Популярні новини
В Украине отменят заочную форму обучения в вузах Поступление на заочную форму обучения в заведениях высшего образования предлагают отменить с 2024 года
Магистранты-юристы сдали апробационный ЕДКИ Успешная сдача государственного экзамена является необходимым условием для получения диплома о высшем образовании
В Украине реорганизуют сеть колледжей и подразделений вузов МОН предлагает прекратить деятельность обособленных структурных подразделений вузов
МОН поддерживает отмену отсрочки для некоторых студентов В МОН говорят, что поступление в вуз не должно быть формальностью для получения разрешений
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Які умови вступу з дипломом МС (культура) в 2021 для отримання повної вищої освіти?
Софія
Хочу піти на філологічні науки, але не знаю треба історію України мені з давніх часів, чи можна здавати суб-тест XIX-XXI ст. Будь ласка підкажіть
Влад
Для Софія: Вам треба скласти ЗНО відповівши на всі питання тестового зошиту. Програма починаючи з 5 класу
Комментировать
Катя
Подскажите пожалуйста, нужно ли сдавать дополнительно математику на специальность 022 графический дизайн в 2021, если зно сдавала в 2020 (укр.мова, история, англ.мова) ?
Влад
Для Катя: якщо вона потрібна для вступу, то так.
Комментировать
аня
почему на ветеринара нужно сдавать украинский , математику или биологию , физику или химию , раньше украинский - математика , а потом три по выбору так никто поступать не будет на ветеринара
J
Подскажите пожалуйста, нужно ли сдавать математику на Культурологию(Философия), если школу закончила в 2020? Или зно по математике обязательно на все специальности только для выпускников 2021?
Влад
Для J: ЗНО з математики обов’язково для випуску, а не для вступу. Ви вже випустились. А хто здає в цьому році, то без різниці треба математика для вступу чи ні, її здаватимуть всі!
Комментировать
Наталья
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, ребёнок заканчивает 11 класс и имеет справку переселенца. Будет ли какая-то квота ? Спасибо.
Светлана
Подскажите пожалуйста, при поступлении на 222 специальность Медицина, нужно сдавать математику стандарт или профиль?
Влад
Для Светлана: треба відповісти на всі питання тесту, від цього залежить скільки балів Ви наберете, чим більше, тим краще
Комментировать
Тетяна
Доброго вечора. Син закінчує звичайну школу ( що розташована у селі). Хоче вступати на технічну спеціальність,. Математику вивчав на рівні стандарту. Яку математику він складатиме на ЗНО - стандартний рівень, але з більш складним завданням чи профільний, АЛЕ ВЧИТЬСЯ У ЗВИЧАЙНОМУ КЛАСІ?
Влад
Для Тетяна: якщо вчив стандартний рівень, то і складатиме стандартний
Автор
на технічні спеціальності ПРОФІЛЬНИЙ рівень
Автор
Для Влад: Пояснення в жовтні місяці 2020
Комментировать
Анна
Добрий день! Яку математику потрібно здавати на соціологію ? Профільну чи рівень стандарту?
Влад
Для Анна: той рівень, який вивчали в школі
Комментировать
ОЛЯ
Доброго вечора. Чи на лікарську справу потрібно здавати ЗНО обов‘язковим з історії України або англійської мови, чи це має бути ДПА, ОКРІМ української, математики(профільної) та біології?
Галина
Для ОЛЯ: випускники здають ДПА у формі ЗНО з 4-х предметів. Для вступу потрібно лише 3. Якщо Ви не є випускником 2021 року, то не мусите здавати історію чи іноземну.
Комментировать
Victoria
Якщо я закінчила магістра у 2019 році, і планую у 2021році вступати на другу вищу освіту, чи потрібно здавати ЗНО. І який термін навчання на другу вищу освіту?
