Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Добрый вечер! Скажите пожалуйста какой проходной балл на контакт (стоматология)?
Лана
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка який проходний бал на контракт (стоматологія)?
Світлана
Доброго вечора! Якщо син здав ЗНО з математики рівня ДПА в нас є шанс вступити в мед.університет хоча б на платній основі? Заздалегідь дякую
Галина
Для Світлана: Не буває ЗНО рівня ДПА. Зно - це ЗНО і воно вимірюється за 200-бальною шкалою. ДПА буває рівня стандарту та профільного і вимірюється за 12-бальною кшалою. якщо в нього є бал за 200-бальною шкалою і він вище за 150, то так. Якщо здавав лише ДПА і не ставив при реєстрації відмітку, що потрібно за 200-бальною, то ні.
Комментировать
Софія
Добрий вечір) Якщо я математику склала на 138, а біологію -160+. Українську мову і літературу -185+. То чи зможу я поступити на контракт на стоматологію ?
Влад
Для Софія: порахуйте свій конкурсний бал, якщо він вище 175, то можливо, якщо ні, то Ви і заяву подати не зможете
Костя
Як людина, яка так не зле на фоні інших здала математику не може додати 3 числа і розділити? Нажаль не поступите, але бали хороші. Вибирайте немедичні спеціальності та й біологія малуватий бал як для стоматолога.
Комментировать
Руслан
Хорошо знаю математику , но так вышло , что написал её на 122 (из-за волнения скорее всего). Есть ли возможность поступить в МЕД ?
Влад
Для Руслан: ні
Яна
почему нет?) он может, только если если общий конкурсный балл не менее 130,но это только на фармацию в меде
Комментировать
Олена
Добрий день. Якщо є вище не медицинське. Як поступити у колледж? Які іспити? Зно не має
Галина
Для Олена: питайте в коледжі до якого збираєтесь. Швидше за все вступатимкте на базі повної середньої освіти.
Комментировать
Таміла
Добрий день, якщо ЗНО математика менше 150, а біологія і українська мова за 180, чи можливо вступити до медичного університету на бюджет? Завчасно дякую за відповідь.
Галина
Для Таміла: рахуйте конкурсний бал. Якщо він вище ніж 175, то можете вступити, але не факт, що на бюджет (в минулому році навіть заяву не могли б подати). Чи пройдете на бюджет буде видно за результатами вступної кампанії. Можете подивитись з якими балами в минулому році вступали, але в цьому трохи змінились умови, і це може вплинути
Ева
Пытаюсь подать заяву на бакалавр в мед, не показывает ни одного конкурсного предложения
Комментировать
Яна
Якщо ЗНО з математики 149 балів, то на спеціальність 222 вже не поступиш? Чи на контракт ще можна?
Виктория
Для Яна: Здравствуйте, Вам ответили? У нас тоже Математика 149 есть шанс поступить на контракт?
Юлия
Скажите вам ответили, у нас такая же ситуация
Анастасія
Нет , ждите следующий год
Комментировать
Наталья
Можно ли поступить на контракт на медицину с низким баллом ЗНО химия-137,алгебра-100.Есть об ьгота участник АТО.
Галина
Для Наталья: ні
Комментировать
Крістіна
Доброго дня, чи маю я шанс поступити в медичний, якщо математика менше за 150, але середній бал 175?
Driver
Добрый день,мед. универ в Харькове требует укр язык и литературу, биологию и третий на выбор предмет - математику, химию или физику. Мне лично проще сдать химию как третий. Но в этой статье написано, что нужно обязательно сдавать математику. Так сдавать мне её или нет, если университет дает выбор между химией или математикой?
Галина
Для Driver: де Ви це побачили? в єдбо предмети для вступу у Харків такі ж, як затверджено кабміном: 1. укр. мова (без літератури), 2. математика, 3 на вибір біологія, хімія чи фізика. Може Ви диведесь старі умови вступу (попередніх років)
Комментировать
Ирина
Добрый вечер ,я закончила в 2005 году мед.училище ))проработала 12лет в стоматологии мед.сестрой потом ассистентом ))могу сказать что это мое все мои кричат иди на стоматолога и ..,мне очень нравится моя профессия но как это все делать куда идти и как это все сделать!!!доя меня кажется трудно ))но так хочется ))
989
Для Ирина: судячи з Вашого вміння висловлювати власну думку та грамотності, вища освіта не для Вас. Навряд чи Ви зможете скласти ЗНО, а в стоматологію високий конкурс. Вам подобається Ваша робота, то й працюйте. Не варто слухати інших.
Zajkos
Ирина,не слушайте таких людей как человек под ником 989,если вам нравится профессия,то идите,пробуйте сдавать экзамены и т.д., не бойтесь,не стойте на месте,не слушайте этих паразитов.Нужно хотя бы попробовать,что бы потом не говорить а что если
989
Для Zajkos: не плутайте людину. Їй подобається професія за якою вона працює зараз. А такі, як Ви зазтавляютт людей думати, що без вищої освіти вони не повноцінні.
Комментировать
Оля
Доброго вечора. Мій син закінчує медичний коледж по спеціальності "Стоматологія ортопедична" і хоче поступати в університет на спеціальність "Стоматологія" на другий курс. У минулому році здавав ЗНО укр. мова 148 балів , історія 147 балів , біологія 143 бали. Підкажіть чи є можливість поступити в такій ситуації? Наперед вдячна за відповідь.
Анастасія
Для Оля: нет
Комментировать
Елена
Добрий день. Если есть красный диплом бухгалтера(специалист), 2003 года. Для поступления в мед.училище нужно все равно ЗНО?
Марина
Для Елена: можно сдать ЗНО, но для мед.училища - это не обязательно. Как вариант, можете сдать экзамены при мед.училище. В колледжах сейчас можно сдавать на выбор: либо ЗНО, либо экзамены. И не имеет значения закончили ли Вы колледж на бухгалтера, или закончили школу.
Комментировать
Людмила
Підкажіть будь ласка чи можна після першого курсу фармації перевестися на медицину? Дякую.
Соня
Если 148 балов общий коэффициент возьмут на стоматологический факультет?
Маринченко
Для Соня: НЕТ
Комментировать
Maria
Помогите, пожалуйста. Не могу разобраться. Я после 11 класса на медицинские специальности могу поступить? Я имею в виду на бакалавриат.
Оксана
Доброго дня!в мене є вища медична освіта(стоматологія),так склалося,що потрібно поступати на фармацевта(заочка),чи потрібне ЗНО?чи можна одразу на 2 курс?
Галина
Для Оксана: ІІ вища освіта (на базі бакалавра або магістра) за вступними іспитами.
Комментировать
Владислав
Так фармація 130 чи 150 .в університеті кажуть що 150 та к і залишилось поясніть будь ласка
Галина
Для Владислав: що саме 130 або 150? не менше 130 має бути конкурсний бал. але кожен виш має право встановлювати свою нижню межу на окремі зно. вони наприклад можуть встановити біологію не менше 150 балів.
Комментировать
Алевтина
Здравствуй, получила специальность фельдшер, затем заочно 6 лет провизор, хочу работать чем.врачом, могу ли я поступить на второй курс?и согласно закону, дети -нвалиды которым я являюсь могут поступить без зно,верно?
989
Для Алевтина: Ви дитина? скільки Вам років? Ви можете вступати на ІІ вищу освіту. там вступ без зно, але вчитись будете на контракті
Екатерина
Для 989: есть такое понятие , как инвалиды с детства. У меня сын инвалид с детства, сейчас ему 29 лет и всё равно он считается инвалидом с детства.
Комментировать