КНУ им. Шевченко - самый популярный вуз среди абитуриентов-отличников

Гражданская сеть ОПОРА назвала пять самых популярных вузов среди абитуриентов, получивших высший балл на ЗНО

КНУ им. Шевченко - самый популярный вуз среди абитуриентов-отличников

Об этом рассказала председатель правления Гражданской сети ОПОРА Ольга Айвазовская.

По ее словам, на первом месте по популярности среди абитуриентов, получивших 200 баллов по разным предметам на внешнем независимом оценивании, занимает Киевский национальный университет им. Тараса Шевченко (КНУ), куда абитуриенты подали 644 заявления.

Ольга Айвазовская отметила, что на втором месте в этом рейтинге - Национальный университет "Киево-Могилянская академия" (НаУКМА), в который подали 512 заявлений.

На третьем месте - Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" (КПИ) с 381 заявлением.

Четвертое место занял Львовский национальный университет им. И. Франко (ЛНУ), куда талантливые абитуриенты подали 357 заявлений, а пятое - Киевский национальный экономический университет им. Вадима Гетьмана (КНЭУ) с 252 заявлениями.

УНІАН
11.08.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА
Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .
Остап
Для ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА: Пора давно зрозуміти що головне не те, що ти знаєш, а те кого ти знаєш. От що "розпещені" учні з Києва добре знають тому й займають з часом відповідні посади. :)
Комментировать
nezrozumiliy
Бережіться! Ректор Каразіна хоче подати пропозицію міністерству освіті,щоб подавали не 15 заяв,а одну
EZzee
Для nezrozumiliy: І чим це погано?
nezrozumiliy
Для EZzee: А тим,що в абітурієнтів буде менше вибір куди вступити
EZzee
Для nezrozumiliy: Неочікувана відповідь) Так я і питав чим же погано, якщо людина буде подавати туди, куди реально оцінює поступити і куди, із цього вибору, хоче найбільше.
Комментировать
EZzee
Ніяк не можу зрозуміти, як абітурієнти вибирають ВУЗ, у який "вони хочуть поступити", спитай кого завгодно чому, і почуєш тишу або фрази "він найкращий" чи ще якусь загальну маячню. Провчився рік у Шевченка і так і не побачив чим же там краще, ніж в інших ВУЗах. Як повсюду всі пють, курять і нічого не вчать, а їдуть на халяві - так і тут.
Светла
Для EZzee: Для того, щоб побачити, чим там краще, треба порівняти. У скількох ВНЗ Ви провчилися до КНУ?
zoooom.ua@bigmir.net
Для EZzee: Або ж після закінчення зрозумієш...Після Шевченка швидше візьмуть на роботу ,аніж після якогось музично-тракторного з футбольним уклоном
Тина
Для [email protected]: Да, после Шевченка может, но это при условии если ТЫ можешь что-то предложить. А бывает тубое,обдолбоное БЫДЛО после Шевченка ничему там не научиЛОСЬ, и вообще забыло что учиЛО в школе! Ну,да зато Шевченка......там, где взятки просят в евро....
Комментировать
Яся
Цікаво, а чому такий популярний серед абітурієнтів КНУ не зміг набрати обсяги держзамовлення навіть за третьою хвилею і тупо зараховував у лави студентів всіх, чиї оригінали знаходились у приймальних комісіях? Да, у жоден київський вуз не пройшли, зате вступили до Шевченка.
nezrozumiliy
Для Яся: Не знаю
Светла
Для Яся: Працівники приймальної комісії КНУ чітко дотримувалися правил вступу, тому вийшло так, що певні абітурієнти пройшли у 4 хвилю. А їх оригінали вже були в універі, тому що з комісії обдзвонювали всіх вступників по черзі й тих, хто відмовлявся, викреслювали. Тобто бачили реальну картину і пропонували тим, хто точно проходить, приносити оригінали. В цілому, вступна компанія КНУ була найбільш законна й прозора. І прохідний бал там не нижчий, ніж в інших внз. А міг би бути ще вищим, якби їх конкуренти теж грали законно.
Євген
Для Яся: . Це все від умов вступу. Цього року можно було подати 15 заяв. Нехай в середньому люди подавали десь по 6 заяв. Навіть тоді виходить, що поступають лише по кожній шостій заяві. Ось і виходить, що з кожної хвилі дуже невелика кількість учнів дійсно поступають. І це не вина ВУЗу. Така в нас система. З одного боку плюси , з іншого - мінуси. Інакше ніяк=)
Комментировать