Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Добрий день! Моя донька закінчує 2 курс коледжу (всього 4 курси) на бюджеті і хоче поступати на бюджет в університет. Чи потрібно буде повертати кошти за коледж в разі вступу?
Влад
Для Ірина: ні. Це різні рівні
Комментировать
Катя
Якщо відраховують з 2 семестру з магістратури, потрібно повертати кошти за державне місце?
Данил
Если меня отчислили с второго семестра в техникуме будучи на бюджете и я хочу поступить на бюджет в вуз по специальности правоохранительная деятельность на бюджет, нужно ли мне выплачивать средства?
Єлизавета
Я навчаюсь зараз на 6 курсі медичної академії на бюджеті. І бажаю відрахуватись зараз. Подальше бюджетне навчання не планую. У цьому разі я не повинна оплачувати кошти, витрачені на моє навчання,я правильно розумію?
Олександр
Для Єлизавета: 6 курс?Чи не краще довчитись пвір року та отримати диплом??
Комментировать
SHURE 58A
Будьте добры! На 2 ом курсе в 2012 отчислели,но учился на бюджете! Хочу восстановиться в Вузе,на бюджет или поступить в другой ВУЗ по подобной специальности ,дабы быть с Высшим Образованием! Получиться на бюджете опять учиться?! Восстановиться на бюджет... (бюджетное место у меня по инвалидности,чернобыль) Что скажите?_))
Татьяна
Добрый день. Ещё один вопрос-юр.институт насчитал нам 17 тысяч выплатить за пол года обучения,из них 7 тысяч за проживание,10 тысяч за курсантскую форму. При повторном поступлении на бюджет ещё что то надо будет сплачивать
Галина
Для Татьяна: у Вашому розрахунку відсутня сума на навчання (проживання і форма, то не є вартістю навчання)
Мария
но ведь написано,что порядок возвращения денег не распостраняеться на курсантов
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте,дочь отучилась пол года в юридическом институте , была на казарме.теперь хочет уйти. Надо нам будет выплачивать за обучение
Галина
Для Татьяна: якщо знову вступить на бюджет.
Комментировать
Татьяна
Дочь отучилась в юридическом институте пол года, не хочет больше учится. Надо ей будет выплачивать за эти пол года
Ира
Здравствуйте, если я поступила на контракт, и была переведена на бюджет, после окончания бакалавра могу ли я поступить на магистра на другую специальность на бюджет?
Влад
Для Ира: так, якщо пройдете за конкурсом
Комментировать
Ксенія
доброго ранку! таке питання: зараз я навчаюся на бюджеті на 1 курсі та планую цього року складати ЗНО і вступати знову на бюджет до іншого ЗВО. Дзвонила до регіонального центру оцінювання якості освіти, де мені сказали, що це питання треба буде потім вирішувати з УЦОЯО і що це залежить від університету, що ніби не всі університети дозволяють таку процедуру. Та це дійсно так чи ця процедура відшкодування вартості навчання можлива завжди?
Галина
Для Ксенія: яке відношення до відшкодування вартості має центр оцінювання? його це жодним чином не стосується. відшкодовувати треба в будь-якому виші. а от вартість відшкодування залежить від вишу та спеціальності
Комментировать
Профит
Так если меня отчислили с бюджетного места и я не собираюсь поступать на бюджет в другие вузы. Должен ли я возмещать деньги за обучение? Ответьте пожалуйста (
Влад
Для Профит: нет
Профит
Спасибо Теперь пойду спокойно в армию DDDD
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте. Если я закончу колледж , будучи на бюджете, то могу ли я потом пойти, после окончания учёбы в этом колледже, в другой колледж на бюджет и на другую специальность?
Влад
Для Елизавета: ні, на контракт.
Комментировать
Катерина
Доброго вечора. Я закінчую медичний коледж і вчилась на бюджеті, хочу поступити в медичний інститут, чи зможу я попасти на бюджет і в інституті ?
Галина
Для Катерина: Вступ після коледжу до університету не є повторним навчання. Це різні рівні. Ви можете навчатись за рахунок бюджету за кожним рівнем
Вика
Здравствуйте, скажите пожалуйста . Если я подала документы и меня зачислили на бюджет, но ни разу не появлялась на парах и книги не брала, вообще ничего. То я должна возвращать деньги , если пойду в этом году на бюджет в другой ВУЗ ?
Галина
так повинні
Комментировать
Анна
Если есть диплом магистра по одной специальности. Обучалась на бюджете. Можно ли второе образование по другой специальности получить на бюджете?
Галина
Для Анна: звісно ж ні. Якщо Ви магістр, то мали навчитись читати нормативні документи.
Комментировать
Анастасия
Могу ли я пойти учиться в ВУЗ по другой специальности, когда получила диплом колледжа о специальном образовании?
Марія
Доброго дня! Бачила багато відповідей про перевступ на бакалавра чи магістра, а от чи можна відрахуватись з одного вишу (ступінь бакалавр) та вступити на 1 курс медичного університету на спеціальність "Медицина" (вже ступінь магістр) і не відшкодовувати кошти за навчання за попередньою спеціальністю? Якщо опиратися на текст наказу, то це будуть різні ступені вищої освіти
Галина
Для Марія: якщо Ви уважно читали документ, то маєте знати, що навчання на медичного магістра - є одночасним здобуттям двох рівнів: бакалавра та магістра. Тому аби повторно вступати на бюджет, треба компенсувати попередній бюджет!
Комментировать
Илья
я навчаюся на платній формі пів року 1курсу та хочу забрати документи щоб вступити в наступному році на бюджет перездавши зно на кращий бал. Це можливо?
Влад
Для Илья: так
Комментировать
Ольга
Привіт, якщо я отримала повну вищу освіту і хочу ще раз йти на магістратуру, чи можу я поступити на платну заочну форму навчання, якщо зараз грудень місяць?
Lilya
если я учусь на 1 курсе на бюджете на заочке и хочу забрать документы поступать на дневное в другой вуз на 1 курс на бюджет , мне тоже нужно будет что-то платить???? ведь я никакой стипендии ее получала и мне никто не платил, тогда почему я должна что-то платить?
Галина
Для Lilya: а що, по Вашому, на бюджеті всі отримують стипендію? лише 45% кращих! Вам платили. Але не стипендією. За Вас держава оплачувала Ваше навчання!. Воно на заочці значно дешевше ніж на денному.
Влад
дуже дивне питання, а хто навчання Вам оплачував? невже це не ясно? вчилися ж Ви безкоштовно, чи ні? тому державі повертаєте витрачені на Вас гроші
Комментировать
Ксения
Проучилась 1,5 года, бюджет(по льготе), не мое это, хочу в этом же универе поступить заново на другую специальность и на бюджет, пройдет ли еще раз льгота? Или надо возмещать за бюджет?
Влад
Для Ксения: треба повертати
Комментировать