Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
С каждым годом все хуже условия для поступления в медицинский. А стоит ли оно того? ЗНО совершенно не показывает знания! Математика нужна в медицине не как основной предмет для поступления, а предмет преподавания в ВУЗе( для общего развития) Как и было раньше... И вот ты проходишь все ступени к статусу врача...ЗНО, годы учебы, интернатуру и вуаля зарплата 4 800 грн. Пришли к успеху))
Позитив
Для Елена: А кто Вас заставляет сдавать математику? Там же написано: математика или физика на выбор. Сдавайте физику. Физика в медицинском нужна. Её изучают там наравне с химией на первом курсе.
Комментировать
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Надія
Добрый вечер. Сдала укр мову на 147, физику 103, биологию 151. Есть шанс поступить на факультет "Фізична терапія, ерготерапія"?
Марьянна
Есть ли льготы на поступление в Вуз детям из многодетной семьи имеющая статус малоимущей ? ЗНО сдали на высокие баллы
Ваня
Здав математику на 129 Біологію 172 Мову 147 Можу поступити на фармацевта Не виходить подати документи
Александра
Добрый день!Сдала украинский на 180 балов, биологию на 184, математику на 147,к сожалению, не дотянула до 150. Подскажите, возможно ли пройти на стоматологию в НМУ? Конкурсный балл вместе с аттестатом 185 балов. Слышала о том, что при КБ свыше 175, требование к 150 балам со второго и третьего конкурсного предметов аннулируется. Благодарю за ответ!
Val
Для Александра: вам откажут, ничего с этим не поделать. Даже не подавайте. Если б это укр.был 147, то можно.
Комментировать
Еліна
на контракт також математика 150+ має бути?
Алиса
Перед тем как идти в медицину лучше все очень хорошо обдумать) Ведь это очень ответственная работа и даже после универа необходимо повышать свои знания. Я например проходила повышение квалификации https://institut-medicina.ru/ и теперь советую всем коллегам) Удобно что обучение проходит дистанционно и можно совмещать с работой)
Фан
Вступв мед.коледж на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Вадим
Які вступні випробування для вступу до медичних ВНЗ після закінчення базових медичних коледжів?
Ген
Для Вадим: ЗНО укр.мова та літ+ фахове вступне випробування.
Комментировать
Маргарита
Чи обов’язково здавати ЗНО по математиці з вищим рівнем складності в мед універ?
Val
Для Маргарита: да, обов’язково
Комментировать
Максим
Добавляю к первому сообщению. Ббал атестата 9.5.
Максим
У меня такие бали Матем 162 Укр мова 170 Биология 177 Какие шансы попасть на бюджет?
Оксана
Для Максим: Странный вопрос. Просто на бюджет шансы большие, а на выбранную Вами специальность в выбранном Вами ВУЗе - смотрите сами баллы прошлых лет и конкурсную ситуацию в этом году.
Комментировать
Олег
А шо таке довідка ЛКК і як це поступати за внутрішнім єкзаменом ??? У мене син готувався рік з репетитором після підготовчих курс з математики та української мови після здачі зно 2020 з’ясувалось результати гірші ніж 2019 і мову здав так само стільки ж правильних відповідей ніж у минулому році але в цьому році не здав як тек що вони спростили в цих ЗНО раніше єкзамени здавали там дійсно ти знав і вчив здавав а зараз що попало ці тести.
Оксана
Для Олег: Довідка ЛКК надається тільки абітурієнтам з певним переліком захворювань. І чому Ви вважаєте, що екзамен (не єкзамен) здати легше, ніж ЗНО?
Комментировать
Світлана
Почитайте публікацію "ректори втратили 70 % "дурників" які платили" . Це про дітей яким невистачило декілька балів до порогу 150, а мова і біологія могла бути вище 180 б. То як вони висловляться про дітей які вступають в інші виші де поріг 100 б.
Світлана
Цікаво, скільки абітурієнтів цього року будуть поступати в медичні вузи за внутрішніми екзаменами з довідками ЛКК? Тай взагалі цікавий список пільговий для вступу за внутрішнім екзаменом. Почитайте!
галина
Для Світлана: пільговиків приймають не більше 10%.
Комментировать
Катя
Яке Зно та проходний бал потрібен на косметолога ?
галина
Для Катя: Якого косметолога? Косметологом може бути медсестра. А може бути лікар-дерматокосметолог. Якщо Вступаєте на лікаря, то 2-й і 3-й предмети не менше 150 балів.
Комментировать
Светлана
Просьба: Снизить проходной балл по математике до 130 баллов на медфакультет. Или сделайте общий конкурсный 150 баллов.
Val
Для Светлана: учиться надо было лучше и готовиться дополнительно. На 150 баллов сдать можно спокойно.
Вчитель
Хотіла б я на Вас подивитися в такій ситуації розумник великий!!!
Светлана
Для Val: А мне уже не надо лучше учиться. Я уже закончила медуниверситет им. А.А.Богомольца и давно работаю. А Вы не сильно умничайте, а сами учитесь. Знаем мы таких умников, как Вы. Вы только здесь можете умничать!!!
Комментировать
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО або внутрішніх іспитів. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Irina
Большая просьба от многих родителей-снизить проходной балл по математике,,,.
Влад
Для Irina: а інші батьки потім пишуть, нащо вы знизили прохідний, бо результаты їхніх дітей знизилися, порівняно з минулим роком. Ваші діти повинні були вчитися, а не штаны протирать, щоб не здати зно навіть на 3! Кому краще від зниження порогу? Тільки двієчникам!
Ніколь
Не тільки двієчникам,чому ви вважаєте,що хіба двієчники можуть набрати низький бал?По- різному буває хтось знав ,але перехвилювався, а хтось з математикою взагалі не дружить ,ну не йде математика і що зробити ... Математика не повинна ставати причиною для руйнування мрії всього життя!
Val
Якщо математика не йде, не треба було і здавати ії. Обирайте інший ВНЗ, або йдить у медколедж.
Комментировать