Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Shahnaza1
Здравствуйте, если ребенок сирота и будет первый поступать писать ЗНО, какие документы нужны для поступления ? Она будет сдавать украинский и литературу, историю, географию и английский язык то сможет ли она поступит на бюджет если наберёт больше 100 баллов ?
Hala
Для Shahnaza1: Дивляись куди. за квотою 1 надається лише 10% пільгових місць, тому між пільговиками теж є конкурс, хто не пройшов на пільгове місце, вступає за загальним конкурсом, а там 100 балів - це не скрізь і на контракт візьмуть (хіба в приватні виші, куди беруть всіх підряд0
Читайте внимательно!
Для Shahnaza1: а зачем ему сдавать ЗНО? Вы читать умеете? В статье же написано, что дети - сироты освобождены от ЗНО. Они сдают вступительные экзамены в ВУЗе , в который хотят поступить.
Читайте внимательно!
Для Shahnaza1: поступить на бюджет есть шанс. Смотря на какую специальность. Например, в Медицинские ВУЗы нужно набрать не менее 150 баллов. ВСЕМ! И ЛЬГОТНИКАМ ТОЖЕ.
Комментировать
Валентина
Добрий день. На які пільгі можливо розраховувати.Якщо мати одиначка та має інвалідність, не працездатна?
Hala
Для Валентина: інвалід може вступати за квотою 1. Якщо Ви про те що вступає дитина інвалідів (бо з написаного не зрозуміло хто вступає) , то жодної пільги. Пільги є адресними і родичам не передаються. мати-одиначка взагалі не є пільговою категорією (це питання моралі, наскільк жінка дозволяє собі без шлюбу займатись дітонародженням, і заохочення від держави не потребує)
Комментировать
Василь
Доброго дня. Якщо закінчив школу у 2002му році й наразі живеш на території АТО , то для вступу треба спочатку здати ЗНО, чи треба здати вступні іспити? Які умови ?
Анна
Для Василь: вам зно не потрібно. Складаєте іспити у вузі. Але можна зно скласти за бажанням.
Комментировать
Аліна
Доброго дня!Чи можливо вступити до ВНЗ без ЗНО,якщо є диплом кваліфікованого робітника????
Олег
Имеет ли право мой сын на социальную стипендию, я участник боевых действий в Афганистане?
Светлана
Здравствуйте мой сын является участником боевых действий и на данный момент находится на службе, он окончил школу в 2018г. надо ли ему сдавать зно
Галина
Для Светлана: якщо Він закінчив школу в 2018 році, то саме тоді й здавав ЗНО. Вони є дійсні. Як УБД має пільгу за квотою 1.
Комментировать
Сергій Володимирович
Доброго! Я учасник бойових дій і хочу вступити до ВНЗ на магістра чи можу я не здавати ЄВІ та ЄФВВ?
вчителька
Для Сергій Володимировичf: Не поплюжте нашу гарну, співучу українську мову. Якщо Ви вітаєтесь, то вітайтесь правильно: "доброго дня", чи "доброго ранту". Не вживайте не потрібні скорочення. Мабуть не хочите, щоб вас кликали СІРИЙ, замість поважног Сергій Володимирови. Успіху Вам!
Читайте внимательно!
Для вчителька: ты сначала, уважаемая, свои ошибки проверь. Не верю, что ты учительница. Таких как ты веником нужно гнать из школы. Настоящий учитель сначала напишет текст, затем его проверит, а потом уже отправит.
Комментировать
Ігор
Доброго дня, мій батько перебував у зоні АТО. Чи маю я якісь пільги при вступі? Або пільги мають лише учасники бойових дій? Підскажіть, будь ласка. Дякую!
Галина
Для Ігор: лише учасники. Дітям або іншим родичам пільга не передається.
Максим
Державна цільова підтримка надається у вигляді: 1) повної оплати навчання за рахунок коштів загального фонду державного або місцевих бюджетів 2) часткової оплати навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів шляхом надання особам, зарахованим на навчання за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, пільгових довгострокових кредитів для здобуття вищої та професійно-технічної освіти; 3) соціальної стипендії – для осіб, які навчаються за державним або регіональним замовленням за денною формою; 4) безоплатного забезпечення підручниками – за рахунок бібліотечного фонду відповідного навчального закладу; 5) безоплатного доступу до Інтернету, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах; 6) безоплатного проживання в учнівських та студентських гуртожитках або проживання у студентських гуртожитках з пільговою оплатою – для осіб, які навчаються за денною формою.
Комментировать
Роман
Подскажите, могу ли я обучаться заочно в техникуме на базе 9 классов. Имею статус участника боевых действие и в данный момент я на контракте. И нужно ли мне сдавать экзамены
Галина
Для Роман: в технікумах (коледжах) не існує заочної форми навчання на базі 9 класів, оскільки коледж має надати повну середню освіту. Заочка є лише після 11 класу. Тому Ви можете вступати лише на стаціонар. Або ж спершу отримати повну середню освіту іншим шляхом (наприклад екстерном). У мене свого часу була студентка, яка в 24 роки навчалась з 15-ми, оскільки не отримала своєчасно повної середньої освіти (не ходила до вечірньої школи, під час навчання в ПТУ).
