Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Наталия Бондарь
по якому тарифному розряду здійснювати оплату праці при переводі 

Вихователя ГПД з 12 т.р.з одного навч. закладу перевили до іншого на цю саму посаду, з/п нараховували по 12т.р., а через рік в цій же школі перевили на вчителя поч. класів і рахували по 11т.р. Вчитель не згоден, каже що треба також по 12т.р. Спираючись на 3.27. (За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.) Як правильно?

Настя
перевступ 

Доброго дня! Моя дитина поступила на державне по 7 пріорітету (розпочала навчання). Вона планує на наступний рік перевступити в інший ВНЗ на державне за умови повернення коштів державі. Вона є донькою учасника АТО. Чи матимемо ми пільги на переведення на вакантні державні місця (якщо поступим на платне).

Елизавета Гаган
Заочники, що навчаються за держзамовленням мають право на стипендію? 

Вступила до університету в цьому році, за рейтингом не отримала стипендію, але ті хто були в рейтингу передімною перешли на заочне. Чи буду я отримувати стипендію?

Училка
Відпустка на санаторно-куортне лікування 

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи можна взяти відпустку наперед для санатрно-курортного лікування? Так склалося, що з відпустки вийшла лише 27 серпня , а тут запропонували путівку з 10 вересня.

Галина
Скільки посад може суміщати працівник освітнього закладу? 

Доброго вечора! Працівник призначений у НВК на посаду вчителя образотворчого мистецтва з педагогічним навантаженням 6 год. За сумісництвом даний вчитель призначений робітником по біжучому ремонту на 0,25 ставки у цьому ж закладі. Також за сумісництвом працює у сусідній школі вчителем образотворчого мистецтва з навантаженням 4 год. Чи можна довантажити цього ж учителя ще 0,72 ставки вихователя дошкільного закладу? Якщо так, як правильно оформити? У вчителя диплом педколеджу ( поч. освіта) та ЗХІ (образотворче мистецтво).

Alyona Bondarchuk
Добрий день, підкажіть будь ласка чи можу я поступити на бюджет , якщо я дитина сирота? 

Добрий день, підкажіть будь ласка чи можу я поступити на бюджет , якщо я дитина сирота?

Світлана
Чи може керівник закладу освіти в сільській місцевості мати пед навантаження 12 год. 

Чи може керівник закладу освіти в сільській місцевості мати пед навантаження 12 год.,якщо в закладі наявна вакансія.

Павлюк
Скажіть будь ласка якщо я зараз навчаюся на заочному навчанні контракт чи зможу я на інший рік перевезтися в інший університет? 

Скажіть будь ласка якщо я зараз навчаюся на заочному навчанні контракт чи зможу я на інший рік перевезтися в інший університет?

Павлюк
Якщо іти вчитися на професію перекладач чи можна буде потім робити в школі вчителем англійської мови 

Якщо іти вчитися на професію перекладач чи можна буде потім робити в школі вчителем англійської мови

Елена
Чи можна буде поступити на 3 курс після закінчення коледжу у 2022 році??? 

Багато викладачів не знають, чи можна далі поступати на 3-2 курс у галузі права з дипломом молодшого спеціаліста. Допоможіть будь-ласка.

Елена
Чи можна буде поступити на 3 курс після закінчення коледжу у 2022 році??? 

Багато викладачів не знають, чи можна далі поступати на 3-2 курс у галузі права з дипломом молодшого спеціаліста. Допоможіть будь-ласка.

Світлана
Чи може асистент вчителя (0,5 ставки) бути класним крівником 

Чи може асистент вчителя (0,5 ставки) бути класним крівником в класі у якому читає 9 годин

Жанна Логинова
зменшення навантаження без згоди 

Доброго дня. працюю в школі вчителем хімії та біології (такий запис в трудовій). після виходу вчителя на пенсію була довантажена 7 годинами географіі, які викладала 5 років і пройшла 2 рази курсі з підвищення кваліфікаціі з даного предмету. зараз директор школи відбирає в мене ці 7 годин географії і виставляє їх на вакансію, за для того, щоб колишній вчитель географії був прийнятий знов на роботу. під час ознайомлення з тарифікацією, я написала, що не згодна зі зменшенням навантаження. чи є такі дії директора правомірними? і як я можу оскаржити дане рішення, якщо маю на це право?

Anastasiya Lazarenko
Ставка секретаря 

Підкажіть будь ласка, я працюю в школі секретарем. Наша школа опорна. Веду нашу документацію і документацію філії, бо вони не мають секретаря. Крім того у нас є архів і його веду теж я. Маю за це до відпустки 3 вихідні дні. Скажіть чи маю я право вимагати від керівника доплату за такий обєм роботи.

Бодя Швайден
Чи можна перездати ЗНО з математики на наступний рік? 

Я здав ЗНО у 2018 році, зараз мене не влаштовує бал з математики, хочу перездати ЗНО з математики у 2020 році. Якщо можна перездавати, мені видадуть новий сертифікат і новий аттестат з новими балами?

Danil
Специализация и Направление подготовки 

Специализация и Направление подготовки, это два разных понятия?

Людмила Лемішко
Чи має право адміністрація школи примусити класного керівника чергувати на вечорах відпочинку з 17 до 20 години 2 рази на місяць? 

ЗДВР організовує 2 рази на місяць дискотеки для учнів 5-9 класів і примушує класних керівників чергувати на цих заходах із 17 до 20 години, чи має вона на це право, адже це відбуваться по закінченню робочого дня?

Сергей Гончаренко
Поповнення на 2 курс 

Сын после 11 кл. сдал ЗНО и поступил в коледж на 2-ой курс на Контракт а группа будет в конце года сдавать ЗНО зачем ему посещать историю, укр мову если он уже по ним сдал ЗНО?