Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія
Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, якщо я подаю 5 заяв на бюджет, то потім можу обрати будь-яку з тих, куди пройшла? Чи якщо мене візьмуть на 1 пріоритет, то інші заяви не розглядатимуть?
Галина
Для Євгенія: Вам нададуть лише одне бюджетне місце. Тому Ви відразу повинні визначитись куди хочете найбільше, а якщо кудись хочете так, що готові йти туди на контракт, а на бюджет в інші заклади не підете, то й не подавайте аби не відбирати бюджетне місце інших, хто не здатен платити за контракт.
Комментировать
Максим
Добрий день!!! Чи є мені сенс подавати заяви в один університет на одну спеціальність яка знаходиться на різних факультетах? Це буде розглядатися як одна заява на спеціальсніть чи як декілька?
Галина
Для Максим: ну звісно ж як різні. як дві різні заяви можуть рахуватись як одна?
Лариса
Для Максим: зателефонуйте до приймальної комісії, тому що інформація є різна
Комментировать
Динара
А какого числа приоритеты ставить.кобинет создала сегодня.написано ,что нужно с 14 .почему то решила ,что с 1 июля.
Татьяна
Доброго дня! Якщо закінчив коледж за однією спеціальністю, а до університету буду поступати на іншу спеціальність, то треба реєструватись а кабінеті ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЗНО (НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ) або ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЗНО (НА ОСНОВІ ДИПЛОМА МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА)?
Анна
Здравствуйте. Ситуация такая: конкурсный балл по формуле университета - 200 (с учетом регионального коэффициента). Бюджетных мест без квоты 2 - 6. Является ли это гарантией поступления или все бюджетные места могут занять те, кто поступает по собеседованию?
Галина
Для Анна: звідки Ви знаєте кількість бюджетних місць зараз? Ви вступаїте за фіксованою пропозицією? якщо ні, і пропозиція відкрита, то конкурс всеукраїнський і з балом 200 в будь-якому випадку пройдете
Комментировать
Александра
Здравствуйте. Если я подам на бюджет пять заявлений и не получится пройти, могу ли я попасть на контракт, если ранее не подавала заявления?
Галина
Для Александра: всі заяви на бюджет є і заявими на контракт
Комментировать
Влад
Добрий день. Хочу вступити до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. На спеціальність яку обрав немає бюджетних місць. Отже пріоритет виставити не можливо. Як правильно подати заяву в електронному кабінеті? Якщо для мене важливий вступ саме даного ВУЗу? Дякую
Галина
Для Влад: якщо це небюджетна пропозиція, то подаєте заяву на контракт
Комментировать
Наталя
Добрий ранок! Чи можу я самостійно вибрати університет за пріоритетом 2, якщо я пройду на бюджет в два універа за пріоритетами 1 , 2. Дякую.
Олена
Для Наталя: Якщо хочете пройти за другим,доведеться скасувати заяву за першим пріоритетом,тож треба бути впевненим ,що ви точно проходете за другим.
Влад
Для Наталя: рекомендація на бюджет буде тільки одна, якщо відмовитеся від бюджета в одному місці, то на друге тільки на контракт
Комментировать
Criminal
Здравствуйте, скажите пожалуйста. При поступлении в колледж после 11 класса нужно расставлять приоритеты?
Карина
Скажите, пожалуйста, если я не смогу поступить на бюджет по первой приоритетносте, но пройду на контрактную форму обученияв этот же университет, смогу ли я тогда выбрать контракт в университет, который стоит под приоритетностью ниже? Спасибо большое
Влад
Для Карина: на контракт можеш йти будь куди
Карина
Спасибо большое)
Комментировать
Ирина
Скажите, пожалуйста, если я отнесу оригиналы на контракт, но не пройду из- за очень большого конкурса, смогу ли перенести их на другую специальность на контракт?
ВЛАД
Для Ирина: якщо Ви на іншу спеціальність подасте електронну заяву, то так
Комментировать
Марія
Чи реально вступити з сер.балом 177,на той факультет де минулого року середній був 181.Чи краще ставити пріоритети 1 і 2,на факультети де були минулоріч нижчі за 180?
ВЛАД
Для Марія: заяви подають на конкурсні пропозиції: спеціальність чи освітню програму, а не на факультет, дивитися по попередньому року треба не на середній бал, а на мінімальний, з яким пройшли на бюджет на сайті вступ освіта юа, бо на єдебо може бути видно і пільговика в списку із значно меншим балом. Пріоритети треба ставити так: тут хочу саме найбільше вчитися -1 пріоритет, тут хочу вчитися, якщо не пройду по першому - 2, тут хочу вчитися, якщо не пройду по перших двох - 3, і самиий небажаний - 5. Система сама знайде, у який виш Ваших балів достатньо
Комментировать
Инна
Добрый день. На бюджет 5 специальностей? Если мы выбрали филологию в Шевченко, расписывать на какие языки? Если мы выбрали три направления в филологии, подать в другие институты можно только на две специальности?
