Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Добрий вечір, чи потрібно здавати ЗНО для вступу,якщо закінчила училище (молодший спеціаліст) у 1998 р.,тобто, мені зараз 43 і вирішила отримати вищу освіту, дякую за відповідь.
Влад
Для Тетяна: так, треба скласти 2 ЗНО і фаховий іспит. Але реєстрація на ЗНО цього року вже закінчилася.
Комментировать
Сергій
Доброго дня. Закінчив ВУЗ у 2005 році з дипломом молодшого спеціаліста. Маю фермерське господарство. Сам для себе хочу вступити до сільськогосподарського училища, щоб отримати знання з агрономії. Чи потрібно здавати ЗНО? Якщо так, то як взагалі можна щось здати, крім напевне мови, через майже двадцять років після закінчення школи?
Галина
Для Сергій: Що така Училище? навряд чи профтехучилищі можна отримати агронома. якщо до коледжу на "фахового молодшого бакалавра", то вступ можливий без ЗНО. А ось, якщо треба вища освіта, то ЗНО обов’язково, але в цьому році Ви вже пропустили реєстрацію. На наступний рік дивіться в жовтні вийдуть умови вступу на 2022 рік. там буде й перелік предметів, які треба здавати для вступу. Укр.мова обов’язкова в будь-якому випадку.
Сергій
Доброго дня. Вибачте, назвав по звичці... так, аграрний коледж. Та директор коледжу сказав, що лише через ЗНО. Я зареєструвався, на всяк випадок. Але якщо не потрібно ЗНО, то як мені це обгрунтувати, якими нормативними документами? Дякую.
Галина
Для Сергій: перегляньте яку кваліфікацію надає коледж. Я писала, що "фаховий молодший бакалавр", то він керується іншими нормативними актами: ЗУ "Про фахову передвищу освіту" та умовами вступу до закладів фохової передвищої освіти. Там можна і через ЗНО і через вступні іспити, але, якщо ЗНО, то додається коефіцієнт 1,25. Якщо ж коледж надає кваліфікацію "молодший бакалавар" або "бакалавр" - то це вищ освіта і вступ лише через ЗНО
Комментировать
Ирина
Доброго дня, першу віщу освіту закінчила у 2006 році, другу вищу освіту закінчила фарм факультет за спеціальн.провізор у 2018 році. хочу 3ю вищу освіту в тому ж медичному університеті, але на стоматологію, чи потрібно здавати зно? Його раніше не здавала .
Галина
Для Ирина: вступ на програми ІІ вищої освіти без ЗНО. Ось тільки з’ясуйте у вишах чи є в них ці програми саме на стоматології
Ирина
Дякую, на який закон основиватися?
Галина
Для Ирина: закон про вищу освіту та наказ МОН про умови вступу на 2021 рік
Комментировать
Олена
Доброго дня,підкажіть будь ласка,якщо школу закінчила в 2015 р.Отримала спеціальність в Вищому Професійному Училищі,зараз хочу отримати вищу освіту.Чи потрібне ЗНО для заочної форми навчання?
Влад
Для Олена: у Вас що вказано? Кваліфікований робітник чи молодший спеціаліст? ЗНО потрібне в любому випадку. Якщо кваліфікований робітник, то 3 ЗНО, якщо молодший спеціаліст то 2 ЗНО і фаховий іспит
Комментировать
Алёна
Добрый день. У меня нет аттестата о окончании 10-11 классов ,но есть диплом младшего специалиста. Связалась с учебным учреждением и мне сказали,что они не выдавали аттестаты в то время и я могу подавать заявку на ЗНО,согласно диплому.КРЦ мне сообщили,что аттестат обязательный.Как мне быть?Это замкнутый круг какой-то
Карина
Здравствуйте, я сдавала ЗНО в 2020 году. В этом году я выбрала куда мне поступать. И у меня вопрос: нужно ли мне ещё раз сдавать ЗНО в 2021 году для поступления? Или я могу предоставить сертификат зно за 2020 год?
Влад
Для Карина: сертифікати дійсні з 2018 року
Комментировать
Татьяна
Добрый день закончила колледж три года назад, могу ли я поступить в институт без зно?
