Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Вітаю. Чи відновлено п.105 старої редакції пільгових категорій дітей? Чому дітей, звільнених від ДПА і ЗНО, не реєстрували від самого початку в школах з помітною "звільнений на підставі."??? Зараз Центр оцінювання якості освіти не встигає надати відповідні довідки за тижневий термін. Що робити, якщо сьогодні останній день реєстрації?
Элла
Какой процент от количества бюджетных мест составляет квота 2? Почему в приложении ЄДБО показывает 40 процентов, если в определении квоты этот процент ни более 20?
Оксана
Для Элла: Це залежить від вишу. У київських вишах ця квота буде 10 відсотків (але не менше 1 місця), а у переміщених вузів може бути й 40 відсотків. Переміщені - це як ті, що переїхали ще в 2014-му році з Донецької та Луганської областей, так і ті, що переїхали в останні місяці, а також навчальні заклади областей, що перебувають у небезпечній зоні, — Миколаївської, Запорізької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської. При цьому Київ НЕ входить до цього переліку.
Комментировать
Марія
Підкажіть будь ласка, як і де можна оформити квоту 2, якщо я находжусь зараз за кордоном?
Марк
Подскажите пожалуйста, до какого числа можно будет вступить по квоте 2 И есть ли вообще какие то ограничения по числам для поступления по квоте 2?
bitik
Для Марк: до 8 серпня
Комментировать
Наталія
Добрий день ! Підкажіть будь ласка що і де треба реєструватись для зачислення по квоті 2 ?
Людмила
Доброго вечора, в якій електронній системі? У мене дитина теж інвалід до 18 років для Анастасія:
Анастасія
Я є дитиною -інвалідом віком до 18 років,мешкаю в Сумській області, склала НМТ,в мене є пільга при вступі?І яка саме?В електронній системі пільгу зареєструвала.
Виктория
доброе утро, подскажите, где смотреть наличие квоті-2 в єлектронном кабинете вступника
Оксана
Доброго вечора. Підкажіть, у ВУЗІ сказали, що для реєстрації квоти-2 як ВПО окрім довідки ВПО потрібна довідка форми 13 про фактична місце реєстрації. Цю довідку у ЦНАПІ не дали, сказали, що її можно отримати тільки у тій області, де прописані. Без неї квоту не зареєструють. Що робити?
Наталья
Здравствуйте, подскажите пожалуйста если ребенок сирота и находится на оккупированной территории, сдала творческий конкурс на отлично, по какой квоте она будет зачислена КВ1 или КВ2 ?
Єлизавета
Якщо ,живу в Харкові, закінчила школу в Харкові в минулому році,чи можливо в цьому році вступити за квотою?
Марія
Для Єлизавета: Тільки для випускників цього року діятиме квота 2 -особливо небезпечні теріторії.Взнавали в університеті
Комментировать
Аліна
Якщо я дитина сирота і мною опікуються прийомні батьки я маю можливість вступити за квотою номер1?
Дар'я
Для Аліна: так, якщо ти дитина сирота (без батька та матері), то це квота 1
Комментировать
Артем
А если поступаю за квотою 2инадо тесты дополнительно сдавать или токо нмт подать и где взять список тереторий чтобы попасть на квоту 2
Тема
А будут платить деньги как на бюджете в месяц ? Токо если поступить на квоту 2 и тесты надо будет сдавать какие-то,
Галина
Для Тема: які гроші платити?
Мила
Он имеет ввиду наверно степендия
Комментировать
Элла
Добрый день, а акие документы нужно предоставить в ВУЗ для предоставления квоты 2 ?
Галина
Для Элла: я ж написала, що Ви не можете претендувати на квоту 2! Які документи? "Квота-2 – це частина від максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій) у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти, що мають право на вступ відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення." ПРОЖИВАЮТЬ! Розумієте? Не зареєстровані, а проживають, які закінчували орківські школи, які не могли здобути нормальну українську освіту. Ви 8 років проживали на неокупованій території та навчались з усіма звичайними українськими дітьми. Щось заважало навчанню?
