Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Andrey Makarov
При поступлении можно подать к примеру: результаты ЗНО с математики и Укр. языка за 2019 год, а результат с химии за 2022, или все результаты обязательно должны быть одного года?
Галина
Для Andrey Makarov: можна.
Комментировать
Анастасия
Здравствуйте,а это уже точная информация по поводу сертификатов Зно? Или всё же есть шанс,что всё останется как и в прошлом году ?
Дарья
Для Анастасия: к сожалению, это точная информация
Комментировать
Антон
Математику профільну здавати чи стандарт?                     ...                     ...                     ...                     ...      ...
Галина
Для Антон: Куди здавати? Для вступу здають ЗНО. У ЗНО немає рівнів. Рівні є лише в ДПА, і його здають на тому рівні, на якому вивчали в школі.
Комментировать
Анастасия
Здравствуйте, скажите, пожалуйста, для того чтобы поступить в мед 2022 году мне нужно сдавать обязательно химию или физику? Можно ли будет поступать с такими предметами: укр.мова+литра, матем, биология?
Галина
Для Анастасия: Ви читати не вмієте?
Комментировать
Екатерина
Здравствуйте, подскажите пожалуйста , что с математикой , она остается профильной и обязательной для медицинского ( поступление 2022) Спасибо!
Галина
Для Екатерина: В ЗНО немає рівнів. Рівні є в ДПА
Комментировать
Яна
В Національний Київський Університет Імені О.О Богомольця здавати ці предмети також?
Галина
Для Яна: ці предмети затвердило міносвіти, і вони обов’язкові для всіх закладів
Комментировать
Яна
Подскажите пожалуйста, нужно ли будет сдавать на медицинский обязательно биологию и химию в 2022году ? Или будет на выбор , либо биология либо химия?
Лариса
Для Яна: других конкурсний предмет:математика або біологія, третій конкурсний предмет:хімія або фізика
Комментировать
Ольга
Доброго дня. Поясніть будь ласка , якщо в цьому році дитина закінчує школу та хоче вступити на медичну спеціальність, яку загальну кількість предметів повинна буде здати при випуску зі школи. Дякую.
Галина
Для Ольга: 4. Якщо на медичну спеціальність, то можна здати мову, математику, історію чи іноземну і хімію. Цього достатньо аби вступити в мед. Якщо погано з математикою, то можна 5-м предметом здати біологію.
Комментировать
Ольга
Доброго дня. Поясніть будь ласка , якщо в цьому році дитина закінчує школу та хоче вступити на медичну спеціальність, яку загальну кількість предметів повинна буде здати при випуску зі школи. Дякую.
Влад
Для Ольга: дивлячись які предмети обере для вступу
Олена
Для Ольга: Доброго. Треба три предмети. Українську мову обов’язково, і наприклад математику і фізику, або біологію і фізику, або біологію і хімію, або математику і хімію, щось з цього на ваш вибір. Вибирати треба ті предмети, які у вашої дитини найсилніші.
Комментировать
Julia
Подскажите, если выбираю биологию , то математику сдавать нужно, но на стандартном уровне?
Влад
Для Julia: дивлячись на якому рівні Ви її вивчали в школі. На тому рівні і здавати. Як ДПА
Комментировать
Андрей
Здравствуйте. Можно ли поступить на лечебное дело после окончания медицинского колледжа по специальности ортопедическая стоматология?
Екатерина
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, можно ли перевестись со специальности "медицина" на "медсестринство", чтобы в дальнейшем работать косметологом?
Галина
Для Екатерина: а який сенс? краще бути косметологом з дипломом лікаря. Якщо вивчитесь на лікаря-дерматолога, то буде значно краще
Комментировать
Катерина
Добрий день! Хочу дізнатись чи можна до вступу в медичний університет замінить українську мову на українську мову і літературу? Та який рівень математики потрібен: стандарт чи профіль?
Галина
Для Катерина: в ЗНО не існує рівнів. Воно здається в повному обсязі (як профільний рівень ДПА). А ось ДПА залежить від рівня на якому вивчається в школі. В цьому році дозволили, але це був перший рік коли здавали мову окремо. Якщо по правильному, то має бути саме лише мова
Комментировать
Елизавета
Добрий день !Я закінчила коледж за фахом Фармація(молодший спеціаліст) Зараз я навчаюсь в вищому учбовому закладі ,здобуваю степінь магістр ,спеціальність Фармація.Промислова фармація . Питання:на яких умовах я зможу вступити до медичного університету ?чи потрібно зно?
Галина
Для Елизавета: а Ви не в медичному навчаєтесь? Чи може справа не в університеті а у спеціальності? Якщо Ви про медичну спеціальність, то на тих, що й випускники шкіл, із зно
Комментировать
Дарья
Добрый день! Подскажите,пожалуйста, для поступления в 2022 году нужно сдавать только 4 предмета, обязательна ли история Украины? И нужно ли сдавать литературу ,или только укр.мову?
Галина
Для Дарья: для вступу потрібно лише 3 предмети. Може Ви питаєте про випуск зі школи?
Комментировать
Вадим
Доброго дня. Я закінчив мед коледж «фельдшерське відділення» я можу вступити до інституту тільки по диплому з коледжу, чи потрібно ЗНО обов‘язково?
Галина
Для Вадим: треба зно
Комментировать
Андрій
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, нужно ли будет сдавать на медицинский в 2022 году обязательно биологию и химию ? Или будет на выбор , либо биология либо химия?
Галина
Для Андрій: так і в цьому році не потрібно було здавати біологію і хімію. Здавали або біологію, або хінію, або фізику (як вище і вказано). А як треба буде в 2022 році стане відомо в жовтні, коли міносвіти затвердить умови вступу на 2022 рік.
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте. После обучения в медицинском колледже на базе 9-ти классов(4 года обучения), есть ли возможность поступления в медицинский институт на 3-ий курс? Или только на 2-ой? Буду благодарна за ответ.
Галина
Для Татьяна: перегляньте в єдбо. там вказано курс зарахування
Комментировать
Юлія
Підкажіть, буть ласка, на лікаря косметолога потрібно здавати хімію? І взагалі, які прохідні бали Зно?
Галина
Для Юлія: немає спеціальності "лікар-косметолог". це вже спеціалізація. предмети для вступу на спеціальність "медицина" наведені вище.
Комментировать
Лолита
здравствуйте, подскажите, пожалуйста, нужно ли сдавать украинскую литературу для поступления в мед институт в 2022 году? или только украинский язык?
Галина
Для Лолита: я писала нижче: в жовтні буде затверджено умови вступу на 2022 рік
Комментировать