Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Добрый день. Могу я аннулировать заяву , уже зарегистрированную в вузе и подать новую до 23 июля?
Олеся
Скажите пожалуйста если у нас в кабинете написано, допущено до конкурсу, но мы не претендует на бюджет, мы можем уже ехать и подать в вуз оригиналы документов на контракт?
Андрей
Для Олеся: Нет, это означает лишь то что ваша заява будет участвовать в конкурсе.
Комментировать
Світлана
Фіксована пропозиція- це одна з п’яти заяв на бюджет? Чи фіксована окремо, а п’ять пріоритетів - окремо?
Галина
Для Світлана: так одна з п’яти.
Комментировать
Соня
Чи можна подати заяву на магістратуру без доданого сканованого диплому ? ?
Галина
Для Соня: ні
Комментировать
Катя
Як розшифрувати бм n/a ? Що означає n/a?
Галина
Для Катя: не знаю як воно розшифровується але це пропозиція з фіксованим обсягом
Комментировать
Елена
Добрый день. Могу-ли я подать документы на контракт, а при наличии свободного места на бюджет (недоборе на бюджетные места в период вступительной кампании 2021) перейти на бюджет ? В какие сроки это можно сделать перед зачислением на 1 курс или уже после 1 семестра? После какой даты августа может быть доступно перейти на бюджет?
Галина
Для Елена: ні. недобору на бюджетні місця не буває. на відкритих пропозиціях широкий конкурс і державна програма виділяє бюджетні місця за результатами всеукраїнського конкурсу. Більше того з контрактних заяв взагалі на бюджет не переводять. Ви маєте відразу подавати на бюджет
Комментировать
Елена
Добрый день. Могу я аннулировать заяву , уже зарегистрированную в вузе и подать новую до 23 июля?
Ирина
Для Елена: нет
Комментировать
Ярослава
Як розшифрувати бм n/a ?
Ганна
Поясніть будь-ласка ситуацію. Якщо у мене 1 пріорітет, а переді мною абітурієнт з другим пріорітетом на цю ж спеціальність,але з балом вище, ніж у мене, і він наприклад не проходить за своїм 1 пріорітетом, система йому надасть перевагу за балами чи мені за пріорітетом?
Галина
Для Ганна: йому. Пріоритет - це лише порядок розгляду заяв.
Комментировать
Лидия Вербовская
Добрий день. Якщо в електронному кабінеті пишуть:"Рекомендовано до зарахування на контракт", то можна нести оригінали? Приймуть?
Оксана
Добрый день. Если в электронном кабинете напишут"рекомендовано на бюджет за приоритетом таким-то", то это моё гарантированное бюджетное место? И документы не обязательно бежать нести в первый день их приема (т.е. 29 июля). Их можно будет подать в любой день до 2 августа? Это место останется за абитуриентом до окончания приёма оригиналов?
Айрін
Для Оксана: Так, це Ваше гарантироване місце і подати документи можна в будь-який день в терміни прийому документів.
Комментировать
Марина
Добрый день! Подскажите пожалуйста,при подаче заявл у ребенка высвечивалась льгота (убд),почему ее нет в рейтинг списках?
Галина
Для Марина: тому що при вступі у "рєбьонка" не може бутт такої пільги. Пільга гадається убд -а це дорослі люди, які вже воювали
Марина
В электронном кабинете эта квота есть,и там где столбик ,,пільги,, стоит зеленая галочка,или я что то не так понимаю??зачем тогда нам сказали зарегистрировать документ УБД??
Галина
Для Марина: ще раз повторюю квота надається УЧАСНИКУ БОЙОВИХ ДІЙ. не дітям, жінкам, батькам УБД. Якщо Ви УБД - то квота у Вас є, якщо Ви дитина учасника, то на квоту розраховувати Ви не можете. Єдине що може бути, якщо Ви не пройдете на бюджет, а заключите контракт, то у випадку наявності вакантних місць Вас може бути переведено на бюджет за конкурсом з іншими пільговиками. Документи про такі пільги подаються при укладанні контракту і до електронного кабінету вони не мють жодного стосунку. Все.
Комментировать
Алена
Здравствуйте. При подачи заявлений на бакалавра после младшего специалиста не было выбора приоритета. Выбирали фиксированный вид предложения. В поиске заявлений приоритета не вижу. Читала, что приоритетности 1-это первое заявление, 2- второе и т.д Это правда? Поля для указания цифры не было. И можно ли удалить заявление и после этого подать другую специальность ( речь о 5 бюджетных), если заявление зарегистрировано только в ЭДЕБО
Галина
Для Алена: коли вступають на фіксовану пропозицію пріоритети не потрібні, бо там немає електронного розподілу місць. Виш набирає стільки студентів скільки місць в них передбачено
Комментировать
Аня
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо я вже вибрала ВНЗ і збираюся подавати документи, я вже є студенткою? або краще ще подати документи до ВНЗ іншого (як запасний варіант)?
