Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
В середу подала заяву на магістратуру, то позвониш і сказали за фаховий іспит. І в п’ятницю зранку подала заяву. Але так і ніхто не позвноав . Мені потрібно їхати , якщо я і так знаю коли він буде проходити, чи мене не буде в їхніх списках. Мова про денне і заочне
соня
места для контрактников фиксированные или кто первый подал документы того и взяли?
Галина
Для соня: вони не фіксоввні. Фіксований лімітний обсяг. Наприклад, написано, що лімітний обсяг 50, максимум бюджетних місць 20, то це не означпє, що контрактників наберуть 30, а значить що їх можуть (якщо буде така кількість бажаючих) набрати в обсязі різниці між лімітним обсягом і фактичною кількістю бюджетників. Наприклад, якщо фактично бюджетників буде 5, то на контракт модуть набрати 50-5=45. Дуже мало закладів і спеціальностей де є конкурс на бюджет. Подивіться на результат милулого року. Защвичай лімітний обсяг не набирають, і заклад радий всім хто принесе документи навіть із зно 100 балів (ну якщо це звісно не мед). Самі подумайте, дехто, особливо довбануті подавали 35 заяв, а документи понесуть лише в 1 місце, тож кількість заяв зараз ні про що не говорить
Комментировать
Оля
На вихідні будуть оновлятися рейтингові списки? Бо вночі не оновилися.
Галина
Для Оля: а чому вони мали оновитись? Ви не бачите своєї заяви? Ви дивитесь на офіційному сайті чи на пошуку абіт?
Комментировать
Евгения
Также хочу узнать, если в определенный ВУЗ и данную специальность, я не прошла на бюджет, то могу ли я сразу подать туда же, но на контракт? Другое не хочу
Катерина
Для Евгения: Скорее всего, при отправлении заявления вы уже поставили галочку «заява на бюджет і контракт», поэтому в случае не прохождения на бюджет университет сам предложит вам контракт. Дополнительные заявления отправлять не нужно
Комментировать
Евгения
При регистрации в кабинете на контракт проставили галочку" за счёт средст физ или об лиц". А на сайте , на нашу специальность ВМ 0. Заяв достаточно подано. Объясните, что это обозначает? Всего мест 0, так что на эту специальнось набирать не будут???
Христя
Коли буде відомо хто куди пройшов на бюджет? ????!?¿!!??!???!???!!!?!?
Галина
Для Христя: як і раніше було визначено: 28. Нічого не змінилось
Комментировать
Катерина
Почему некоторые из абитуриентов уже имеют на сегодняшний день плюс в графе с документами? Я говорю сейчас про льготников, контрактников и бюджетников. Значит ли это, что они уже отвозят документы на контракт? С какого числа можно отвозить документы на контракт?
Галина
Для Катерина: на бюджет, якщо не за квотою, зараз документи не візьмуть. На контракт все залежить віж вишу. Більшість вишів приймає у всіх хто готовий подати, бо на контракт практично немає конкурсу при ліцензійному обсязі 50 можуть прийти лише 28 студентів.
Катерина
Дякую
Комментировать
Ирина
Сажите, пожалуйста, поданныe заявки на контракт(30штук) не влияют на одобрение бюджета?
Катерина
Для Ирина: Нет
Комментировать
Тетяна
Де можна подивитися загальний рейтинговий список на спеціальність по країні? І як дізнатися поріг на бюджет по країні???
Марина
здрастуйте, я подала заявку на фармацевта в коледж ,там нету бюджета ,мне пишет ( рекомендовано до участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб ), это я могу уже нести документы или нет ?
Галина
Для Марина: чому Ви про це не питаєте в приймальній комісії коледжу куди вступаєте?
Оля
В цьому році коли буде написано "рекомендовано на бюджет", це буде означати що саме на цього абітурієнта держава вже точно виділила бюджетне місце ? Чи може таке бути що коли у мене буде написано "рекомендовано на бюджет" та я подам документи, а насправді місця для мене не буде. Буду дуже вдячна за відповідь.
Галина
Для Оля: так не буває
Комментировать
Мария
здрастуйте, я подала заявку на фармацевта в коледж ,там нету бюджета ,мне пишет ( рекомендовано до участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб ), это я могу уже нести документы или нет ?