-
Для Victoria: для кожної спеціальності по різному На психологіЇ я вступала на другу вищу освіту у 2017 році, навчалася 1,8 місяців
Комментировать
Роман
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если я закончил школу в 2007 году, и имею диплом младшего специалиста 2010 г. Обязательно ли мне сдавать ЗНО для поступления на бакалавра (факультет водного транспорта) Заранее спасибо!!!
Галина
Для Роман: Ви ж коментуєте під умовами вступу. В них написано що обов’язково (пункт 1 розділу УІІ). в жовтні будуть прийняті умови вступу на 2021 рік, будете читати там.
Влад
Для Роман: Зно обов’язково
Комментировать
Аркаша
Доброго дня! Якщо я пішов в коледж на базі 11 класіа, склав ЗНО, але за деяких обставин я вирішив з нього піти в інший коледж на іншу спеціальність, що мені для цього потрібно? Чи зможу я знов піти на бюджет, якщо я зараз на ньому?
Елена
Кто мне может разъяснить ситуацию? Интересует поступление в магистратуру. Экзамен по иностранному языку в форме ЗНО состоится 1 июля. Электронный кабинет создается с 1 июля. Регистрация на экзамен с 6 мая по 3 июня? Вопрос. Где я буду регистрироваться на экзамен? В своем ВУЗе? А где я смогу узнать информацию о том, где состоятся сдача ЗНО? В институте отвечают в личном кабинете? Так кабинет создается с 1 июля и экзамен 1 июля? Так же не может быть? Вопрос. Так где и когда я узнаю о том, где место сдачи ЗНО по иностранному языку?
Елена
Для Елена: Когда вы регистрируйтесь на зно вам выдают подтверждение о регистрации.там указаны вузы вашего региона,где нужно сдавать экзамен.
Комментировать
Павло
Добрий день! Зараз мені 20 років і я навчаюсь на 4 курсі університету, маю статус дитини-сироти. Хочу навчатися далі на денній формі магістратури. У разі вступу на контракт, якщо не вистачить балів для бюджету, на мене буде діяти Стаття 8 ( Право на повне державне забезпечення в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, при продовженні навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.Особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються, крім повного державного забезпечення виплачується стипендія) , а також Стаття 39-1 ( Звільнення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа від плати за навчання в державних і комунальних навчальних закладах усіх рівнів) Закону “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”? Тобто, я маю на увазі те, що мені будуть виплачувати соціальні виплати (на харчування та інші) і я не буду платити за контракт? Щиро дякую за відповідь!
Hala
Для Павло: Ні. Будь-які соціальні виплати передбачені лише студентам, які навчаються на бюджеті. Якщо Ви не вступите на бюджет, то маєте або йти працювати або сплачувати за власне навчання. Бакалаврат є повною вищою освітою.
Комментировать
Лина
Якщо я закінчила Магістра в 2016 році, а хочу зараз здобути другу вищу освіту мені для виступу потрібно здавати ЗНО?
Hala
Для Лина: ні
Комментировать
Іван Максимович
ці умови, в модифікованому* оригиналі (сканокопія самим МОН) завдяки автору цього коментаря відтепер доступні за посиланням https://issuu.com/imtiredofthat2259/docs/_2020_ *Текст OCR-розпізнано для можливості по документу, сторінки пере-пронумеровано, та додано Зміст (перелік розділів з номерами сторінок) документа.
Іван Максимович
Для Іван Максимович: виправлено веб-посилання на вищезазначену модифікацію сканопоії цих умов за допомогою ресурсу bitly.com https://bit.ly/36xA0CO
Комментировать
Тетяна
Сьогодні 5 грудня 2018 р. Документ не завантажується! ЗРОБІТЬ ЩОСЬ, щоб ми могли завантажити документ!!!!
Lily Fialka
Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році - не загружаетс я файл! уже 30 октября, за столько времени можно было все исправить!
Елена Сергеевна
А меня интересует поступление на заочную форму обучения с аттестатом 1997 года выпуска, неужели необходимо сдавать ЗНО?