Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Чому я загружала скани а мені писало що не такий формат, а який формат ще може зробити принтер?
989
Для Вікторія: прінтер нісякий формат не робить. А сканер, той який Ви йому задаєте.
Комментировать
Татьяна Александровеа
Добрий день. Якщо я поступаю на магістратуру на основі диплома 2017 року в один і той же ВНЗ, заяву теж в електронному вигляді потрібно подавати, чи лише у паперовому в університеті.
Карина
Здравствуйте,подала в Одесский мед,а в другие не могу подать.Пробую Киев,Харьков,выбивает и всё.Выбивает,когда пишу медицина 222
989
Для Карина: перегляньте уважно, може Ви обираєте бакалавра, а не магістра
Комментировать
Юрий
Здравствуйте. Такая проблема: в военкомате сказали, что выдадут военный билет в середине августа, т.к. не годен. Смогут ли зачислить в ОНПУ на бюджет без военного билета при условии, что в августе принесу?
Гость
Для Юрий: Ради вас закон нарушать никто не будет.
Комментировать
Віталіна
Скажіть будь ласка, інвалідність до 18 років є квотою для вступу у вищі навчальні заклади???
Александр
Скажите пожалуйста дочка не сдала математику ЗНО хочет поступить на специальность "право" в ВУЗ, можно ли поступить на контракт?
Виталий
Для Александр: если математика это 2 предмет то нет)
Комментировать
Светлана
Можно ли исправить данные поступающего,если неправильно заполнили Поля с документами
София
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, а если меня не будет в Украине на момент подачи бумажных документов, могут ли их привести родители?
989
Для София: ні
Комментировать
Світлана
Доброго ранку ! Якщо дитина в якої батьки учасники бойових дій як подати документи правельно, потрібно везти оригінали чі в електроні подавати ? Дякую !
989
Для Світлана: Ну невже важко, якщо не хочете читати умови вступу, хочаб інші коментарі почитати. Вже 1000 разів це питання задавалось іншими. У дитини немає пільг. Пільги в сами УБД. Подавати, як і всі в електронному вигляді.
Комментировать
Вика Б
Здравствуйте, что нужно ставить в строке приоритет, если я иду учится на контракт?
Надія
Добрий день.Підскажіть будь ласка для вступу на основі диплому молодшого спеціаліста при подачі документів потрібен додаток 13?
989
Для Надія: Ні. Навряд чи ваш коледж знажодиться в селі.
Комментировать
Андрей
здравствуйте, имея инвалидность (не пригодный для службы), нужен ли военный билет для поступления
989
Для Андрей: вишу потрібна інформація. Звідки виш знає, що у Вас білий білет.
Комментировать
Диана
Здравствуйте, скажите, а для подачи документов в ВУЗ в электронном виде, нужен ли индификационный код?
Галина
Для Диана: ні.
Комментировать
Диана
Здравствуйте, скажите пожалуйста,я сдавала ЗНО в этом году, регестрировалась по русскому паспорту,я могу зарегистрировать кабинет или же мне нужно отвозить документы в приемную комиссию?Также имею ПМЖ,получила его уже после ЗНО.
Галина
Для Диана: в кабінеті паспорт не вказується. Тут питання в іншому. Громадяни інших держав вступають за іншими умовами вступу. Вам слід звертатись до вишів особисто і з’ясовувати, що Вам необхідно, аби вступити, як громадянці іншої держави. В іншому випадку, якщо Ви просто зареєструєте електронний кабінет і пройдете за конкурсом, у Вас не приймуть документи.
Комментировать
Мария
Здравствуйте.Скажите должен ли присутствывать опекун при подаче документов в бумажной форме?
989
Для Мария: Документи абітурієнти подають самостійно.
Комментировать
Володимир
Якщо через певні обставини військово-обліковий документ буде виданий не раніше вересня місяця, чи може це стати приводом відмови у прийомі документів на зарахування до ВУЗУ?
989
Для Володимир: ні. але тут питання ось яке: Ви вступаєте в своєму місті? Бо якщо ні і будете прописуватись в гуртожитку, то маєте знятись з обліку в своєму військоматі та стати на облік в тому місті де вступаєте, тому з’ясуйте це питання в військоматі
Комментировать
Артур
Здравствуйте, можно ли подать документы через кабинет по диплому младшего специалиста?
989
Для Артур: ні
Комментировать
Инна
Здравствуйте. Подскажите, если ребёнок принадлежит к категории члена семьи погибшего военного, имеет ли право на льготы и как подавать документы: в электр.или бумажной форме?
989
Для Инна: при вступі пільг немає. Якщо вступинь на контракт і будуть вакантні місця, то за конкурсом з іншими пільговиками може бути переведений на бюджет
Комментировать
Светлана
Подскажите,пожалуйста, нужна ли прописка для подачи документов в магистратуру (после 4курса выписали из общежития, дома еще не прописали), а документы уже нужно подавать. ?
Маргарита
Доброго дня, якщо син має посвідченя кандидат в мастери спорту з радіоспорту. При створенні особистого кабінету його теж потрібно відсканувати та додати.
989
Для Маргарита: Ні. Посвідчення не додає балів.
Комментировать