Оксана
Вітаю. Якщо у кабінеті абітурієнта право на пільгу написано червоним "Дані про пільгу внесено закладом освіти", а сам текст пільги світло-сірим, то чи побачить цю пільгу система? І як тоді буде реалізовано право на вільне бюджетне місце? В університеті запевняють що жодних проблем не буде, але і правилах чітко написано, що пільга враховується тільки ДО ПОДАЧІ першої заяви на пріоритети.
Олекса
Доброго дня. Чи враховується яку саме математику (профільний чи звичайний рівень ) здавав абітурієнт? Адже бали по математиці профільного рівня відрізняються від балів звичайної математики. Зареєструвалися не на те ЗНО - у закладі куди планували вступати пояснювали для технічної спеціальності потрібно здавати ЗНО саме профільного рівня... Людина вчила звичайну математику, а здавала - профіль. Отримала 175 балів (останні завдання профільного рівня не подолав). А вже тільки зараз з’ясовується що жодної різниці немає яку математику здаєш. Тепер "пролітаємо" на бюджет. А ті, хто здавав звичайну математику (де завдання простіші набагато) - ні... Якось нелогічно виходить.
Галина
Для Олекса: в зно не існує рівнів. рівень є у дпа, і він відповідає рівню на якому предмет вивчався в закладі. ЗНО здається в повному обсязі, який тотожній профільному рівню ДПА. всі хто здавав математику саме як ЗНО (для вступу) здавали в повному обсязі.
Комментировать
Анна
Если подали приоритеты 23.07 в 10:00. Когда можно себя увидеть в рейтинговых списках?
Христина
Для Анна: вночі, після оновлення
Комментировать
Артур
А якщо я подав оригінали і заплатив за навчання.То я поступив чи ні? Чи буде ще якийсь конкурс? І якщо програю гроші повернуть?
Катерина
Для Артур: Конкурс буде лише в разі, якщо прийде більше людей, ніж місць на контракт.
Комментировать
Оксана
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, можно ли подавать оригиналы документов на несколько контрактных пропозицій (чтобы наверняка поступить). Ведь там тоже будет свой конкурс.
Галина
Для Оксана: у Вас є декілька оригіналів?
Комментировать
Мать
Что творится на IT-специальностях...Заявлений уже на 300 больше, чем в прошлом году (КПИ) и на 600 в КНУ( И это почти сутки впереди, супер-отличники затаились перед финальным прыжком....(
Мама
Для Мать: ну разрешили же всем сдававшим историю, географию и т.п. поступать на IT специальности, вот и результат аншлага. Только абитуриенты -гуманитарии не представляют какая научная жесть из физики, математики, программирования их там ожидает, а к этому нужно заранее готовиться
Комментировать
Марина
Здравствуйте,подскажите пожалуйста, Имеет ли какое-то значение когда я принесу документы в вуз на контракт, 29-го июля или 8 августа?все равно же будут собираться все заявки,а потом смотря у кого выше конкурсный бал тех и брать на контракт т.к там маленький лиц.объём.это же не зависит от того кто раньше и первее подал тот и прошёл на контракт?
ЮрІй
Чи зарахується галузевий коеффіцієнт, якщо заяву з приоритетністю 4 зробити 1-ю або 2-ю за приорітетністю. скасувавши попередні заяви?
Галина
Для ЮрІй: якщо вони вже прийняті вишом, то скасувавши ці заяви, Ви втратите пріоритети
Комментировать
Роман
Добрый вечер. Скажите,пожалуйста, рейтинговые списки рекомендуемых на бюджет будут обнародованы именно 28 июля или информация может появиться и раньше? (Если,например,информация появится уже 24-25 июля, то можно ли везти оригиналы документов в ВУЗ уже 26-го или период приёма оригиналов конкретно с 29 июля по 2 августа?). Какие именно оригиналы документов ВУЗ сразу оставляет у себя при их подаче?
Галина
Для Роман: саме 28 з’являться результати. З практики вони ще й не зранку з’являються. Всі визначені документи і залишають (атестат, сертифікат, мед.довідки, якщо вимагаються)
Комментировать