Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Наталя Сенів
посада завгоспа у навчально виховному комплексі 

доброго дня у мене таке питання : ставка завгоспа у навчально виховному комплексі якщо :якщо дошкільна частина має 34 дитини а шкільна частина має 70 . Якщо б це був ЗНЗ то треба 80 дітей на 1 ставку, якщо б це був ДНЗ то у моєму випадку це дві групи на 0,5 ставки. питання наступне. Посада завгоспа має бути 1 ставка чи 0,5 ставки так як це є НВК а для них штатів нема

Валера Наташа Керасьови
Чи має право директор школи не прийняти заяви про заміну предмета 

Батьки учнів 2 класу написали заяви про заміну предмета Німецька мова на предмет Англійську мову чи має право директор не прийняти і відмовити

Ganna
Документація. 

Яку документацію повинен вести вчитель-асистент в інклюзивному класі.Дякую.

Ganna
Оплата вчителю-асистенту в інклюзивному класі. 

Яка оплата вчителя-асистента в інклюзивному класі,якщо кваліфікаційна категорія-вища і звання "Старший вчитель". Дякую.

Oksana
Чи можна атест. маючи стажу 7 років? 

Доброго вечора. Чи можна атестуватися маючи 7 років пед.стажу. Серед який 3 роки спеціального психолога на інклюзивний освіті, перевелась на вчителя біології та одразу пішла в декретну відпустку, після повернулась вчителем біології працюю повний рік, та цей навчальний. Чи можу атестуватися на вчителя біології?

Ivanna Zatvarnitska
Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах? 

Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах?

Morika14
Подовжений день 

Чи може ГПД складатися з учнів 3-6 класів, якщо це сільська школа

DOCENT
 

Іноземний взірець. Але протягом першого семестру має бути пройдена процедура визнання.

Ніка
Скільки груп на ставку має бути у керівника гуртка в ДНЗ? 

Яке навантаження для керівника гуртка в ДНЗ?

Ніка
Чи зобов’язаний керівник гуртка ДНЗ відвідувати усі пед наради? 

Чи зобов’язаний керівник гуртка ДНЗ відвідувати усі пед наради? І що роботи у випадку, якщо спеціаліст не може відвідувати пед ради через те, що працює за сумісництвом в іншому освітньому закладі?

Яна
Педагогічна інтернатура 

Що таке педагогічна інтернатура

Яна
Педагогічна інтернатура 

Що таке педагогічна інтернатура?

Яна
Педагогічна інтернатура 

Що таке педагогічна інтернатура?

Жанна
Вичитка годин 

Така ситуація, я єдиний вчитель в школі, мене немає ким замінити, і я зараз знаходжусь на курсах, 3 тижні. Маю нагрузку 27 годин. Після закінчення курсів матиму 81 годин не вичитаних. Яким чином мені наздогнати матеріал? В школі говорять вичиткою, 0 уроками, 7 ми. Чи не можна ущільненням?

Яна
Диплом вчителя 

Добрий день. Я навчаюся на магістратурі Криворізького педагогічного університету, на вчителя німецької та англійською мови. Якщо після закінчення навчання я не буду працювати вчителем, чи правда, що мій диплом так би мовити анолюється і втратить силу , якщо я не відпрацюю одразу після навчання три роки вчителем. Чи буде мій диплом актуальним якщо я через декілька років захочу працювати вчителем ?

Світлана
Оплата праці годин 

Добрий день. Якщо мене було переведено на неповну ставку вчителя 11 годин. То чи правомірно мені директор надає всього лиш 7,5, при цьому, що по робочому навчальному плані потрібно 8 годин, і є вільні години, які б міг мене довантажити. Дякую щиро за надану відповідь

INNA
ЗАКОРДОННЕ СВІДОЦТВО ПРО ОСВІТУ 

ЯК ЗАВЕСТИ ДИТИНУ В ЭДЕБО З ПОЛЬСЬКИМ СВІДОЦТВОМ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ 9 КЛАСУ?

Ольга Войтюк
Про оплату праці вчителя на 7 годин на тиждень 

Доброго дня! Підскажіть мені, будь ласка, як бути в даній ситуації? Маю медичну освіту, працюю в школі на 1 ставку медичної сести та на 0,5 ставки дієт сестри. Навчаюсь на заочному відділенні в пед університеті на факультеті біології, географії і екології на 4 курсі. В цьому році мені дали 7 годин викладання! як мені бути, щоб враховувався педстаж? Завчасно дякую)

Катерина
Освітній омбудсмен . 

Прошу надіслати адресу , за якою можна звертатися до освітнього омбудсмена.

Тарас
Дайте будь ласка відповідь, чи мають право діти батьків інвалідів війни та прирівняних до них на безкоштовне харчування в ДНЗ 

Дайте будь ласка відповідь, чи мають право діти батьків інвалідів війни та прирівняних до них на безкоштовне харчування в ДНЗ, якщо так то які необхідні дії потрібно зробити для цього, та які потрібні документи