Osvita.ua Вступительная кампания ЗНО в магистратуру Ответы на тесты Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по английскому языку 2019 года
Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по английскому языку 2019 года

Правильные ответы на задания теста внешнего независимого оценивания в магистратуру по английскому языку 2019 года

Задания и ответы на тест ЗНО в магистратуру по английскому языку 2019 года

Освіта.ua
03.07.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Доброго дня, мене цікавить таке питання коли будуть результати додаткової сесії чи можливе теке, що цього дня?
Авраам Лінкольн
З яких причин вирішили підняти прохідний бал з 8 до 12 (іноземна) покращилось викладання в ВНЗ? Можливо в кожного пересічного українця достатньо коштів на приватного репетитора чи приватну школу. Навіщо піднімати прохідний бал з права, якщо у самих тестах присутні логічні помилки ( із 100 питань 2 дискваліфіковано). Яке логічне пояснення підняттю балів? Тести цього року буди значно важчими, тому треба врахувати цей фактор і зробити прохідний бал нижчим, ніж його встановлено. Щодо права на освіту. Є рішення Конституційного суду від 4 березня 2004 року N 5-рп/2004, в якому зазначено, що право на освіту - це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Освіта - це цілеспрямований процес виховання і навчання з метою набуття встановлених державою освітніх рівнів (п. 4.1). Також нагадаю, що право на освіту належить до другого покоління прав людини (соціально-економічні права) та закріплене у Загальній декларації прав людини та Міжнародному пакті про економічні, соціальні та культурні права. З позицій формальної логіки, вбачається підміна понять з боку шановного панства в МОН. Оскільки, право на освіту передбачає, перш за все, право, яке сформувалося шляхом боротьби не одного покоління людей за свободу та розвиток власної особистості і обмежувати індивіда у такому праві є свавіллям. Будь ласка ,пишіть апеляції.
Ірина
А якщо не здав тільки один екзамен,чи зберігаються результати до наступного року?щоб здавати тільки 1 екзамен в наступному році?
Марія
Для Ірина: в цьому році були дійсні результати права та логіки з 2018 року. А англійську потрібно було 2019 року. Ніхто не знаю що буде в цій країні в 2020) і що ще стане в голову панству з міністерства освіти та центру оцінювання)
Комментировать
Ольга
Чого ви ниєте?? Здаєте одну іноземну мову,поки інші абітурієнти здають право,логіку і іноземну.Англійська не була настільки важкою і якщо б ви знали хоча б трохи англійську то набрали б тих 12 балів. А ви ще починаєте дискусії з того,що треба йти в суд і так далі. Англійська мова в наші часи дуже важлива мова, це вже ваші проблеми, що ви її не знаєте. І не треба казати,що викладачі погані бо не навчили( вони дійсно не навчили) і про репетиторів так само бо немає грошей.Англійську можна вивчити самостійно,якщо захотіти.Я вивчила її самостійно і набрала 195 балів.
Alex
Добрый день всем. Где искать расчёт баллов подскажите, пожалуйста. Очень странные результаты
Юрист
Вы что с ума сошли там в своём центре оценивания??? 12 баллов по сравнению с прошлыми проходными 9 ! Я ПОДАЮ В СУД НА ЦЕНТР ОЦЕНИВАНИЯ! ВЫ ОБИЖАЕТЕ ЮРИСТОВ, А ЮРИСТЫ МОГУТ И СОБРАТЬСЯ ПРОТИВ ВАС! Вся группа не сдала! Продадим коллективный иск! Только в Украине ЗНО на магистратуру. Чушь.
Юрист
Подадим*
Zzz
Шо вся группа великих юристов из института Поплавского не сдала?! Ай-я-я! Вот это качество образования! А умнички из Могилянке сдали))) Абитура , делайте выводы!
989
Для Юрист: ви самі підтвердили, що погані юристи. На які документи будете посилатись? Чим підтвердите незаконність оцінювання?
Комментировать
Andrey Boryakin
Проходной 12. Сложность ЄВІ выше и проходной выше! Занятная логика. Долгой магистров! Результаты 16.
Andrey Boryakin
Проходной 12. Сложность ЄВІ выше и проходной выше! Занятная логика. Долгой магистров!
ЛёхаПетроха
Результаты как моя бывшая, ужастные :(
Dashs
Задания были неожиданно сложные, а время, по-моему, недостаточно, чтобы все без спешки сделать, на выходе все плохо, с учетом того, что у меня где-то intermediate или выше в заданиях были слова, которые увидела впервые в жизни, перед тем, как сдавать еви, решила пройти онлайн тест за прошлый год и набрала 179, а тут какой-то кошмар.
Александр
Как результаты ? :)
Ирнна
Добрый день!как посчитать баллы? Сколько порог будет в этом году?скиньте ссылку пожалуйста
ЕЛЕНА
Для Ирнна: ещё не установлен пороговый балл
Комментировать
Денис
Сколько нужно набрать чтобы пройти правильных ответов?? А то я наугад поставил все буквы В а их у меня вышло 13 правильных))
Vlados
Для Денис: Ну тебе очень повезло ???? 12 нужно было
Комментировать
Михаил Семенов
7 проходной ?или как я нашел тест и там 7 проходной )я счастлив так как набрал 10 баллов из 42.
Аня Овчаренко
Для Михаил Семенов: здравствуйте, подскажите пожалуйста где нашли таблицу?
Владислав
Он наверное имел ввиду пороговый был за 2017 год http://ru.osvita.ua/consultations/56898/
Vlados
Печально конечно, что в этом году аж 12...
Комментировать
Даниил
37/42 Эх, снова не 200 баллов. А когда таблицы перевода тестового балла будут?
Евгений Петренко
Всем привет 22 ответа это сколько балов?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!