Галина
Для Татьяна: ні
Комментировать
Юля
Добрий вечір. Я навчаюся на заочній формі навчання на першому курсі. Цього року хочу теж поступати , за державним замовленням. Чи потрібно мені здавати зно знову ? Чи можна поступати за результатами минулих років ?
Влад
Для Юля: Сертифікати дійсні з 2018 року
Комментировать
Юлия
Здравствуйте в 2014 году закончила институт нужно ли здавать зно что бы снова поступить ?
Галина
Для Юлия: ІІ вища освіта (на основі диплому бакалавра) за вступними іспитами
Комментировать
катя
добрый вечер! Если я закончила в 2011 институт закончила получила диплом магисира. Мне надо сдавать зно в этом году
Галина
Для катя: Ви куди вступати плануєте? в магістратуру чи на бакалавра? на бакалавра, як ІІ вища освіта - за вступними іспитами. На магістра обов’язкові ЗНО для магістрів (ЄВІ)
Комментировать
Богдан
Подскажите, я получил аттестат за 11 классов в 2015 году и в том же году поступил в ВУЗ, который не окончил по семейным обстоятельствам, ушев на втором курсе и не забрав документы. Могу ли я сдавать ЗНО в 2021 году и поступать с ним на платное?
In
Для Богдан: Вы можете попробовать восстановиться в том же ВУЗе без ЗНО, или перевестись сдав академ разницу
Комментировать
Юрій
Добрый день.я щакінчив школу в 1997р.1998р поступив в Професійно технічне училище навчався курс бухгалтер сг і закінчив .Я можу вступати в виш без ЗНО.Дякую за відповідь
Влад
Для Юрій: ні, потрібно складати ЗНО.
Влада
Почему нет?я поступала после техникума, имея диплом младшего специалиста в ВУЗ на 2 курс по той же специальности.
Комментировать
Марина
Здравствуйте! Если я окончила первый университет в 2010, то для поступления во второй Университет сейчас мне нужно ЗНО?
Галина
Для Марина: друга вища освіта без зно (за вступними іспитами)
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если есть желание получить второе высшее образование по психологии ( есть дипломы бакалавра и специалиста технической направленности). Надо ли сдавать ЗНО? Или экзамены? И на какой курс можно поступить 1 или 2?
Татьяна Мовила
Мне 47 лет хочу поступить в академию, образование средне-специальное за 1991 год, являюсь ВПЛ из Донецкой обл, мне надо сдавать ЗНО?
Вероника
Добрый вечер Я закончила 9 классов в 1998 году,в этом году заканчиваю вечернюю школу экстерном,хочу поступить в ВУЗ на контракт,подскажите мне нужно здавать зно?
Влад
Для Вероника: звісно!
Комментировать
Евгения
Здравствуйте! Если я хочу поступать на средне-специальное образование ("Младший бакалавр") на специальность "Музыкальное искусство" в 2021 году, но я закончила 11 классов, еще когда не было ЗНО, и у меня есть оценка по требуемому для поступления предмету "Украинский язык" в дополнении к диплому ВУЗа, нужно ли мне сдавать ЗНО по этому предмету для поступления?
Галина
Для Евгения: немає такого поняття "среднє-специальноє образованиє". Молодший бакалавр - вища освіта, фаховий молодший бакалавр - передвища освіта. Визначіться який рівень дає заклад. На вищу освіту ЗНО обов’язкове. На передвищу - ні, але при вступі, якщо вступаєш із ЗНО, то додається коефіцієнт.
Комментировать
Nataliya
Нужно ли сдавать ЗНО на второе высшее образование ? Первое окончила 2018
Галина
Для Nataliya: ні
Комментировать
Александр
Если в прошлом году сдавал ЗНО по математике,но не устраивает балл( положительный),можно ли сдавать в этом году ещё раз?И могу ли потом выбирать больший балл,или считается последний?Спасибо.
Влад
Для Александр: можна перескласти і обрати кращий результат
Комментировать
Юлия
Здравствуйте, если я в 2020 году окончила магистратуту, и хочу поступить на ІІ высшее уже на другую специальность, мне нужно сдавать ЗНО?