Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Добрый день. Если на магистратуру , в основную сессию ,30 июня не наберу проходной балл по английскому языку, могу ли я перездать этот тест в дополнительную сессию?
Галина
Для Светлана: на дополнительной - нет. Плохой бал не причина для дополнительной сесии. Можете на специальной в октябре, для тех, кто на контракт
Комментировать
Михайло
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Якщо не встиг подати до 3го червня, на єві. Чи буде, ще в цьому році подачі на єві, як в минулому, чи свій шанс я вже пропустив?
Галина
Для Михайло: на основну сесію ні. Якщо не претендуєте на бюджет, можете зареєструватись на спеціальну сесію, яка буде у вересні-жовтні (дивіться на сайті центру тестування)
Комментировать
Anton Khazanov
Скажите пожалуйста,если при поступлении на магистратуру пересдаешь английский второй раз,то когда подавать документі на зачисление?
Юлия
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, если я в списке на бюджет 13-ая, а бюджетных мест 10. Два человека перевелись на другую специальность, и 3 человека не подали документы, я могу попасть на бюджет ? Или их бюджетное место сгорает ?)
Юлія
Для Юлия: да, можете. у мене так було. я була 15-а, а місць 5
Комментировать
Галина
Вікторія Вам задала питання -„Если человека рекомендовано на бюджет, но он продал документы в другой вуз, а я нахожусь после него, могу ли я подняться на его место?“ Ви ії відповіли -Ні. А в КНЕУ Гетьмана нас запевняють- так. То як має бути? Дякую за відповідь.
Галина
Для Галина: ніяк! Вам відповіли, що такого не буде. остатоні списки були 27 числа. На вакантне місце (на яке хтось не подав документи) з контракта переведуть пільговика. Ви не є наступною в списку у загальноукраїнському конкурсі. А той, хто був наступним можливо отримав бюджет в іншому місці
Галина
Остаточні списки на магістратури були 01 вересня. На вакантні державні місця переводять пільговіків, чи наступного з рейтингу?
Комментировать
Галина
При вступі на магістратуру В КНЕУ по спеціальності 18 держаних місць денної форми навчання. Я в списку 19, але два чоловіка із 18 також рекомендовані на бюджет на заочну форму навчання. Якщо вони подадуть документи на заочну форму, чи буде скориктуваний список до 6 вересня в системі освіта, для того щоб слідуючи бачили що вони проходять на бюджет
Влад
Для Галина: ні. Це остаточні списки
Галина
Дякую за відповідь! А якщо подадуть документи 17 чоловік ( один подасть на заочну форму на бюджет) чи буду я зарахована на бюджет денної форми навчання.
Влад
Для Галина: ні, на вакантні місця державного бюджету перевести можуть тільки пільговик, інакше місце повертається МОН
Комментировать
Наталия
Когда будут списки на бюджет? Почему бакалавров опубликовали до 12-00, а списков по магистратуре до сих пор нет?
Влад
Для Наталия: рекомендації на бюджет уже надали. Якщо у вас статус залишився допущено, то бюджету у вас немає
Наталия
А почему тогда из нет ни у кого? Бюджета ни у одного человека нет? В списках у всех написано: зареєстровано. Это на 12-00 2 сентября
Влад
Для Наталия: питайте в приймальної комісії, чому так. Статус повинен бути Допущено
Комментировать
Наталия
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, почему еще нет данных по рекомендациям касательно зачисления в "Кабінеті вступника до магістратури" ???Спасибо
Влад
Для Наталия: рекомендації на бюджет уже надали. Якщо у вас статус залишився допущено, то бюджету у вас немає
Комментировать
Семен
Добрый вопрос по магистрам я не рекомендован на бюджет может будет что люди с низшим приоритетом не подадут документы и я поднимусь на их место ,мест 7 я 11
Влад
Для Семен: не існує таких правил, ніхто нікуди не не піднімається
Виктория
Если человека рекомендовано на бюджет, но он продал документы в другой вуз, а я нахожусь после него, могу ли я подняться на его место?
Влад
Ні
Комментировать