Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Вася Гребенач
Доброго дня, якщо в дипломі магістра прописано викладач інформатики, чи можу я працювати в школі І-ІІІ ст. вчителем інформатики.? 

Доброго дня, якщо в дипломі магістра прописано викладач інформатики, чи можу я працювати в школі І-ІІІ ст. вчителем інформатики.?

Oksana Oksana
Дошкільна освіта 

Скажіть, будь ласка,я маю не закінчену вищу освіту, початкові класи, у нас в гімназії відкрили дошкільний клас, чи маю я право вести цих дітей (5-6 років), без спеціальної дошкільної освіти? Дякую!

Лариса
восстановление на учёбу в колледж 

Сын в июне 2019 года отчислен с 3 курса колледжа, так как повторно не сдал ДПА по укр. языку в форме ЗНО (по ЗНО набрал меньше 100 баллов. Прошу прощение: вчера, задавая ВАМ этот вопрос, ошибочно написала меньше 200 баллов. Имеют ли эти баллы значение??? ). Учебный план по другим предметам выполнил неплохо. Говорят, что можно сдать ДПА по укр. языку в колледже - колледжанской комиссии; и, в случае успешной сдачи, продолжить обучение в колледже на контракте. Пожалуйста, объясните: какая есть возможность восстановления в колледж на учёбу. Спасибо огромное за ответ.

Лариса
восстановление на учёбу в колледж 

Сын в июне 2019 года отчислен с 3 курса колледжа, так как повторно не сдал ДПА по укр. языку в форме ЗНО (по ЗНО набрал меньше 200 баллов). Учебный план по другим предметам выполнил неплохо. Говорят, что можно сдать ДПА по укр. языку в колледже - колледжанской комиссии; и, в случае успешной сдачи, продолжить обучение в колледже на контракте. Пожалуйста, объясните: какая есть возможность восстановления в колледж на учёбу. Спасибо за ответ.

Verona Plastun
після догляду за дитиною ( понад 3 роки маєш право повертати класне керівництво та ще й в 11 класі? 

учителька перебувала у відпустці по догляду за дитиною до трьох років плюс два роки за довідко лкк.Чи мали право забрати класне керівництво та ще й у випускному класі від учителя зі званнням

Виктория Тимошенко
Чи має право адміністрація школи примусити вчителя математики викладати фізику? 

Вітаю! Допоможіть розібратися в ситуаціїї. За дипломом я вчитель математики та основ економіки. Але у цьому навчальному році директор школи змушує мене викладати фізику. Чи має він на це право? Дякую за відповідь!

Галина
Чи може адміністрація прийти на уроки з відвідуванням у вересні в 1 клас? 

Директор хоче прийти з відвідуванням на другому тижні навчання в 1 клас. Це дозволяється? Рекомендується? Якщо так, то в якому документі це прописано?

студентка
Отчисление 

Здравствуйте, я поступала к вам в вуз в славянском филеале но теперь передумала учится по семейным обстоятельствам, подскажите как я могу забрать свои документы

Наталія
Щодо викладання в школі. 

У 2001 році я закінчила економічний інститут, диплом спеціаліста. Підскажіть, будь ласка, чи є можливість перекваліфікації чи післядипломної освіти (а якщо є то опишіть покроково) для того щоб викладати в школі економічні предмети. Щиро вдячна.

Леся
Диплом 

Доброго дня, мене цікавить скільки часу виготовляється диплом і додаток бакалавра? Хто і як взагалі його оформляє?

Іванка
Чи буде ЗНО з математики обов‘язковим у 2020 році? 

В офіційному наказі написано, що зно з математики стане обов'язковим з 2021 року, але в школі вчителі говорять, що цей предмет потрібно буде здавати уже цього року.

Віта Гуцул Коваленко
виконання обовязків асистента вчителя соціальним педагогом 

Чи може соціальний педагог виконувати обов'язки асистента вчителя в основний час роботи? Як проводиться оплата праці?

natalya
Як розрахувати оплату праці викладача якій вийшов на роботу 20,08,2019р. ? 

Як розрахувати оплату праці викладача позашкільного закладу якій вийшов на роботу 20,08,2019р. ? По якій кількості годин рахувати? Тарифний розряд 11

Ольга
Пенсія за вислугою років 

Доброго дня. Запитання до Михайла. Отримую пенсію за вислугою років. Є можливість працювати на педагогічній посаді за межами держави. Чи матиму в такому разі можливість і надалі одержувати пенсію за вислугою років в Україні? Дякую.

Оксана Єленюк
Чи має право мати в стані агресії заходити до класу під час уроку, забирати дитину і приводити її коли захоче? 

працюю в інклюзивному класі(29 учнів, 2 із ЗПР та ЗДУГ). Мати одного з учнів часто заходить без підстави до класу, забирає свого сина, грубить мені та асистенту. Вона зводить на мене і мою колегу наклепи, кричить і ображає при зустрічі на дорозі. Може приходити до класу в нетверезому стані.

Katrin Telezyn
Яка норма годин практичного психолога на 0.75 ставки? 

Зоорієнтуйте в кількості годин для психолога і як правильно години поділяються на: в межах школи і поза школою?

Иван
Чи можна атестуватися у новому закладі освіти? 

Учитель перейшов з одного закладу освіти до іншого. Чи можна атестуватися у цьому навчальному році, а не через рік?

Влад Царенко
Переступ 

Я начав навчатися на 1 курсі Бакалавр, форма навчання денна, навчаюсь на контракті і зрозумів, що вибрав не ту професію як можна перевестись у інший університет і на іншу спеціальність? І взагалі можливо це?

Діма
Чи можу я перевестись з однієї спеціальності на іншу в медах одного факультету? 

Я поступив на бюджет однієї спеціальності істфаку, але я не хотів на ній вчитись і мене цікавить інша спеціальність (на жаль був змушений так зробити, бо ніхто не має змоги допомогти мені фінансово навчатись там де я хочу). Скажіть чи маю я змогу перевестись на бюджет бажаної спеціальність? І якщо так, то чи доведеться мені ліквідовувати академрізницю? P.S. перший курс

Віталій Ковальчук
Достроковий вихід із «декретної» відпустки 

Чи припиняється виплата допомоги при народженні дитині у разі «дострокового» виходу жінки на роботу із відпустки по догляду за дитиною до трьох років або працевлаштування?