Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Коли буде відомо чи поступила на контракт? Чи можна подати оригінали документів на контракт, не дочекавшись в статусі що рекомендовано на контракт?
Ксения
Для Юлія: обычно на контракт можно подавать документы сразу, если на эту специальность нет конкурса на контракт
Комментировать
Ксения
Если до 7 числа те, кто перед мной на бюджет не подадут документы, как будет осуществляться перевод нв бюджет следующих в списке?
Галина
Для Ксения: ви на який рівень вступаєте?
Александра
У нас такая же ситуация. Мы поступает на бакалавра. До какого числа мы можем ожидать?
Ксения
На магистра
Комментировать
Інна
Добрий день. Під час навчання на бакалавра мали пільгу (шахтарську), зараз склали вступний іспит і залишаємось у цьому вузі на цьому ж факультеті. Чи можна подовжити дію цієї пільги, якщо не проходимо на бюджет?
Галина
Для Інна: що означає "продовжити дію пільги" і "склали іспит і залишаємось у цьому вузі". Ви встцпаєте в магістратуру? При вступі в магастратуру пільги нк діють. Жодні. Навіть квот немає. Які пільги Ви хочете? Соціальну стипендію? Її отримують лише ті, хто навчається на бюджеті
Комментировать
Ксения
Доброго дня, якщо переді мною в рейтингу на бюджет в магістратуру є дівчина яка вже віднесла документи до іншого вишу, це означає що я займу її місце на бюджеті, чи це місце просто зникне?
Галина
Для Ксения: якщо це не "право", то не зникне. В магістратуру фіксована пропозиціч
Комментировать
Тетяна
Доброго дня! Рекомендується до бюджету ( приорітет 3). А дуже хочемо в инший вуз за пріорітетом 1, в п’ятницю віднесли оригінали в цей вуз на контрактну форму, але остаточної відповіді що вони беруть на контракт так і не отримали. Результати по зарахуванню на контракт будуть відомі тільки 10.08. ???? Я так розумію що можна не вступити на контракт за першою пріорітністю, і втратити бюджетне місце бо сплине час подачі документів. Підказують що можна віддати оригінали документів на бюджет, і взяти довідку з вузу що оригінали там, подати в той вуз і чекати на пропозицію контракту. Така довідка існує???
989
Для Тетяна: така довідка береться у випадку одночасного навчання в 2 вишах. В ж цього робити не збираєтесь. Ви вчинили з іншими як собака на сіні, коли отримали від держави місце якого не хочете і якого позбавили іншого, хто хотів і платити за контракт не може. То це Вам покарання.
Комментировать
Настя
Щодо вступу до магістратури, якщо бюджетних місць 10, я 11, але пред мною дівчина з пріоритетом К, це ж тільки контракт? Отже я автоматично піднімаюсь в рейтингу?
Галина
Для Настя: так
Комментировать
Алла
В когось вже пише рекомендовано на бюджет з магістратури ? Я приходжу на державне, якщо дивитися по рейтингу, але чогось ще немає оновлення і з університету ніхто не звонить .
Галина
Для Алла: результати мають бути 3 серпня
Комментировать
Анна
что значит - не рекомендован на бюджет- буквально передо мной человек рекомендован
Галина
Для Анна: і що що він рекомендований. Він же перед вами, отже в нього вище бал.
Комментировать
Наталия
Як відбувається коригування списків рекомендованих на бюджет в магістратуру? Якщо абітурієнт 10, а бюджетних місць 9, чи має він шанс потрапити на бюджет? Коли потрібно відносити документи?
Галина
Для Наталия: має. люди подають кілька заяв за різними програмами або навчальними закладами, і як тільки пройдуть на бажану, звільнять місце для наступних за списком. Зателефонуйте у приймальну комісію аби вони знали, що вони для вас пріоритетні, можливо вони запропонують араз принести документи. Просто ті, хто відразу після бакалаврату подають заяви до свого вишу в магістатуру, документи і не забирали. Вони вже у виші.
Наталия
Дякую! Я прочитала у правилах прийому, що якщо абітурієнти рекомендовані до вступу не подали оригіналів до вказаного терміну, відбувається конкурс між наявними оригіналами в порядку від більшого до меншого, але не розумію, чи подавати документи одразу і як, спочатку на контракт, а потім може бути коригування і підняття на бюджет.
Комментировать
Світлана
Якщо пишеться не рекомендовано на бюджет, то на контракт вже поступила, чи потрібно чекати коли буде написано рекомендовано на контракт
Наталья
Добрый день. Проконсультируйте пожалуйста в вопросе "Перевод на вакантные места государственного, регионального заказа". Ребёнок инвалид детства до 18 лет получил рекомендацию на бюджет по 2 приоритету. Может ли он заключить контракт в Университете по 1 приоритету и претендовать на перевод на вакантное место? Не получили рекомендации по 1 приоритету из-за недобора минимального балла рекомендуемых...
