https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/48764/

Щодо проведення Всеукраїнського студентського форуму

Лист МОН № 1/9-577 від 01.12.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАІНИ

№ 1/9-577 від 01 грудня 2015 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Щодо проведення Всеукраїнського
студентського форуму

11-13 грудня 2015 року Українська асоціація студентського самоврядування разом з Харківською обласної студентською радою, за підтримки Харківської міської ради та Харківської обласної державної адміністрації проводитимуть Всеукраїнський студентський форум "Студентське самоврядування: проблеми та перспективи". Захід проходитиме на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки України просить Вас відрядити представників органів студентського самоврядування на вищезазначений форум.

Для реєстрації на захід, необхідно до 7 грудня 2015 р. заповнити анкету, розміщену на офіційному веб-сайті Української асоціації студентського самоврядування (uass.org.ua).

3 організаційних питань можна звертатися до голови оргкомітету форуму, Андрєєва Микити (тел. 063-523-07-48).

Т. в. о. Міністра освіти і науки України       I.P. Совсун

По материалам: Освіта.ua
Дата публикации: 01.12.2015