Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Коли будуть відомі державні місця на магістратуру? Денне і заочне.
Олена
Подала заяву на заочне на магістратуру, паралельно йду на роботу по спеціальності. Оригінал диплому потрібно на роботу чи на вступ, і куди пройде копія ?
Наталія
Доброго вечора, допоможіть! Help!!! На 1- й , та 2- й пріоритет не проходим на бюджет. Проходим на 3- й та 4 -й. Як попасти на 4- й, минуя 3- й пріоритет? Скасувати заяву на 3- й?
Влад
Для Наталія: так
Комментировать
Вікторія
Бачу тенденцію: абітурієнти, що складили історію, географію, біологію, іноземну мову масово подають документи на технічні спеціальності (на компьютерну інженерію і т.п.). Чи будуть приймальні комісії брати до уваги, що абітурієнт склавший фізику більше підходить (при рівних балах) на технічну спеціальність, ніж той хто складав історію і т.п?
Галина
Для Вікторія: приймальна комісія до уваги це жодним чином брати не може. Бюджетні місця розподіляє програма, а вона не виставляє фізиці якийсь додатковий коефіцієнт
Ирина
Для Вікторія: іноземна мова теж дуже важлива для комп"ютерних специальностей. Син працює програмістом, ще з універститету багато років займається англійською додатково.
Комментировать
Юлия
Будь ласка, розкажіть мені, що це за "К" пріоритет, який висвітлює в деяких вступників у рейтингових списках
Галина
Для Юлия: контракт
Комментировать
Марк
Добрый день. А за счёт чего дают то или иное количество бюджетных мест факультеты университета? Я понимаю что на разные факультеты в разных университетах есть свое определённое количество бюджетных мест, которое там указано. Но вот допустим есть 10 мест но государство даёт только 6. Почему так? Мне известно что вузы конкурируют. Кто-то получает больше мест, кто-то меньше, но вопрос мой в том - как это считают? По количеству суммарных баллов поступающих которые подали заявление на тот факультет? Или как? Буду рад прочесть Ваш ответ
Галина
Для Марк: місця дають не університету а абітурієнту. Проводиться загальноукраїнський конкурс між абітурієнтами і всім абітурієнтам, які потрапили в обсяг загального державного замовлення надають бюджетне місце. Якщо в закладі максимальна кількість бюджетних місць 10, але абітурієнтів які потрапили в обсяг дагального державного замовлення лише 2 (у інших бал нижче), то і виш отримає лише 2 бюджетних місця для цих абітурієнтів. Якщо таких абітурієнтів 12 (всі подали з гарними балами), то 2 останні в списку отримають бюджетне місце в іншому закладі де вони увійдуть в максимальний обсяг (саме для цього й подають у різні заклади на одну спеціальність). Такий конкурс проходить за кожною спеціальністю.
Віолетта
А чому у багатьох вузах за попередні роки у абітурієнтів з вищими балами написано "рекомендовано на бюджет", але не зараховано на бюджет. Наприклад є 200 бальники з пріорітетом 1, а зараховано на бюджет абітурієнтів з балами 185, 187. Поясніть будь ласка. Ще питання: В цьому році коли буде написано "рекомендовано на бюджет", це буде означати що саме на цього абітурієнта держава вже точно виділила бюджетне місце ? Чи може таке бути що коли у мене буде написано "рекомендовано на бюджет" та я подам документи, а насправді місця для мене не буде. Буду дуже вдячна за відповідь.
Тетяна
Чи можна десь побачити рейтинговий список на спеціальність по Україні?
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте, подскажите пожалуйста,можно ли подать два заявления на один факультет (очно и заочно)?
Галина
Для Елизавета: так
Комментировать
Єлизавета
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна подавати оригінали документів на контракт, якщо ще немає рейтингових списків?
