Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Добрый день! Хочу поступать на психотерапевта. Сколько мне нужно набрать баллов на ЗНО, чтобы поступить на бюджет?
Влад
Для Марія: заходьте на сайт вступ освіта юа і дивіться мінімальні бали на джет за минулі роки. Як буде в цьому році, стане відомо після оголошення результатів з рекомендаціями на бюджет
Комментировать
Оля
Доброго дня. В мене є одне запитання. Моя донька після дев’ятого класу хоче поступити в медичний коледж. Але є одна проблема. В неї такі собі оцінки. Є п’ятірки , є шість , сім Є шанс с такими оцінками поступити до коледжу? ( Буду дуже вдячна за відповідь ????)
Влад
Для Оля: вона буде вступати за екзаменам . Якщо здасть - вступить
Елена
а потом,после второго курса,будет сдавать ЗНО,и если не сдаст,то отчислят.У знакомых так дочь отчислили из медколледжа.Выбросили только 30 тыс гр...Пошла в ПТУ учиться.
Фан
В пту тоже зно
Комментировать
Елена
Хочу поступить на контракт на стоматологию, сколько балов я должна набрать на ЗНО?
Влад
Для Елена: вище в статті про це написано.
Комментировать
Наталія
Добрий день, якщо недобрали по математиці 2021 року () 145 балів, то на медицину поступити не можливо?
Влад
Для Наталія: Якщо конкурсний бал буде більше 175 , то можливо. Звідки Ви знаєте, що недобрали? ще немає офіційних результатів
Комментировать
Сергій
Добрий день, я хочу поступати на стоматологічний факультат, на навчання за свій рахунок. Яку мінімальну кількісь балів мені потрібно з української мови за зно?
Галина
Для Сергій: 100
Комментировать
Гость
Добрый день.После окончания медицинского колледжа можно поступить на 2й курс мед академии на лечебное дело на бюджет?
Галина
Для Гость: теоретично так. але, як я знаю в усіх вишах вступ на базі молодшого спеціаліста лише на небюджетні місця. тому вступайте на небюджетне, а потім за результатами сесії переводьтесь на бюджет, або вступайте на 1 курс
Комментировать
Сергій
Доброго дня!!! У 2014 році закінчив мед. Коледж ім.Мухіна в Кропивницькому за спеціальністю Медико-профілактична справа МПС. З 2014 року працюю лаборантом гістологом по теперішній час. Які потрібні документи до вступу в мед. Інститут на кафедру гістологія, цитологія(на заочне навчання)?
Галина
Для Сергій: вступають не на кафедру, а на спеціальність. Дивіться умови вступу. точно треба 2 зно та диплом
Андрей
Для Сергій: В Мед.институтах нет заочного обучения. Исключение составляет только Фармация.
Комментировать
Олександр
Добрий день. Чи потрібно здавати ДПА з історії для вступу на спеціальність "Фармація" (є можливість відмовитися).
Влад
Для Олександр: ДПА для вступу не потрібне. Для вступу подають ЗНО!
Комментировать
новицкий
дочка заканчивает стоматологический коледж на отлично, в каком вузе принимают на стоматфакультет на 2 курс
Александр
Здравствуйте, если идти на фармацевта, Математику сдавать ЗНО? Или можно обойтись и не сдавать её
Катя
Здравствуйте, как поступить на специальность стоматология после 9 класса ,если отменили ДПА
Влад
Для Катя: по вступними екзаменам, як і завжди. ДПА це оцінка в атестат і до вступу відношення не має.
Комментировать
Сергей
Добрый день! Какой уровень ЗНО по математике необходимо сдавать в 2021 г. стандарт или профильный, для поступления на здравоохранение. Спасибо.
Влад
Для Сергей: в ЗНО рівнів не існує. Рівні в ДПА. Вам потрібно виконати всі завдання тестового зошиту ЗНО. ЗНО для всіх однакове.
