Osvita.ua Вступительная кампания ЗНО в магистратуру Ответы на тесты Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по праву 2019 года
Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по праву 2019 года

Правильные ответы на задания теста внешнего независимого оценивания в магистратуру по праву 2019 года

Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по праву 2019 года

Освіта.ua
05.07.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Авраам Лінкольн
З яких причин вирішили підняти прохідний бал з 8 до 12 (іноземна) покращилось викладання в ВНЗ? Можливо в кожного пересічного українця достатньо коштів на приватного репетитора чи приватну школу. Навіщо піднімати прохідний бал з права, якщо у самих тестах присутні логічні помилки ( із 100 питань 2 дискваліфіковано). Яке логічне пояснення підняттю балів? Тести цього року буди значно важчими, тому треба врахувати цей фактор і зробити прохідний бал нижчим, ніж його встановлено. Щодо права на освіту. Є рішення Конституційного суду від 4 березня 2004 року N 5-рп/2004, в якому зазначено, що право на освіту - це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Освіта - це цілеспрямований процес виховання і навчання з метою набуття встановлених державою освітніх рівнів (п. 4.1). Також нагадаю, що право на освіту належить до другого покоління прав людини (соціально-економічні права) та закріплене у Загальній декларації прав людини та Міжнародному пакті про економічні, соціальні та культурні права. З позицій формальної логіки, вбачається підміна понять з боку шановного панства в МОН. Оскільки, право на освіту передбачає, перш за все, право, яке сформувалося шляхом боротьби не одного покоління людей за свободу та розвиток власної особистості і обмежувати індивіда у такому праві є свавіллям. Будь ласка ,пишіть апеляції.
Ялинка
Меня интересует аргументация ответов по праву. Есть как минимум несколько спорных ответов. Если такие где я не могу найти объяснения. Почему мой ответ я могу сослаться на закон или кодекс, почему у них другой не могу понять. Даже если я ответил не правильно хотелось бы понять что я упускаю?!
Артур
Напишите кто сколько по правовой компетенции набрал правильных ответов. У меня 10 из 30. Проходил онлайн за прошлый год и набирал 22 правильных. Есть ли такие, которые не набрали 8 ответов? 8 ответов в прошлом году проходной балл был.
лиза
1 вопрос логике 1, 25 мин. это вообще, 30 сек. только на чтение задачи выходит, а потом на подумати, а написать что-то для себя . а там где текст на страницу, там же на чтение пойдёт больше, вообще странные , хоть бы просто дали 75 мин на всю логику , 3 части, а то всё 25 мин. закончилось, приступайте ко второй часте, они и сами так быстро всё бы не сделали
Ннн
Для лиза: Разве не 75 минут дали?
0013
Дали 75, но ограничивают по времени блоки. Кому-то легко идут задачи, кому-то чтение. Но в любом случае времени на блок мало.
Комментировать
Віра
Доброго дня скажіть будь ласка який прохідний бал з права та англійської мови????
Ліана
Для Віра: це буде відомо не пізніше 14 днів з дня проведення іспиту. Минулого року прохідний бал з англійської був 9, права - 30, правничої омпетенції - 8
Игорь
Это не совсем честно. В этом году логика на порядок сложнее... И 9 из 42 против 8 из 30 немного не то в данной ситуации. Разве нет?
Дмитро
Повністю з Вами згоден. Логіка була складніша ніж попередні роки, і часу було мало! (3 блока по 25хв взагалі тупість )
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!