Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Добрый день, сертификат ЗНО был выдан на паспорт, которые в дальнейшем был потерян. Получил новый паспорт и по нему сдавал ЗНО(есть справка из миграционной службы о потере и выдаче новогго паспорта). Могу ли я подавать документы через электронный кабинет в Вуз, или необходимо в бумажном виде? Является ли это "наявністю розбіжностей в даних вступника в ЄДЕБО"(Інструкція щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі)?
Анна
Скажіть, будь ласка, якщо є пільга дитина шахтаря, при поданні документів цю справу треба особисто везти чи можна в електронному вигляді?
989
Для Анна: при вступі пільг немає. Подавати в електронному вигляді
Комментировать
Інна
Скажіть, якщо моя донька народилася в селі і раніше по закону дитину приписували за місцем реєстрації матері,потім цей закон відмінили і моя дитина була без прописки,приписали ми її рік тому коли переїхали на іншу вулицю і приписали її там.Зараз нам говорять ,що вона приписана тільки один рік і не має права на сільський коефіцієнт.
989
Для Інна: Що значить відмінили? Діти завжди приписувались за місцем реєстрації одного збатьків. В мене дитина впиана в домову книгу, як тільки ми туди переїхали у 2002 році. В моєї колежанки дитина 6 років і її прописали за місцем прописки тата, бо мама прописана в іншому місці. І субсидію нараховують на прописаних (а туди враховують і дітей). Якщо Ви не прописували дитину через якісь власні проблеми або вигоди, то це не значить, що дитина не мала бути десь прописана. Тепер дійсно ваша дитина не має права на сільський коефіцієнт і ця вимога про прописку виникла тоді, коли батьки почали у випускні класи переводити дітей в сільські школи для кращого атестату
Комментировать
Софія
Добрый день! Подскажите пожалуйста а АТОшники тоже в електронному виде могут подать или только явится? И может ли АТОшники поступить без ЗНО, а только по вступительные екзаменах
Галина
Для Софія: Атошники подають заяви за квотою 1 в паперовому вигляді. УБД вступають за вступними іспитами
Комментировать
Катя
если не сдала историю,а украинский и биологию сдала,как быть в данном случаи? В Институт могу документы подавать?
Аня
Для Катя: нет.
Галина
Для Катя: можна спробувати коледж. Там необхідно здавати 2 ЗНО, але треба знайти на яку спеціальність можна подавати саме біологію (мабудь в мед) і чи Вам підходить ця спеціальність.
Гость
Для Катя: на специальность 017 физическая культура и спорт, где украинский, биология и спортивные испытания (творческий конкурс)
Комментировать
Янаа
У мене є питання.Коли створюєш свій електронний кабінет. Там потрібна інформація з додатка до свідоцтва. Якою стороною потрібно скинути той додаток? З тієї сторони де оцінки,так?
Y
Для Янаа: так,там написано
Комментировать
Зинаида
Добрий день.Скажіть чи моя донька має пільги, якщо мій син учасник АТО, має посвідчення.
777
Для Зинаида: Якщо Ваш син учасник АТО, то він має пільги ніхто більше його пільг не має
Комментировать
Тетяна
Добрий день , підкажіть будь ласка: Коли треба проходити медкомісію і де взяти перелік лікарів яких треба пройти ?
Анна
Для Тетяна: Добрий день! Ви повинні вже проходити медкомісію,бо потім ви не зможете потрапити до лікаря. Перелік лікарів вам повинен написати ваш педіатор.
777
Для Тетяна: З’ясовуйте у виші куди вступаєте, оскільки не відомо для чого Ви проходите медкомісію. Якщо для вступу, то тільки виші знають які саме вимоги на яку спеціальність (на спорт та правоохоронну діяльність одне на харчові - інше). Якщо для поселення в гуртожиток, то в багатьох достатньо флюрограми.
Комментировать
Мария
Добрый вечер, если я подаю заявление в ВУЗ онлайн , то я обязана прийти в приемную комиссию,после подачи заявления онлайн, и отдать пречень документов перечисленных выше ? Или лично я должна показать документы один раз при зачислении в ВУЗ?
я
Для Мария: Всі в кого немає пільг подають заяви в електронному вигляді і нікуди не ходять допоки не буде результату конкурсу. А потім подають оригінали документів в туди де вступають (не показують а здають і вам виш дає розписку, що прийняв у Вас документи)
Мария
Дякую!
Комментировать
Александр
Как правильно подавать заявку , если укр.язык и анг.язык сдал в 2018 году , а математику в 2019?Как правильно подавать заявку?
Мария
Для Александр: посмотрите пожалуйста подробнее в видео-инструкции по регистрации е-кабинета, там было показано, что при подаче заявления в ВУЗ можно будет выбрать предмет из сертификатов разных годов
Комментировать
Марія
А який точний перелік документів потрібно для вступу подавати в електронній формі? І чи мотрібно проходити медкомісію?
Антон
Для Марія: медкомісію потрібно проходити але довідка подаєтся вже при вступі а не в електронний каб.
Комментировать
Валерия
Добрый день ,Возможно это странный вопрос ,но некоторые поступившие говорят что не обязательно проходить медкомиссию , это так или нет
Антон
Для Валерия: обов’язково)
Комментировать
Яна
Добрый день,допустила ошибку при заполнения поля *серия и номер додатка* и сохранила данные. Как я могу исправить
Лора
Скан айди карточки должен быть только 1й стороны или обеих? И присылать туда эти 2 стороны 1м файлом или 2мя?
Вика
Для Лора: а разве нужно вообще скан айди карточки загружать?
Анастасия
Только при подачи уже оригиналов документов и копий к ним, а если паспорт в виде айди карточки, то копию "Витяг з державного реєстру"
Світлана
Доброго ранку! Підскажіть будь ласка як подавати документи дитині у якої батьки учасники бойових дій ? Дякую
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!