Комментировать
Міша
Що будить якщо в атистаті будуть одні двійки? Чи можливо з двійками поступити? Це реально чи ні
Влад
Для Міша: куди поступити? Після якого класу? В ПТУ йдіть з двійками
Комментировать
Олена
Добрий вечір, скажіть будь ласка. Я хочу поступити до університету на спеціальність стоматологія(контракт), зараз закінчую другий курс Дніпропетровського базового медичного коледжу спеціальність сестринська справа, в цьому році здаю ЗНО укр мову метематику та біологію, вступ з такими придметами можливий?
Влад
Для Олена: в цьому році так. А як буде наступного року...
Александр Васильевич
Если не бороться за отмену любого ВНО при поступлении из колледжа в ВУЗ, то на следующий год окажется, что нужно будет сдавать ещё какой-то предмет (медикам, скорее всего,- химию); после четвёртого курсы - ещё один (возможно иностранный язык). Я ничего не выдумываю. В прошлом году второкурсники (для поступления в ВУЗ) сдавали только украинский язык и литературу. В этом же году, будучи на третьем курсе, им уже добавили ещё один предмет. У некоторых впереди четвёртый курс. Какой предмет ещё добавят и как его сдавать, когда впереди и без того большие нагрузки: продолжаться занятия, готовить и сдавать курсовые проекты, пройти преддипломную практику, подготовить и защитить дипломный проект, сдать Госэкзамены. Чиновников МОН не интересует, что кроме общеобразовательных предметов в колледжах есть свои профессиональные дисциплины. Если после второго курса в планах всех колледжей отводится хоть какое-то время на подготовку и прохождение ВНО, то на последующих курсах в планах этого нет, а новые предметы к сдаче появляются. Хорошо, если руководство колледжа идёт на встречу своим студента, а не ставит им палки в колёса. Чинуши МОН, возможно, даже не знают, что для поступления в ВУЗ после любого колледжа, нужно проходить ещё и профильное испытание. На мой взгляд, ВНО для поступления в ВУЗ после колледжа по той же специальности, - ЛИШИНО СМЫСЛА. Конечно, если не считать за смысл возможность неплохо "заработать" на самих ВНО.
Олена
Для Влад: Скажіть будь ласка, які предмети потрібно в цьому році для вступу до університету?
Комментировать
Ирина
Доброго дня, які предмети треба здавати після 9 класу? Треба англійська мова? Якщо 1йти на медсестру?
Любов
Добрый вечір, скажіть будь ласка. Хочу поступити до університету на спеціальність стоматологія(контракт) закінчую Херсонський базовий медичний коледж спеціальність сестринська справа, медсестринство, маю ЗНО з укр мови і літер, чи можливий вступ?
Влад
Для Любов: ні, потрібно ще одне ЗНО з математики або біології, або хімії, або фізики. А також фаховий іспит в університеті
Комментировать
Наталья
Здравствуйте. Окончила 11 классов в 1999 году, и 3 курса педагогического университета (есть академ разница). Какие нужно сдавать предметы для поступления, на педиатра? Спасибо.
Влад
Для Наталья: велика академрізниця. Вступати на перший курс, складати ЗНО, які вказані в статті. Реєстрація на ЗНО цього року вже закінчена
Влад
Замість української мови і літератури скласти тільки українську мову. Тут помилка в статті
Комментировать
Александр
я так зрозумів,щоб піти на фармацію потрібно щоб средній бал на ЗНО був не менше 130 балів? це офіційно проголосили?
Влад
Для Александр: конкурсний бал, а не середній. Офіційно оголошено декілька років тому
Комментировать
Виктори
Мне кажется я с самого начала знала на кого мне нужно было поступать, но не достаточно подробно я об этом знала. Мне интересна фармацевтика и недавно я нашла статью https://kedu.ru/press-center/profgid/farmatsevt/ в ней я узнала более подробно о фармацевтике как о профессии
Анастасия
Математика для фармацевта профильная или стандарт? .