Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Добрый день. При подаче заявления (магистратура), квота 2 не подтягивается, пишет что не имею права на льготы. Прописка харьковская, вуз тоже в Харькове. В чем может быть дело?
Галина
Для Максим: Ви в магістратуру після 11 класу вступаєте? "Квота-2 – это часть от максимального объема бюджетных мест (для открытых конкурсных предложений) или общего объема бюджетных мест (для фиксированных конкурсных предложений) в учреждениях высшего образования, которые могут быть использованы для приема абитуриентов на основе полного общего среднего образования". Якщо після бакалаврату, то яка квота? Пільг в магістратуру не існує. Лише знання
Максим
Для Галина: У вас неверная информация. Квота 2 также доступна бакалаврам для поступления в магистратуру.
Галина
Для Максим: ну я дивлюсь статтю під якою Ви питаєте, то ні. Можете дати посилання на документ?
Комментировать
Віра
Добрий день. В нашому виші при вступі до магістратури розповідають про таку пільгу: люди, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, особливо небезпечних територіях, можуть подати заявку на вступ до магістратури за пільгою і не складати вступні іспити, а провести особисту бесіду чи скласти НМТ (на вибір). При цьому ця заявка з пільгою подається лише на один в той самий вид фінансового забезпечення (тобто ті, хто були на бакалаврі на бюджеті, зможуть подати пільгу лише на бюджет, а на контракті - лише на контракт). І відсоток прийнятих пільг буде складати 30-100% від бюджетних місць. На сайті університету на джерело цієї інформації ніяких посилань немає. Я прочитала нижче у комантарях, що до магістратури ніяких пільг немає. То що такі дії від університету можуть означати, чи вже таку пільгу створили? Або може сам університет може створити особисто для себе її?
Максим
Для Віра: Есть такое называется Квота 2. И не важно вы были на контракте или на бюджете. Если вы к примеру, из Харькова и поступаете в Харькове, то имеете право на квоту 2 для поступления на бюджет. По этой квоте вы поступаете на основе собеседования. Квота должна подтянутся в электронном кабинете при подаче заявления, вот только не у всех подтягивается, из моего потока почти 50 чел харьковчане и квота подтянулась только у 4х. Загадка.
Комментировать
Максим Губханов
Добрий день, мы знаходимося на території Німеччини, через електронний кабінет подали заяви на вступ до ВУЗу , але тільки зараз дізналися що маємо право на квоту. Як нам можна це виправити. Ми жителі м. Суми окрім того ,батько мого сина командир одного з військових підрозділів на Донбасі. Для нас був справжній квест потратити на мультипредметний тест , за сотні кілометрів від міста де ми мешкаємо зараз. І тільки сьогодні ми дізналися, що можна було б претендувати на квоту. Чи ми можемо щось зробити , допоможіть будьласка!!!
989
Для Максим Губханов: місця за квотою2 вже давно розподілені. Зараз лише за загальним конкурсом. Батько-воїн зможе наступного року вступити за квотою1 (якщо захоче)
Комментировать
Светлана
Добрый вечер! В одном ВУЗе нам оформили квоту2 . Сказали, что этого оформления достаточно и она в личном кабинете подтянется к другим ВУЗам. Но при подаче документов через личный кабинет в другой ВУЗ высветилось красным, что квот нет. Обратились туда, где оформляли, выяснилось, что поставили не ту категорию. Надо было 109-ю, а поставили107. Т.е. для одного ВУЗа. Как так? В)Мы не знали, что оно ещё и ограничено для для квотников до 16.08. (почему так?) Пока выяснилось с ошибкой с какими то категориями (то одной нет, то главной с ключом доступа нет, то выходные), получилось, что с картой подали документы только в один ВУЗ. Из за чьих то ошибок потеряли квоту2. И справить ничего уже нельзя. Время ограничено. Вопрос - почему ограничено время для подачи документов с квотами, и что это за категории 107, 109? Почему ничего толком не объясняют, не предупреждают? Очень обидно. Тут и так люди нервничают, переживают, ещё и сроки какие-то разные.
Настя
здравствуйте , хотела бы узнать , где и как я могу вписать или указать , что я числюсь по первой квоте , ибо я вообще не вижу тех людей которые по 1 квоте , максимум по 2
Ангеліна
доброї ночі, підкажіть будь ласка,якщо не поставили квоту 2 ,але при подачі докумен тів всерівно ж видно прописку і’ ро прописці виходить що там зона бойових дій,всерівно квота втрачена?
Галина
Для Ангеліна: так. Ви маєте право не скористатись квотою. Ви могли за квотою подати в інший навчальний заклад.
Комментировать
Люба
Добрий день,я з окупованоī територiï,не встигла подати на квоту 2.Но в мене ще квота 1,чи сможу на неï ще подати?Бо тiльки дiзналася,ранiше не могла!(
989
Для Люба: як можна тільки зараз дізнатись про квоту1? Ви що тільки зараз стали сиротою? Щи щойно демобілізувались і отримали документ удб?
Комментировать
Анна
Доброї ночі!Підкажіть, будь ласка,Якщо на місце по квотіі немає заяви,це місце віддають заявникам без квот?
Аня
Добрий день, звертаюсь до Вас з таким питаннями. Підкажіть будь ласка чи дійсна квота-1 при вступі на магістратуру ? На момент вступу 2022 року. Якщо дійсна, то документи потрібно подавати лише особисто ? Чи можна електронно? Дякую
Галина
Для Аня: при вступі в магістратуру ніяких пільг немає.