Галина
Для Аня: документи у Вас лише одні. Ви не можете одночасно подати два комплекти документів у різні виші, бо їх фізично у Вас немає. Я так розумію мова йде про контракт і на бюджет Ви не претендуєте. Можете пробувати подавати. Тільки навіщо спішити. Хороші виші де є конкурс зараз їх не візьмуть, а в ті які візьмуть можна подати коли точно вирішите (бо ви ж зараз вагаєтесь щодо ігшого варіанта)
Лиля
Шо такое сбо?
Комментировать
Володимир
доброго дня.мені зателефрнували з інституту і повідомили що я потрапляю на контракт і запропонували принести документи. Якщо я принесу документи на цей факультет я вже не буду брати участь у конкурсі на бюджет на цьому факультеті і на інших факультетах?
Галина
Для Володимир: не ведіться на провокацвї. "Проходите на контракт", якщо таке говорять зараз, коли ще більшість навіть заяви не подали, значить ситуація у них дуже критична, підбирають всіх підряд. Не несіть документи, бо коли виявиться що Ви кудись пройшли на бюджет вони просто документи назад не віддадуть, а поки Ви намагатиметесь забрати, мине час подання документів. В ті виші які зараз дзвонять можна в до 30 вересня документи віднести
Комментировать
Дарья
Доброго вечора. Якщо я вступлю на бюджет за одним з приоритетів, зможу я вибрати для навчання університет та спеціальність, на котру я з початку подавала на контракт? Тобто, якщо передумаю вступати на цю спеціальність на бюджет, можу піти на іншу на контракт ,якщо заява була?
Інна
Для Дарья: ви самі обираєте, у який саме ВНЗ подавати оригінали документів. Якщо ви навіть пройшли кудись на бюджет, то це не означає, що вас туди потягнуть силоміць. Хочете йти в інший ВНЗ на контракт, і вас туди прийняли — будь ласка
Комментировать
Ирина
Если я попадаю на бюджет по 2 рейтингу и подаю оригиналы, могу я по первому рейтингу не отзывать заявление, и случае если освободятся вакантные места на бюджет по 1 рейтингу, то я могу забрать доки из вуза по 2 рейтингу и подать в вуз по 1?
Галина
Для Ирина: нічого там не зіьниься. 28 липня остаточний розподіл бюдетних місць. Якщо хтось не подасть окумкнти до 2 липня, то його місце віддадуть пільговику,який подав докуентт на конракт
Ирина
Для Галина: Как это "пільговику"? Я думала, что если кто-то не принесёт оригиналы документов на рекомендованное бюджетное место, то подтянут того, кто первый в рейтинге подавших на бюджет, но не прошедших? Например, последний КБ из рекомендованных на бюджет 188, если освобождается после 2 августа 2-3 места, то могут пройти 187 и 186? Или есть конкурс и среди льготников? Но на них выделены квоты? Или как? Совсем запуталась((((
Яяя
Нет, никого не подтянут. Распределение бюджетных мест одноразовое и окончательное. Если кто-то не принесёт документы на бюджет, то это место отдадут льготнику, подавшему документы на контракт(это в первую очередь АТОвцы и их дети). Это все есть в правилах приёма.
Комментировать
Vladyslava
Добрий день! У мене є питання, якщо я відміню заяву з 2-ю пріоритетністю, де є шанси вступити на бюджет, чи буде система розглядати далі інші заяви з 3-й, 4-й і 5-й пріоритетністю, як заяви на бюджет? Або, якщо я зроблю цю заяву контрактною, чи будуть інші бюджетні заяви розглядатися?
Марина
Для Vladyslava: Я понимаю, что будет. Вначале бюджет, потом контракт.
Комментировать
Інна
Доброго дня, є таке запитання, якщо я подав заяву на кнтракт( але по рейтинговому списку вступникі я на 3-ому місці), ч можуть мені запропонувати бюджет? P.S. ВНЗ має 5 бюджетних місць
Назар
Для Інна: ні
Комментировать
Татьяна
Добрый день подскажите пожалуйста при подачи заявления в кабинете абитуриента,пишет что конкурсные предложения отсутствуют,почему может не правильно что-то выбираю.