Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Marina
Доброго дня.Підскажіть будь-ласка,здавала ЗНО в 2009 р.,закінчила мед.коледж,а тепер мені потрібна вища освіта.Чи потрібно знову здавати ЗНО для вступу в ВНЗ на 2 курс?Дякую.
Галина
Для Marina: в жовтні будуть прийняті умови вступу на 2020 рік, подивитесь. В 2019 році здавали лише фахове випробування, а в 2020 можуть змінити, освільки коледжі будуть закінчувати ті, хто першими здавав ЗНО після 2 курсу.
Marina
Дякую.
Комментировать
Мария
Здравствуйте, может кто то знает. В Украине закончила только 8 классов по причине переезда заграницу, там школу и закончила. Могу ли я сдавать зно?
989
Для Мария: ЗНО можете здавати. Але питання не в ЗНО. Для вступу потрібен документ про отримання повної середньої освіти. Вам його "узаконити".
Комментировать
Юлія
Підкажіть будь - ласка,в 2002 я закінчила школу здобула середню мед.освіту,зараз хочу вступити в пед.вуз,я напівсирота з 1991 року,чи потрібно здавати зно,чи входжу я до пільгової категорії,яким не потрібно здавати зно?
777
Для Юлія: Немає такої пільгової категорії "напівсирота". Тим більше Ви вже абсолютно доросла людина, якщо 17 років тому Ви закінчили 9 класів, отже Вам вже 32 роки, а пільги для сиріт (сиріт, а не "напів-") діють до 23 років. ЗНО здавати треба всім, не залежно відтого чи сирота. Сироти теж вступають за ЗНО, просто за квотою і тому проходять з гіршими результатами ніж за загальним конкурсом.
Комментировать
Юлия
Добрый день!Сдавала ЗНО в 2018 году,поступила в медицинский на бюджет,через пол года решила уйти и поступить в другое учебное заведение!Если сдам повторно ЗНО,смогу ли поступить опять на бюджет?
777
Для Юлия: так, але Вам доведеться компенсувати вартість навчання на бюджеті за той період, коли Ви навчались. До речі, якщо Ви вступили в 2018 році і провчились лише пів року, то чому не вступали в 2019 році?
Комментировать
Марина
Добрый день! Я закончила школу 11 классов в 1999 году, ЗНО не сдавала, необходимо ли мне сдать его, если я хочу поступить в ВУЗ на заочное отделение?
Галина
Для Марина: звичайно треба!
Комментировать
надежда
мой внук на 3 курсе колледжа не сдал зно с украинскои мовы.Дадут ли ему закончить техникум и получить аттестат о полном среднем образовании и по профессии .Все 3 года платили исправно.У высшее пока не собирается
777
Для надежда: вашого онука вже мали відрахувати! ЗНО здають на 2 курсі. Якщо він не здав на 3-му, то це була ІІ спроба (і остання). Атествт йому мали видасти з оцінкою 1-3 за укр. Мову і відрахувати. Технікум - це і є вища освіта (І-ІІ рівнів). Він вже був вступив на навчання до закладу вищої освіти і не підтвердив (двічі) права навчатись там. Тепер лише ПТУ. Те як Ви платили, не має жодного значення. Вас просто технікум розвів на гроші, а Ви навіть не поцікавились ще минулого року про перспективи. В результаті лишній оплачений рік.
Комментировать
Яна
Добрый день! 2000 год выпуска школы. Есть высшее образование Нужно ли сдавать ЗНО для поступления на заочное для получения второго высшего образования?
Галина
Для Яна: Дивлячись на те як Ви збираєтесь вступати. Якщо на 1 курс на базі повної середньої освіти, то звісно треба здавати ЗНО (тоді можлио і бюджет, якщо вчились на контракті). Можна вступати до інститутів післядипломної освіти, які працюють в складі великих вишів, то там вступ за іспитами на базі кваліфікації бакалавр.
Комментировать
Алена
Добрый день, имею полное высшее образование хочу втрое. Нужно ли сдавать зно для поступлення?
Сергей
Добрый день закончил школу в 2005 году техникум в 2008.хочу поступить в колледж на другую специальность,заочно.нужно ли задавать ЗНО
Виктория Овчаренко
Добрый день!Нужно сдавать зно если закончил школу в 1998 году?Когда крайний срок подачи заявления?
Марина
Добрый день. Я закончила учёбу в 1995 году. Мой аттестат успеваемости не актуален? Мне тоже нужно сдавать ЗНО?
Татьяна
Добрый день! Сдавали ЗНО в 2018 году, поступили в ВУЗ на бюджет. Проучившись год, поняли, что хотим поступать в другой ВУЗ. Надо ли повторно сдавать ЗНО? И можно ли подать документы в другой ВУЗ в 2019 году?
Галина
Для Татьяна: В інший виш на цю ж спеціальність? Взнайте про переведення. Якщо хочете всетаки вступати: ЗНО 2018 року діють і подавати документи можна, але якщо Ви вчились на бюджеті і вступите теж на бюджет, то маєте компенсувати 1 рік навчання.
Татьяна
можно ли подавать документы на другую специальность в другой вуз не забирая документы пока
Галина
Для Татьяна: так можна. Документи забрати можете тоді, коли Вас буде ракемендовано для зарахування.
Комментировать
Татьяна
Подскажите пожалуйста,я закончила в 2003 году училище для поступления в институт мне нужно сдавать ЗНО?
Галина
Для Татьяна: ДА!
Комментировать
Анастасия
Если я в этом году сдам ЗНО, но решу поступать через год, мне придется сдавать его повторно?
Лена
Для Анастасия: мучает тот же вопрос...
Николай
Добрый день!Скажите пожалуйста,мне 33 года закончил вечернюю школу в 2016 году 11 классов.Но у меня проблемы со щитовидной железой!Могу ли я не задавать ЗНО для поступления в высшее учебное заведение?Спасибо!
Любовь
Закончила школу в 1998году, в 2005 получила высшее образование. Теперь стало необходимо получить второе высшее. Мне надо здавать ЗНО в 2020году для поступления ?
Комментировать