Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Де можна подивитися загальний рейтинговий список на спеціальність по країні? І як дізнатися поріг на бюджет по країні???
Марина
здрастуйте, я подала заявку на фармацевта в коледж ,там нету бюджета ,мне пишет ( рекомендовано до участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб ), это я могу уже нести документы или нет ?
Галина
Для Марина: чому Ви про це не питаєте в приймальній комісії коледжу куди вступаєте?
Оля
В цьому році коли буде написано "рекомендовано на бюджет", це буде означати що саме на цього абітурієнта держава вже точно виділила бюджетне місце ? Чи може таке бути що коли у мене буде написано "рекомендовано на бюджет" та я подам документи, а насправді місця для мене не буде. Буду дуже вдячна за відповідь.
Галина
Для Оля: так не буває
Комментировать
Мария
здрастуйте, я подала заявку на фармацевта в коледж ,там нету бюджета ,мне пишет ( рекомендовано до участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб ), это я могу уже нести документы или нет ?
Оксана
Вітаю. Якщо у кабінеті абітурієнта право на пільгу написано червоним "Дані про пільгу внесено закладом освіти", а сам текст пільги світло-сірим, то чи побачить цю пільгу система? І як тоді буде реалізовано право на вільне бюджетне місце? В університеті запевняють що жодних проблем не буде, але і правилах чітко написано, що пільга враховується тільки ДО ПОДАЧІ першої заяви на пріоритети.
Олекса
Доброго дня. Чи враховується яку саме математику (профільний чи звичайний рівень ) здавав абітурієнт? Адже бали по математиці профільного рівня відрізняються від балів звичайної математики. Зареєструвалися не на те ЗНО - у закладі куди планували вступати пояснювали для технічної спеціальності потрібно здавати ЗНО саме профільного рівня... Людина вчила звичайну математику, а здавала - профіль. Отримала 175 балів (останні завдання профільного рівня не подолав). А вже тільки зараз з’ясовується що жодної різниці немає яку математику здаєш. Тепер "пролітаємо" на бюджет. А ті, хто здавав звичайну математику (де завдання простіші набагато) - ні... Якось нелогічно виходить.
Галина
Для Олекса: в зно не існує рівнів. рівень є у дпа, і він відповідає рівню на якому предмет вивчався в закладі. ЗНО здається в повному обсязі, який тотожній профільному рівню ДПА. всі хто здавав математику саме як ЗНО (для вступу) здавали в повному обсязі.
Комментировать
Анна
Если подали приоритеты 23.07 в 10:00. Когда можно себя увидеть в рейтинговых списках?
Христина
Для Анна: вночі, після оновлення
Комментировать
Артур
А якщо я подав оригінали і заплатив за навчання.То я поступив чи ні? Чи буде ще якийсь конкурс? І якщо програю гроші повернуть?
Катерина
Для Артур: Конкурс буде лише в разі, якщо прийде більше людей, ніж місць на контракт.
Комментировать
Оксана
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, можно ли подавать оригиналы документов на несколько контрактных пропозицій (чтобы наверняка поступить). Ведь там тоже будет свой конкурс.
Галина
Для Оксана: у Вас є декілька оригіналів?
Комментировать
Мать
Что творится на IT-специальностях...Заявлений уже на 300 больше, чем в прошлом году (КПИ) и на 600 в КНУ( И это почти сутки впереди, супер-отличники затаились перед финальным прыжком....(
Мама
Для Мать: ну разрешили же всем сдававшим историю, географию и т.п. поступать на IT специальности, вот и результат аншлага. Только абитуриенты -гуманитарии не представляют какая научная жесть из физики, математики, программирования их там ожидает, а к этому нужно заранее готовиться
Комментировать
Марина
Здравствуйте,подскажите пожалуйста, Имеет ли какое-то значение когда я принесу документы в вуз на контракт, 29-го июля или 8 августа?все равно же будут собираться все заявки,а потом смотря у кого выше конкурсный бал тех и брать на контракт т.к там маленький лиц.объём.это же не зависит от того кто раньше и первее подал тот и прошёл на контракт?
ЮрІй
Чи зарахується галузевий коеффіцієнт, якщо заяву з приоритетністю 4 зробити 1-ю або 2-ю за приорітетністю. скасувавши попередні заяви?
Галина
Для ЮрІй: якщо вони вже прийняті вишом, то скасувавши ці заяви, Ви втратите пріоритети
Комментировать
Роман
Добрый вечер. Скажите,пожалуйста, рейтинговые списки рекомендуемых на бюджет будут обнародованы именно 28 июля или информация может появиться и раньше? (Если,например,информация появится уже 24-25 июля, то можно ли везти оригиналы документов в ВУЗ уже 26-го или период приёма оригиналов конкретно с 29 июля по 2 августа?). Какие именно оригиналы документов ВУЗ сразу оставляет у себя при их подаче?
