Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослава
Підскажіть будь ласка диплом про середню освіту віддала школа на передрук, так як у випускника він по результатам оцінок має бути спеціального зразка, тепер без серії і номера диплома не можемо зробити електронний кабінет. Що роботи в такій ситуації?
Галина
Для Ярослава: коли отримаєте свідоцтво, тоді й зареєструєте. Все одно ще немає результатів НМТ
Комментировать
Ксенія
Доброго дня!) Якщо подаються заяви в електронному кабінеті, чи потрібно паралельно заносити документи до ВНЗ, чи уже після іспитів( у нас творчий конкурс), після коледжу)
Марина Коломиец
Доброго дня, якщо не має можливості забрати свідоцтво про повну середню освіту. Де я можу зробити замовлення в електронному вигляді?
Галина
Для Марина Коломиец: забрати звідки з університету, зі школи? Якщо Ви випускник, то зверніться в школу, яка Вам його видає
Комментировать
Олександр
Доброго дня, чи можу я зареєструватись в е-кабінеті абітурієнта, поставивши позначку що немає результатів НМТ (тому що на даний час ще не здавався - він попереду), а згодом коли буде результат НМТ додати його в кабінеті, чи потрібно чекати результат НМТ, а потім реєструватись?
Ринат
Для Олександр: Якщо я правильно зрозумів, при реєстрації кабунету потрібні дані сертифіката НМТ (ЗНО). Це дані для входу в ІНФОРМАЦІЙНУ СТОРІНКА УЧАСНИКА ЗНО на сайті https://zno.testportal.com.ua/info/login
Дарья
здравствуйте. подскажите пожалуйста, как можно удалить свой личный кабинет ?
Комментировать
Аня
Доброе утро! Скажите пожалуйста, до какого числа можно подавать документы на поступление в контракт. . У нас были проблемы с документами и мы ещё успели... .
Влад
Для Аня: до 30 вересня, якщо ще залишились місця
Комментировать
Елена
Добрый день. В рейтинговом списке не стоит число приоритета, вместо это прочерк. Что это означает?
Ирина
Для Елена: что человек подал заявление на контракт
Комментировать
Маргарита
Что делать ,если загрузила фото дополнения к аттестату ,а не своё ????,модно ли его как-то поменять после того ,как подала заявку ?
Keruho
Для Маргарита: Нет
Комментировать
Лиза Колисниченко
Можно ли создавать 2 кабинета за аттестатом среднего полного образования и за дипломом младшего специалиста?
Диана
Добрый день. Подскажите пожалуйста, поступая на заочную форму обучения подавать документы нужно только с 18 августа или же можно и раньше?
Ромена
До якого числа можна подавати електронну заяву на основі зно та чому неможу вибрати предмети на вибір вступника та обрати сертифікати зно
Keruho
Для Ромена: до 23
Елизавета
Если не успела подать до 23, можно подать потом если я иду на контракт?
Комментировать
Діана
Доброго дня. Скажіть будь-ласка як можна використати Квоту-1 (дитина, позбавлена батьківського піклування) при створенні електронного кабінету? Чи нам обов’язково потрібно звертатись у прийомну комісію закладу?
Галина
Для Діана: так Вам треба документи подавати в паперовому вигляді
Комментировать
алекса
якщо помилилася з фото і потрібно його замінити (фото виявилося в поганій якості і потрібно замінити на електронну версію) але перша заявка вже подана, чи можна її (заявку) видалити і заново подати? щоб змінити фото
Keruho
Для алекса: Нет
Комментировать
Світлана
Добрий вечір! Якого числа в кабінеті вступника з’являться результати складання творчих іспитів? Хочу подати заяву, а результату ще немає.
Касана
Добрый день. Зарегестрировали электронный кабинет, сегодня подали заявки и после этого обнаружили что была прикреплена неверная скан копия документа о среднем образовании (без оценок) Как можно добавить правильную скан копию? Заранее спасибо
Дмитрий
Для Касана: к сожалению никак. Изменить нужно было до подачи 1 заявки
Комментировать
Анна
Добрый день! До какого числа можно зарегистрироваться? А также до какого числа можно будет подать документы, если у меня баллы по зно прошлогодние
Борис
Здравствуйте, если не успел зарегистрировать кабинет до 13 числа ещё можно это сделать?
Ростислав
Доброго дня, а якщо я не встиг загрузити фото, я ще якось можу його туди завантажити?
Соньк
Для Ростислав: можно до подачи первого заявления :)
Комментировать
Олена
Добрий ранок. Заяви в кабінеті вступника потрібно подавати всі одразу, чи можна додавати? Якщо я подаю заяву на бюджет, але в мене є сумніви щодо проходження, чи потрібно подавати заяву на контракт в той же самий ВУЗ?
Галина
Для Олена: та хоч 1 в день. Але це все одно не має значення. Чи пройдете буде відомо лише за результатами вступу. Просто маєте подавати туди де хочете потім вчитись.
Комментировать
Анна
Влияет ли то что моя фотография в электронном кабинета не отсканированная , а просто сделано фото?
Галина
Для Анна: вона і не повинна бути відсканована. Це має бути електронна версія того ж фото, яке Ви подасте разом з оригіналами документів
Комментировать
Полина
Здравствуйте, а если у меня есть диплом на основе младшего специалиста, но собираюсь поступать немного на другую специальность. Мне нужно регистрировать личный кабинет на основе ЗНО или на основе диплома младшего специалиста?
Галина
Для Полина: на основі пзсо
Комментировать