Комментировать
Шахназа
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо я сирота чи маю я якісь пільги при вступі . На скільки балів я повинна здати ЗНО , щоб навчатися на бюджеті ?
Галина
Для Шахназа: пільги є. Сироти вступають за квотою 1. А ось скільки балів? Цього Вам ніхто не скаже. На пільгові місця дають 10% від максимуму бюджетних місць. Тобто, якщо бюджетних місць 20, то за пільгою приймуть лише 2-х. І якщо заяви прдадуть більше ніж 2, то оберуть тих у кого бали найвищі. А пільговиків багато, окрім сиріт, це і АТОшники і інваліди. Тому здавати ЗНО необхідно якнайліпше, аби залишити позаду конкурентів, або мати можливість пройти на бюджет за загальним конкурсом, якщо за квотою не потрапиш.
Комментировать
Данііл
Доброго дня. Я учень 11 класу, у 2015 році переїхав з Луганську через АТО. Скажіть будь ласка, я маю право на вступ за результатами екзаменів? Яких,ЗНО,чи екзаменів у ВУЗ’ах?
123
Для Данііл: Ні не маєте. за вступними іспитами вступають ті, хто закінчує школу на окупованій території і не має змоги здати ЗНО. І вступають за результатами не будь-який виш, а ті які визначені за даною програмою. Ви закінчуєте школу, як я розумію, тут і здаєте ЗНО (ДПА) і усіма 11-класниками. Тому і вступаєте на загальних підставах.
Комментировать
Nanika
Добрий день, а якщо дитина напів сирота , чи має вона якісь пільги при вступі?
Галина
Для Nanika: немає такої категорії напівсироти. Пільги мають лисе сироти (повні)
Максим
Ви можете оформи довідку по втраті годувальника та за рахунок цієї довідки, можуть бути пільги. Галина, якщо ви не розумієтесь в цих справах, будьте так ласкаві, не коментуйте. А якщо хочете допомогти, то спочатко знайомтесь з Законами України та іншими нормативними актами.
Комментировать
Валентина
Доброго дня. Донька учениця 11 класу, має статус дитини- чорнобильця категорії Н, її батько учасник АТО Які пільги при вступі до ВУЗІВ воно має? Дякую
Галина
Для Валентина: якщо вона відмінниця, то як чормобилець зможе вступити за співбесідою. Якщо ні, то вступає на загальних підставах. Але у випадку, якщо з’являться вакантні бюджетні місця може бути за конкурсом з іншими пільговиками переведена на бюджет (але на це краще не сподіватись, бо вакантні місця зазвичай є на непопулярних спеціальностях, якщо вступати не на одну з них, то навряд чи втовпиться). Краще всього просто вчитись. PS: її батько, як АТОшник може вступати за квотою-1 (але саме він, пільга не передається)
Комментировать
Светлана
Моя донька дитина - інвалід , інвалідність якої зв’язана з ЧАЕС. Які пільги вона має при вступі до ВУЗу?
Ольга
добрый вечер. Моя дочь из многодетной семьи, она имеет право поступить на бюджет ?
Ольга
Я закінчую 11 клас і я сирота які є у мене пільги при вступі ? чи важливі при вступі бали мого зно?
Наталия
Доброго дня допоможіть будь ласка донька закінчує 11 клас ми з чоловіком обоє інваліди він 1 групи з дитинства у мене 2 ХМЛ чи мае вона якісь пільги на вступ?
123
Для Наталия: ні не має. Вона просто може гарно навчатись, здати ЗНО на хороші бали та вступити на бюджет зі стипендією. А якщо здібностей немає, то може на бюджет вступити в коледж, а якщо і для цього недостатньо даних, то ПТУ завжди раді бачити вступників.
Комментировать
Владимир
Сейчас учусь на контракте в КПИ на ФИВТе, могу ли я подать заявление о переводе на бюджетное место если я ребёнок из многодетной семьи?
123
Для Владимир: Якщо є вакантні місця, то можете. якщо місць немає, то куди ж Вас переведуть?
Комментировать
Юлия
Добрый день. Подскажите пожалуйста, ребенок закончил первй курс университета на контракте.Освободилось бюджетное место. В рейтинге на перевод он стоял первый. Но сегодня позвонили с деканата и сказали , что есть в претендентах есть сын учасника АТО. И он идет как льготник, хотя по рейтингу он не проходит. Правда ли это.
777
Для Юлия: правда. Пільговиків переводять в першу чергу.
Комментировать
Татьяна Завальнюк
Підкажіть, будь ласка, де можна дізнатись інформацію, скільки людей з квотою може зарахувати Заклад освіти на бюджетні місця (в потрібному мені виші всього 7 бюджетних місць)
Котейка
Для Татьяна Завальнюк: задайте питання у фейсбуці в групі Вступ 2019, там надають відповіді фахівці і представники з МОНу
989
Для Татьяна Завальнюк: Навіщо користуватись інформацією "одна баба сказала". Є умови вступу та інші документи. Квота 1 - 10 % (але не менше 1 місця) від максимального обсягу держзамовлення. тобто, якщо максимум 7, то за квотою 1 приймуть 1 особу.
Комментировать