Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Ірина Карачка
Класне керівництво - терміново!!! 

Чи погоджується призначення класних керівників із ПК школи???

Maryana Baloha
Квотні місця 

Чи перерозподілені квотні місця для зарахування на бюджет дітей сиріт? Для справки: було одне місце по К1.друга дитина ( з дещо меншою кількістю балів )потрапила на бюджет, але опікун не має можливості оплачувати навчання. Знаю,що якщо у якихсь вузах не було вступників по цій квоті, то Київ віддає їх вузам, які мали таких вступників, але не всіх задовільнили і просять про додаткові місця.

Пані Паночка
Чи буде вчитель інформатики отримувати 20% надбавку, працюючи з учнями 2 класу НУШ? 

Маю диплом вчителя початкових класів та інформатики. Викладаю інформатику в 2- 9 класах. Чи маю право отримувати 20% надбавки працюючи з учнями 2 класу НУШ?

Lidia Mironova
Розподіол пед навантаження 

Директор школи звільнився. Конкурсу ще не було. Чи має право заступник директора виконувати(а наказом не т в о) самостійно проводити розподіл педагогічного навантаження?

Оксана Цірук
чи може адміністрація школи провести переатестацію вчителя на тій основі, що учні на ЗНО не підтвердили річні оцінки? 

Учні 11 класу, здаючи ДПА у формі ЗНО , не підтвердили річні оцінки (11 річна-7,8 ДПА). Адміністрація погрожує вчителю переатестацією на цій підставі. Чи передбачено таке законодавством?

Екатерина
ГАлузі навчання 

Як дізнатися, на які спеціальності у колледжі можна вступити після 9 классу? Як знайти документ від мон з переліком?

Студент
Одночасне навчання на двох бюджетних місцях, але різної форми навчання та освітньо- кваліфікаційних рівнів 

Доброго дня, у мене виникла ситуація закінчивши бакалавра (бюджетна форма), влітку я склав фахові випробування на магістратуру і вступив на бюджет географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, але паралельно я здобував у правничому коледжі Львівського національного університету ступінь молодшого спеціаліста за спеціальністю право, за результатом сесії звільнилось державне місце, на яке я претендую згідно успішності групи. Але у відділі EDBO виникає збій, і база не дозволяє мотивуючи це тим, що одночасно на двох бюджетах навчатись неможливо. Але в ЗУ "Про вищу освіту" статті 4 прописано громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних закладах вищої освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету. Магістра я буду здобувати вперше та молодшого спеціаліста я здобуваю вперше. Скажіть будь ласка чи можливе навчання на двох бюджетних місцях, але різної форми навчання та освітньо - кваліфікаційних рівнів ?

Елена
право на проведение уроков 

Здравствуйте, имею высшее образование, 1 кат. учитель начальных кл. могу ли я, после прохождения соответствующих курсов, вести уроки в старшей школе:основы здоровья, труды. Ещё интересует укр мова в 5 кл. если да, на какой документ ссылаться. Спасибо)

Turik
Перевод на заочное 

Здравствуйте, закончил первый курс дневной формы. Хочу перевестись на заочное, когда это можно сделать? На некоторых сайтах пишут в любое время года, где-то читал что обычно это происходит на каникулах, на сколько я понял четко ограниченного срока в законодательстве нет и всё зависит от решения сотрудников универа?

Turik
Перевод на заочное 

Здравствуйте, закончил первый курс дневной формы. Хочу перевестись на заочное, когда это можно сделать? На некоторых сайтах пишут в любое время года, где-то читал что обычно это происходит на каникулах, на сколько я понял четко ограниченного срока в законодательстве нет и всё зависит от решения сотрудников универа?

Людмила Крюкова
Рейтинг шкіл. Немає всіх закладів. 

Ознайомилися з рейтингом шкіл за результатми ЗНО 2019. Чомусь відсутні 4 навчальних заклади? Як знати які їхні результати і де їх знайти?

Валерий Чернявский
Працювати коли навчаюсь заочно. 

Скажіть будласка!Якщо у мене є освіта "Баклавр з будівництва" але в цому році поступив на заочну форму навчання в педогагічний університет на магістратуру з спеціальність Середня освіта(фізтчна культура),чи можк я працувати у школі викладачом з фізичной культури!!???

Тетяна Сметанюк
Чи потрібно проводити Години класного керівника у початковій школі ? 

Чи потрібно проводити виховні години та затверджувати плани виховної роботи в початковій школі ?

Веро
Ставка заступника 

Чи можна ставку заступника директора з навчально-виховної роботи розділити між двома особами. Підкажіть, будь ласка.

Danil
Стипендия по льготам УБД 

Подскажите пожалуйста. На стипендию УБД имеют право только дети участников АТО? У отца есть льготы УБД, но он получил их по другой квалификации, еще до 2000 г. В универе требуют справку из АТО и никак не врубятся, что отец не атошник. Я так понимаю клонят, к тому что только дети участников АТО, имеют право на соц.выплату?

Мишель
працевлаштування 

Маю роботу учителя в школі. Директор іншої школи пропонує роботу (0, 5 ставки заступника з ВР та 9 годин фізики). Підкажіть, будь ласка, як убезпечити себе і юридично грамотно написати заяву: прийняти на посаду заступника чи на посаду вчителя? чи можу я наполягати на посаді вчителя (бо ця посада для мене в пріоритеті)? чи вказувати тижневе навантаження? І як правильно змінити місце роботи? Звільнитись чи переводом?

Olga.L
Чи буде отримувати вчитель доплати, якщо у нього не буде ставки 

Я вчитель поч класів. Мені запропонували 0,5 ставки зама з виховної роботи у тому ж ЗЗСО. Чи залишать мені 18 год у класі, чи мають зменшити навантаження? І, якщо не буде 18 год (як вчителя поч кл), чи отримуватиму я доплати та надбавки ( за класоводство, престижність праці, НУШ?)

Юрій
Чи зберігається педагогічне звання? 

2007 року за підсумками атестації мені, як учителю, було підтверджено вищу категорію та звання "учитель-методист". 2010 року я розрахувався з посади вчителя і влаштувався методистом в будинок дитячої та юнацької творчості. 2012 та 2017 років атестувався, підтвердив вищу категорію (у методистів педагогічного звання немає). 2019 року повернувся до школи учителем. Чи збереглося за мною звання "учитель-методист", яке я мав до роботи в закладі позашкільної освіти?

Олена
Організація індивідуального навчання 

За якою типовою освітньою програмою розробити інд. навчальний план для учня 10 класу в 2019/2020 н.р, якщо інд. навчання організовано за умови, що в класі немає 5 учнів(сільська місцевість)? Як поступити з обов'язково - вибірковмим предметами? Чи можна обрати всі три: інформатику, технології та мистецтво?