Карина
Галина, не коментуйте будь-ласка питання людей, якщо ви не компетентні
Карина
На 2 квоту можуть претендувати вступникі,місце реєстрації яких є тимчасово окуповані території або особливо небезпечні території, з цього року перелік особливо небезпечних територій дуже розширився та в нього входять багато областей
Комментировать
Элла
Доброе утро, в 2014 году выехали из оккупированного города в Харьков. Есть справка ВПО. Здесь окончили 11 классов, здесь получили приписное в военкомат. Сейчас поступление в ВУЗ г.Харькова. Из города не выезжали. Имеет ли право на квоту 2?
Галина
Для Элла: ні
Карина
Так, маєте, але наскільки я знаю реєстрація до 29 липня
Марія
Маєте право на квоту
Комментировать
Катерина
Якщо в мене померла мама, а батька скоро лишать батьківських прав, але зараз він ще має права, чи маю я якісь льготи? Коли померла мати не була повнолітня, батько зовсім не допомагає, вони з мамою розлучені, аліменти не виплачує. Я маю квоти на вступ до університету?
Галина
Для Катерина: ні.
Комментировать
Вікторія
Чи має людина право на квоту-1 (дитина-сирота), якщо їй на момент вступу вже є 18 років?
Галина
Для Вікторія: так
Комментировать
Батьки
Так ми i ЗНО складаeмо, але пропонують квоту. Дiти з зони АТО краще знают украiнську мову iкраще складають ЗНО. Це заздрiсть. Бюджетнi мiсця видiляються по рiзним квотам. Перечитайте закон Украiни. Чи ви против распорядження президента Украiни? Слава Украiнi, смерть таким ворогам як ви. Чемодан на укр. мовi - валiза. Вчить украiнську. Ми на свой землi.
007
Для Батьки: Ви дибіли? "чемодан, вокзал, Росія" - то сталий вираз, який ніжто не перекладає на українську. Просто написано українськими літерами. А вступники з ДНР ЗНО не здають. Їх батьки працюють на ворогів, підтримують окупаційну владу. Так я проти таких законів, які дають право на позачерговий вступ дітям злочинців. Ви на своїй землі? Чиму ж ви не взяли зброю, та не пішли захищати свою землю?
марина
дітям злочинцям? а про жителів херсонщини ви зараз саме так і скажете?
Комментировать
Родители
Поступили по квоте 2.приняли в вуз. Мы были счастливы. Началась учоба. И тут началось... Преподователи стали упрекать квотой(хотя говорят, что это не разглашается, детей из зоны АТО мало, поэтому они известны). Педагоги с призрением смотрят на этих детей. Вообще, дипломы ДНР никому не нужны, а в Украине относятся, как к скотам(поступили в ВУЗ-переселенец). Отношение к студентам, особенно переселенцам-отвратительное. Интересно вышестоящие органы знают, какое отношение к таким детям? Может кто-то обратит на мой комментарий, и сделает соответствующие действия.
007
Для Родители: а які Ви хочете дії? аби нормальне було відношення вступайте без квот, а то як Рашку закликати, то аж бігом, а потім незадоволені дипломами терористів. ХЇочуть Ваші діти бути українцями, то нехай і живуть як українці: здають як всі ЗНО, вступають без квот, а не відбирають у нормальних дітей бюджетні місця. А не подобається: "чемодан, вокзал, Росія"
Aaa
Це не патріотизм а ідіотизм. Треба людьми лишатись, а не сволоту в собі проявляти
Анна
Для 007: а що діти Херсонської, Запорізької, Харьківської області не нормальні? Ці діти по подвалам сиділи, виїжджали з окупації поки інші діти навчалися. Вони мають право на цю квоту. А якщо ви цьому заздрите, то велком в окупацію. І наші діти здавали нмт і дуже добре
Комментировать