Комментировать
Юлія
Вітаю. В електронному кабінеті з’явилась рекомендація на бюджет на 1 і 3 приорітет .червоним зверху написано Увага , бюджетне місце дано по 3 приорітеті. Чи можу я подати документи по 1 приорітеті.
А
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие сроки подачи документов для квоты-2 на магистратуру?
Анна
Добрий день! А якщо я проходжу, наприклад в три інститути на бюджет, я зможу обрати той інститут де 2 або 3 пріоритетність?
Елена
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, такой вопрос по поводу квотчиков)). В рейтинге в вузе перед довольно сильными ребятами стоит 40 квотчиков-2 слабыми баллами и 1 квотчик-1 Но мест в вузе для квоты 1 и квоты 2 по 14. Куда денутся остальные, начиная с 15-го человека, не прошедшие по рейтингу? На общих основаниях пойдут? И не перекинут ли на свободные места по квоте -1 тех, кто не прошел по квоте-2?
Marina
Добрий день, підскажить будь ласка, до якого числа приймають заяви по квоті 2?Коли прийде відповідь о зачислені по квоті 2?
Галина
Для Marina: до сьогодні
Комментировать
Артем
Вітаю! Чи впливає квота при вступі на контракт? Начебто в рейтинговому списку вона підіймає вгору, але з іншого боку має передбачати спеціальні умови лише для бюджету.
Галина
Для Артем: квота - це пільга для вступу на бюджет. До чого тут контракт?
Комментировать
Марія
Добрий день, я вступаю за квотою 1. Бюджетних місць на моєму факультеті 38, я в рейтингу за квотою 1 стою третя. Якщо квота1 - це 10% бюджетних місць, то вступить 3,8 (3-4 людини) ? І скажіть, будь ласка, в різних факультатив я стою на однім рейтингу - 3 місце. Чи можу я вступити на бюджет туди і туди?
Галина
Для Марія: бюджетне місце надається лише одне. Те яке з вищим пріоритетом, якщо Ви на нього проходите
Елена
Вот хитрая какая! Одной попой на несколько бюджетов нельзя. Попадете по первоиу приоритету, остальные автоматом пропадут. Там сможете только на контракт, если что.
Комментировать
Олена
Добрий день.Таке питання. Можна по квоті 2 подати до 16.08.2022р одну заяву,а після 16.08.2022р подати ще 4 заяви,котрі будут брати участь в конкурсі на загальних умовах? Чи теба подавати всі п’ять заяв або по квоті, або на загальних умовах?
Анна
Добрий день! Таке питання маю. Ті хто вступать за квотами2, вони відносяться до того списку бюджетників , які вступають за результатами нмт або конкурсу? Скільки місць виділяється квотами? Наприклад , я вступаю не за квотою, в рейтинговому списку знаходжусь на 2 місці, а переді мною людина з квотою2, хоча у неї бали набагато менші.
Оксана
Для Анна: Для квоти-2 та квоти-1 буде виділено по 10 відсотків бюджетних місць (але не менше 1 місця, якщо ці десять відсотків менші за одиницю). Тобто якщо на цікаву вам позицію набирають 50 чоловік, а бюджетних місць з них, наприклад, 8, то по квоті-1 зможе поступити 1 людина і по квоті-2 ще одна людина. На вступників без квоти лишиться 6 бюджетних місць. І так, вступники за квотою будуть в рейтингу вищими за вступників без квоти, хоч би й з вищими балами. Але якщо в наведеному прикладі вступників з квотою-2 виявиться, скажімо, 5, то місце за квотою буде все одно 1. На нього потрапить "квотник" з найвищим балом, а решта квотників будуть або вступати за квотою в інше місце, або брати участь у загальному конкурсі (за результатами НМТ).
Анна
Дуже дякую за відповідь) Цікавить ще таке питання. Чи всі бюджетники отримають стипендію? Нараховують її одразу як вступив чи після першого семестру? І коли в електронному кабінеті з’явиться позначка рекомендовано на бюджет. Потрібно телефонувати в інститут і запитувати чи потрапила я в список бюджетників зі стипендією, чи в електронному кабінеті це буде показано?
Комментировать
Дар'я
Якщо у мене квота-1, то чи є в мене шанс поступити на бюджет і в яких випадках? Бо маю сер. бал 147, і повідомили що можу поки що тільки на контракт
Галина
Для Дар’я: Ну якщо Вам у виші так сказали, то швидше за все так і є. 147 дуже низький бал. Тому все залежить від того яку спеціальність Ви обрали. Якщо це якась спеціальність на яку дуже великий конкурс та дуже мало бюджетних місць, то навряд чи пройдете. Ось наприклад, якщо обирати "стоматологія", то місць дуще мало і вступатити можна хіба з балами 190+, а якщо "медицина", то і з 147 є шанс. За квотою лише певна кількість мість. Там може бути взагалі 1 квотне місце, і якщо крім Вас за цією квотою бодала людина з балом 148, то пройде саме вона
Комментировать
Liza
А чорнобильське посвідчення 3 категорії можна вважати за квоту 1? Або чи воно взагалі впливає на конкурсний бал для вступу?
Дар'я
Для Liza: наче б то ні, бо квота 1 це діти сироти, та діти позбавлені батьківського піклування, але краще запитайте в навчального закладу
Комментировать