Галина
Для Инна: набюджет не 5 спеціальностей, а 5 ЗАЯВ, вони можуть бути на різні спеціальності або на 1 спеціальність всі, в один виш або по одній в кожен. В будь-якому варіанті. але лише 5 заяв
Комментировать
Анна
Добрый вечер. Я правильно понимаю,что заявление на бюджет автоматически считается заявлением на контракт (т е.если на бюджет не прохожу,автоматом его же рассматривают как на контракт)? Дублировать его в 30 на контракт не нужно?
Влад
Для Анна: вірно розумієте. Тільки навіщо 30 на контракт подавати, невже в кожному з них Ви хотіли б навчатися?
Катерина
Ну так если вас в какой-то университет даже на контракт не возьмут, дома сидеть год лучше что-ли чем подать много заявлений?)
Галина
Для Катерина: таких вишів в яких конкурс на контракт дуже мало. Якщо у Вас дуже низькіий бал, подайте заяву в той, до точно пройдете (дивіться результати вступу минулого року)
Комментировать
Кулик Анастасія Євгеніївна
Вітаю! Якщо за обраною спеціальністю подавав заяву на вступ на бюджет, але отримав відмову, чи буде запропоновано контракт в цьому ВНЗ?
Анонімус
Для Кулик Анастасія Євгеніївна: Так, якщо він не пройшли на бюджет то можете піти на бюджет по цій же заяві .
Айрін
Не обов’язково. В топових ВНЗ при низьких балах можуть не взяти і на контракт.
Комментировать
Ирина Ирина
Здравствуйте. Ситуация такова: ср.балл ЗНО примерно 175. На специальность, куда хочу, в прошлом году на бюджет прошли люди с баллом выше 190. ( по результатам системы "Вступ")Если я сразу в заявлении укажу контракт и отнесу туда оригиналы, не получится ли сюрпризов и не поступлю?Или надо всё равно писать заявление на бюджет?Смысл? Объясните, пожалуйста...
Влад
Для Ирина Ирина: Ви можете взагалі не подавати заяву на бюджет. А відразу на контракт. Ніде не написано, що Ви зобов’язані подавати на бюджет. А не вступити Ви може в тому випадку, якщо там буде малий ліцензійний обсяг і ці місця заповнять абітурієнти з набагато більшими балами.
Евгений
Для Ирина Ирина: cоветую Вам подать на бюджет. А вдруг повезёт и Вы поступите? Если не пройдёте на бюджет , в Вашем кабинете отобразится...Рекомендовано на контракт.
Комментировать
Ника
Здравствуйте, кто-то слышал что-то о снижении балла по математике для поступающих на мед. Говорят, будет 140, но я нигде не нашла закона об этом? Подскажите,пожалуйста.
Влад
Для Ника: брехня, правила вступу опубліковані ще в жовтні і ніхто їх змінювати не буде
Катерина
Так все равно берут то по конкурсному баллу
Комментировать
Оксана
Добрый день, 1) вопрос по контрактной форме обучения: если подается сразу заявление исключительно только на контрактую форму обучения и приоритет таких заявлений 1;2;3, то в какие сроки соискатель получает информацию о необходимости предоставлении документов в ВУЗ и должен их предоставить в ВУЗ с 28.07.2021 или с августа ? 2) можно ли подавать заявки на одну и туже специальность в один и тоже ВУЗ , но на бюджет и коммерческую форму оплаты ?
Влад
Для Оксана: на контракт пріоритети не ставляться. Документи везете туди, де хочете навчатися. В кабінеті повинен бути статус або Допущено,або рекомендовано контракт. Коли везти документы, питайте в приймальній комісії вишу. Деякі приймають вже після того, як подали всі бюджетники, деякі беруть документи на бюджет після оголошення рекомендацій на бюджет і приймають, і бюджетників, і контрактників разом, а деякі приймають документи ще під час подачі заяв, головне щоб статус був в кабінеті Допущено. На контракт кожен універ сам вирішує, коли їх приймати. Заява на бюджет дійсна і на контракт. Тому не потрібно подавати ще одну заяву. Якщо ж Ви подаєте на бюджет, то тоді подача на контракт, якщо не отримали бюджет тільки після оголошення результатів
Комментировать
Анна
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, нужно ли при подаче заявления в ВУЗ указывать информацию о золотой медале? Если нужно, то где? Или она не имеет значение при поступлении? Спасибо
Галина
Для Анна: ніде. вже давно всім говориться: медалі не мають ніякої ваги при вступі. Деякі виші навіть середній бал атестату не враховують
Комментировать
Мария
Здравствуйте! Заканчиваю сейчас 1 курс в вузе на контракте. Но хочу попробовать снова поступить на бюджет. Для подачи приоритетов нужно ли отчисляться с вуза с контракта,или можно это сделать после объявления рейтинговых списков?