Денис
Скажите пожалуйста, КАК УЗНАТЬ, ЧТО ПРОХОДИШЬ НА КОНТРАКТ? Когда нужно вещти документы на КОНТРАКТ? В электронном кабинете везде пишется - допущено.
Роксолана
Для Денис: треба чекати поки не буде - рекомендовано
Светлана
Зачем ждать? Мы подавали документы на бюджет, многие параллельно подавали на контракт. В этом году установлен лимит даже на контракт....Лучше позвоните в приемную комиссию ВУЗа в которых хотите поступить, они вам точно скажут.
Анна
Для Роксолана: А когда будет это рекомендовано
Комментировать
Максим
Здравствуйте, поступил на бюджет за 3 приоритетом, в электронном кабинете нажал на соответственные галочки, что беру участие в конкурсе на контракт. Как понять поступил я на контракт или нет, если пишет только "допущено до конкурсу". Какие должны быть мои действия, ждать пока в кабинете поменяется статус на "рекомендовано(контракт)"? Или я должен уже ехать и подавать документы?
Уляна
Для Максим: треба чекати, тим паче мають позвонити і сказати, куди ви пройшли і коли можна везти документи.
Комментировать
Ирина
Если в личном кабинете так и остался на всех позициях статус допущено до конкурсу, что это значит?
Ірина
Подавали заяву з першим пріоритетом до Харківського медичного університету. На бюджет не пройшли. Тепер цікавить, якщо діти які пройшли на бюджет відмовляться від свого місця, чи є шанс у дітей з нижчим балом потрапити на їх місце? В приймальній комісії відповіли, що ні, таке місце просто згорає, але на сайті написано, що воно має звільнитися для дітей, які не попали на бюджет. Чому так?
Галина
Для Ірина: Вам сказали правильно. На вакантні бюджетні місця можуть перевести лише пільговиків
Татьяна
Добрый день! Подскажите пожалуйста, на данный момент на факультет, который мы поступаем 14 из 60 бюджетных мест не подали документы. Эти места будут использованы только для льготных категорий? Абитуриент из многодетной Семьи имеет имеет шансы зачисления на бюджет? Спасибо
Комментировать
Светлана
Почему было 5 бюджетных мест, а в итоге взяли 1 человека с квотой? И больше бюджетных мест нет.
Галина
Для Светлана: тому, що в інших конкурсний бал нижче прохідного. 5 місць не було. 5- це максимум, який міг отримати виш, якби подали люди з балом вище прохідного.
Комментировать
Елочка
можно ли оспаривать результаты?если да то каким образом?у меня 180 б,я не прошла ни в один вуз,а есть таким результатом как 139 прошли на бюджет,не льготник
Галина
Для Елочка: значить вони обирали спеціальності в яких низький прохідний бал. Ніхто Вам не заважав теж обирати такі спеціальності. На технічні спеціальності діяйсно низькі прохідні, і на бюджет можна вступити і з 139 балами. Оспорювати Ви не можете. Система комп’ютерізована, позбавлена людського суб’єктивного впливу, і вона відбирає заяви з найвищими балами, які входять в затверджений обсяг державного замовлення. На деякі спеціальності він може бути дуже невеликим. Наприклад, кілька років тому племінник вступав на релігієзнавство, я переглянула, і виявила, що на цю спеціальність набирають по всі країні лише 20 осіб (бо дійсно навіщо їх більше, де вони мають працювати?)
Елочка
спасибо,но результаты ,о которых я написала выше,это в один вуз и на одну специальность,как только будет учиться этот чел. с матем.в 135 балл,у меня матем 180 и меня вышвырнули и аттестат 190
Галина
Для Елочка: дайте ссилку. Подивлюсь результати, можливо Ви чогось не врахували. І, до того ж рахується не конкретний бал з конкретного зно (математики), а конкурсний бал.
Комментировать
Елочка
почему сдавший географию или историю проходит на бюджет на программиста,а математик со 180 бал.не прошел ни в один вуз из пяти?
Михаил
Для Елочка: К сожалению, такие вопросы нужно ставить Министерству образования и науки Украины. Чтобы набрать больше абитуриентов, в этом году увеличили количество третьих предметов ВНО для большого количества специальностей. И теперь, абитуриент, который сдал третьим предметом, например, историю Украины, имеет такие же шансы на поступление, как и абитуриент, который сдал третьим предметом физику. Скорее всего, министерство заинтересовано побольше набрать студентов, чем подготовить высококвалифицированных специалистов.
Комментировать
Елочка
почему прошли с низкими баллами на бюджет,у меня на 40 б больше и не прошла ни в один вуз
Светлана
Если везде написано допущено. И в личном кабинете ничего не меняется. Как понять поступление?
Валерий Григорьевич
Для Светлана: Скорее всего, Вы не прошли на бюджет. И можете подавать на контракт.
Комментировать