Галина
Для Роман: саме 28 з’являться результати. З практики вони ще й не зранку з’являються. Всі визначені документи і залишають (атестат, сертифікат, мед.довідки, якщо вимагаються)
Комментировать
Марк
Ничего страшного если нет в широком рейтинговом списке или стоит паниковать? В конкурсах на старнице всё правильно, в кабинете тоже всё отмечено как нужно
Катя
Если я 155-ая со 150, то я не поступаю на специальность? Ведь в лучшем случае оригиналы всего тереть принесет, и от этого становится грустно
Христина
Для Катя: не факт , що цих 150 вирішать саме туди поступати
Комментировать
Віолетта
А чому у багатьох вузах за попередні роки у абітурієнтів з вищими балами написано "рекомендовано на бюджет", але не зараховано на бюджет. Наприклад є 200 бальники з пріорітетом 1, а зараховано на бюджет абітурієнтів з балами 185, 187. Поясніть будь ласка. Ще питання: В цьому році коли буде написано "рекомендовано на бюджет", це буде означати що саме на цього абітурієнта держава вже точно виділила бюджетне місце ? Чи може таке бути що коли у мене буде написано "рекомендовано на бюджет" та я подам документи, а насправді місця для мене не буде. Буду дуже вдячна за відповідь.
Ирина
Для Віолетта: значит, эти абитуриенты не принесли оригинады документов, а пошли в другие вузы. Некоторые даже за границу. Но в конкурсе поучаствовали.
Комментировать
Світлана
Доброго дня! Якщо на вступінфо в потрібному для мене вузі є інформація про кількість місць на контракт, 15 місць, може вона змінитися, чи так 15 і залишиться?
Віолетта
Для Світлана: А чому у багатьох вузах за попередні роки у абітурієнтів з вищими балами написано "рекомендовано на бюджет", але не зараховано на бюджет. Наприклад є 200 бальники з пріорітетом 1, а зараховано на бюджет абітурієнтів з балами 185, 187. Поясніть будь ласка. Ще питання: В цьому році коли буде написано "рекомендовано на бюджет", це буде означати що саме на цього абітурієнта держава вже точно виділила бюджетне місце ? Чи може таке бути що коли у мене буде написано "рекомендовано на бюджет" та я подам документи, а насправді місця для мене не буде. Буду дуже вдячна за відповідь.
Галина
Для Світлана: 15 - це максимальна кількістт бюджетних місць, які може отримати виш, а може і 0. Місце дається абітурієнту і все залежить від широконо конкурсу
Галина
Для Галина: пробачте, не побачила що Ви питаєте про контракт. На контракт наберуть в межах ліцензійного обсягу, тому все залежить від того скільки візьмуть на бюджет. Якщо визначено, що ло 30, з них макс.бюджетних місць 15, а 15 на контракт, а наберуть на бюджет лише 5, то на контракт можуть набрати 25 (30-5)
Комментировать
Вікторія
Якщо я хочу йти на контракт і везу документи ,але місць там мало на контракт і захоче людина з більшим балом ніж я, то вони потім що роблять? Мене не допускають чи як?
Галина
Для Вікторія: Вони збирають документи до якогось числа, а потім проводять конкурс
Комментировать
Вася
Если 200 мест на специальность, включая 20 бюджетных. На бюджет подает 190 человек и 40 на контракт, я буду 201-ым по рейтингу. Очевидно что максимум 50 человек пойдет на зачисление из тех кто может. Я не смогу быть в их числе? О контракте речь само собой)
Галина
Для Вася: на контракт приймуть всіх, хто увійде в число 200. Повірте реально стільки не буде
Комментировать
Анна
23.07 включно останній день подачі пріоритетів? До котрої години треба подати? Жодної інформації по терміну подачі пріоритетів не знайшли
Галина
Для Анна: що означає "подачі пріоритетів"? 23 липня останній день подання заяв. Коли подаєте заяву, то проставляєте пріоритет. Щодного іншого окремого подання пріоритетів не існує
Ирина
Для Анна: 23 липня 18:00
Тетяна
Пріоритет зазначається у заяві, а не окремо від неї. Тому логічно, що 18.0 23 липня. Взагалі, в останній день подають "суперрозумні", які намагаються щось вирахувати....
Комментировать
Андрей
Добрый вечер! Если рекомендован и на бюджет, и на несколько контрактных мест, могу ли я одновременно быть зачисленным и на бюджетное место и на контрактное? Или для зачисления на контракт я должен отказаться (не подавать) заявление на бюджет?
Галина
Для Андрей: а контракт не рекомендують. Ви просто несете документи куди хочете. Рекомендують саме на бюджет, і саме туди Ви маєте здати оригінали документів
Комментировать