https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/75581/

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21 липня 2020 року № 935

Наказ МОН № 1010 від 06.08.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1010 від 06 серпня 2020 року

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і
науки України від 21 липня 2020 року № 93
5

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (зі змінами) з метою оптимізації процесів підготовки до організованого проведення у 2020 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови, що проводиться з з використанням  організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти (далі - єдиний вступний іспиту), НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства освіти і науки України від 21 липня 2020 року № 935 «Про проведення у 2020 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту» такі зміни:

1) у пункті 1:

2) у пункті 3 цифри «17» замінити цифрами «02».

2. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) в установленому порядку зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вітренка А.

Т. в. о. Міністра       Сергій ШКАРЛЕТ

По материалам: Освіта.ua
Дата публикации: 06.08.2020