Вікторія
Що робити якщо 20.07 хотіли поміняти пріоритети місцями, а тепер сайт пише «скасовано вступником без права подання заяви з такою ж пріоритетністю»? Ми втратили можливість подати на бюджет згідно пріоритетів і тепер тільки контракт? До 23.07 можна ж було вносити зміни
Галина
Для Вікторія: ні. До 23 можна було кабінет реєструвати і заяви подавати. А якщо заява вже зареєстрована у виші, то її скасування приводе до втрати цього пріоритету. Хто Вас гнав у спину подавати заяви раніше ніж Ви остаточно вирішили які заяви та за якими пріоритетами подавати. Тепер все. У Вас залишилось 3 заяви
Комментировать
maks
Поясніть, будь ласка, як обраховуються бали за спеціальністю на бюджет, та як зараховують на бюджет за приорітетом. Хто приймає на бюджет програма чи ВНЗ. Якщо я відмовляюсь на бюджетне місце чи залишиться місце рейтингом нище. Дякую!
Галина
Для maks: на бюджет РЕКОМЕНДУЄ програма, а приймає виш, коли після отримання рекомендації Ви принесете оригінали документів.
Комментировать
Олена
Поясніть, будь ласка,як саме визначається,з яким балом дитина вступить на бюджет?Приклад: на дану спеціальність в минулому році максимальна кількість бюджетних місць 188, прийнято на бюджет 173,останній з балом 168,5;а наступний вже на контракт з балом 168,25,при цьому 15 бюджетних місць залишилось невикористаними
Галина
Для Олена: максимум - це не скільки буде прийнято, а скільки максимально може пройти, якщо всі хто подали заяви подолали прохідний бал по країні. Якщо Ви складеле всі максимуми по всіх вишах, то їх кількість значно перевищить обсяг державного замовлення. Конкурс єдиний по країні. Отже прохідний бал на спеціальність був вище ніж 168,25 але менше ніж 168,5
Комментировать
Елена
Добрый день. Могу я аннулировать заяву , уже зарегистрированную в вузе и подать новую до 23 июля?
Олеся
Скажите пожалуйста если у нас в кабинете написано, допущено до конкурсу, но мы не претендует на бюджет, мы можем уже ехать и подать в вуз оригиналы документов на контракт?
Андрей
Для Олеся: Нет, это означает лишь то что ваша заява будет участвовать в конкурсе.
Комментировать
Світлана
Фіксована пропозиція- це одна з п’яти заяв на бюджет? Чи фіксована окремо, а п’ять пріоритетів - окремо?
Галина
Для Світлана: так одна з п’яти.
Комментировать
Соня
Чи можна подати заяву на магістратуру без доданого сканованого диплому ? ?
Галина
Для Соня: ні
Комментировать
Катя
Як розшифрувати бм n/a ? Що означає n/a?
Галина
Для Катя: не знаю як воно розшифровується але це пропозиція з фіксованим обсягом
Комментировать
Елена
Добрый день. Могу-ли я подать документы на контракт, а при наличии свободного места на бюджет (недоборе на бюджетные места в период вступительной кампании 2021) перейти на бюджет ? В какие сроки это можно сделать перед зачислением на 1 курс или уже после 1 семестра? После какой даты августа может быть доступно перейти на бюджет?
Галина
Для Елена: ні. недобору на бюджетні місця не буває. на відкритих пропозиціях широкий конкурс і державна програма виділяє бюджетні місця за результатами всеукраїнського конкурсу. Більше того з контрактних заяв взагалі на бюджет не переводять. Ви маєте відразу подавати на бюджет
Комментировать
Елена
Добрый день. Могу я аннулировать заяву , уже зарегистрированную в вузе и подать новую до 23 июля?
Ирина
Для Елена: нет
Комментировать
Ярослава
Як розшифрувати бм n/a ?
Ганна
Поясніть будь-ласка ситуацію. Якщо у мене 1 пріорітет, а переді мною абітурієнт з другим пріорітетом на цю ж спеціальність,але з балом вище, ніж у мене, і він наприклад не проходить за своїм 1 пріорітетом, система йому надасть перевагу за балами чи мені за пріорітетом?
Галина
Для Ганна: йому. Пріоритет - це лише порядок розгляду заяв.
Комментировать