати до вищого навчального закладу дитина буде не раніше 2022 року після навчання у коледжі.

Оксана
Отримання паралельно професійно-технічної та вищої освіти 

Доброго дня. Чи є можливим отримання вищої освіти за заочною формою навчання (контракт) навчаючись одночасно на бюджеті у професійно-технічному коледжі (денна форма навчання)?

Rozochka
Підвіз учнів 

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи має право адміністрація школи змушувати вчителів-предметників по черзі здійснювати супровід дітей при підвозі до школи "Шкільним автобусом" ?

Olya Kolomiychuk
5 серпня останный день для оприлюднення списку рекомендаций на зарахування (бюджет,контракт). Коли буде оновлена інформація для менеджерів? 

5 серпня останный день для оприлюднення списку рекомендаций на зарахування (бюджет,контракт). Коли буде оновлена інформація для менеджерів? Цікавить рекомендації для маґістрів.

Танюша Валерьевна
Хто може претендувати на посаду директора школи? 

Чи може заступник директора претендувати на посаду директора школи, якщо має вищу освіту спеціаліст "філолог", в додатку зазначено кваліфікація - вчитель англійської мови та літератури, має педагогічний стаж 13 років. Додатково навчається в магістратурі на спеціальність менеджер (управління навчальним закладом).

Танюша Валерьевна
В законі України про загальну середню освіту, зазначено, що кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду директора школи є - вища ос?... 

В законі України про загальну середню освіту, зазначено, що кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду директора школи є - вища освіта магістр(спеціаліст), педагогічний стаж не меньш ніж 3 роки, володіння українською мовою та інше. Якщо вчитель має диплом філолога, пройшов атестацію, має першу категорію, чи є моя освіта педагогічною? Та чи має це значення для посади директора школи?

Юлия Юффа
Сдать ЗНО англ на магистратуру в ноябре 

В ноябре пересдача зно по английскому для магистратуры у тех кто не набрал проходной балл. Могу ли я сдать его с пересдающими, если вообще не сдавала (не было в начале лета в стране)?

Екатерина Шумкова
До наказу 

Можно ли забрать документы с одного факультета,чтоб отдать на другой после зачисления.

Toma
Я отримати дублікат оригіналу диплома та додатку до нього 

Документи згоріли , потрібен дублікат диплома та додатку до нього, закінчила вуз 2009 року, що для цього потрібно?

Yulia19
Атестація і декрет 

Підкажіть, будь ласка! В цьому 2019-2020 навчальному році на мене чекає моя перша атестація. У грудні я йду у декретну відпустку. Які можливі варіанти рішення, чи встигну я атестуватися, і що на мене чекає? Атестаційнв курси випадають мені якраз на грудень, коли я вже буду у декреті ..

Maika
Заочное образование Компьютерных технологий 

ЗНО не сдавала,могу ли я успеть подать документы на этот учебный год?

Виктория Клязника
Практика при вступі 

Мій син у цьому році поступив до ВНЗ. І вже 2 серпня нам подзвонили і повідомили, що він обов'язково має пройти практику, 2 тижня. Чи правомірні дії адміністрації? Ми проживаємо за 100 км. від майбутнього місця навчання. Дайте будь ласка пораду, що нам робити у цьому випадку.

Різотто
прошу допомоги 

вітання всім. підкажіть будь ласка що робити в даній ситуації. завезли документи на контрактну форму навчання до оголошення рейтингового списку. після того як список з,явився то нас у списку не має, (документи прийняли і підписували заяву на контрактне навчання),

Олена Горват
Робочий час 

Я працюю в школі на півтора ставки. Скільки часу маю відпрацьовувати щодня, якщо маю 18 год. педагогічного навантаження у четвертому класі і 0.5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи у початковій ланці?