Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Доброго ранку ! Якщо дитина в якої батьки учасники бойових дій як подати документи правельно, потрібно везти оригінали чі в електроні подавати ? Дякую !
989
Для Світлана: Ну невже важко, якщо не хочете читати умови вступу, хочаб інші коментарі почитати. Вже 1000 разів це питання задавалось іншими. У дитини немає пільг. Пільги в сами УБД. Подавати, як і всі в електронному вигляді.
Комментировать
Вика Б
Здравствуйте, что нужно ставить в строке приоритет, если я иду учится на контракт?
Надія
Добрий день.Підскажіть будь ласка для вступу на основі диплому молодшого спеціаліста при подачі документів потрібен додаток 13?
989
Для Надія: Ні. Навряд чи ваш коледж знажодиться в селі.
Комментировать
Андрей
здравствуйте, имея инвалидность (не пригодный для службы), нужен ли военный билет для поступления
989
Для Андрей: вишу потрібна інформація. Звідки виш знає, що у Вас білий білет.
Комментировать
Диана
Здравствуйте, скажите, а для подачи документов в ВУЗ в электронном виде, нужен ли индификационный код?
Галина
Для Диана: ні.
Комментировать
Диана
Здравствуйте, скажите пожалуйста,я сдавала ЗНО в этом году, регестрировалась по русскому паспорту,я могу зарегистрировать кабинет или же мне нужно отвозить документы в приемную комиссию?Также имею ПМЖ,получила его уже после ЗНО.
Галина
Для Диана: в кабінеті паспорт не вказується. Тут питання в іншому. Громадяни інших держав вступають за іншими умовами вступу. Вам слід звертатись до вишів особисто і з’ясовувати, що Вам необхідно, аби вступити, як громадянці іншої держави. В іншому випадку, якщо Ви просто зареєструєте електронний кабінет і пройдете за конкурсом, у Вас не приймуть документи.
Комментировать
Мария
Здравствуйте.Скажите должен ли присутствывать опекун при подаче документов в бумажной форме?
989
Для Мария: Документи абітурієнти подають самостійно.
Комментировать
Володимир
Якщо через певні обставини військово-обліковий документ буде виданий не раніше вересня місяця, чи може це стати приводом відмови у прийомі документів на зарахування до ВУЗУ?
989
Для Володимир: ні. але тут питання ось яке: Ви вступаєте в своєму місті? Бо якщо ні і будете прописуватись в гуртожитку, то маєте знятись з обліку в своєму військоматі та стати на облік в тому місті де вступаєте, тому з’ясуйте це питання в військоматі
Комментировать
Артур
Здравствуйте, можно ли подать документы через кабинет по диплому младшего специалиста?
989
Для Артур: ні
Комментировать
Инна
Здравствуйте. Подскажите, если ребёнок принадлежит к категории члена семьи погибшего военного, имеет ли право на льготы и как подавать документы: в электр.или бумажной форме?
989
Для Инна: при вступі пільг немає. Якщо вступинь на контракт і будуть вакантні місця, то за конкурсом з іншими пільговиками може бути переведений на бюджет
Комментировать
Светлана
Подскажите,пожалуйста, нужна ли прописка для подачи документов в магистратуру (после 4курса выписали из общежития, дома еще не прописали), а документы уже нужно подавать. ?
Маргарита
Доброго дня, якщо син має посвідченя кандидат в мастери спорту з радіоспорту. При створенні особистого кабінету його теж потрібно відсканувати та додати.
989
Для Маргарита: Ні. Посвідчення не додає балів.
Комментировать
Руслана
Я хочу поступить в НМУ Богомольца на стоматологию контракт Нужно ли подавать документы в бумажной форме или можно только в электроном виде? Присутствуют ли какие-либо тесты которые ещё нужно сдать для поступления в университет? (сертификат зно присутствует) Нужна ли мед. справка ?
989
Для Руслана: Якщо Ви не пільговик, який вступає за квотами, то подаєте лише у електронному вигляді. Про мед.довідку взнавайте в приймальній комісії університету
Комментировать
Микита
А до какого числа необходимо сделать мед.справку? вввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввв
Анастасия
Мне интересно нужна ли медицинская справка при поступлении на заочное отделение и почему в тексте об этом ничего не написано,в одной статье читала что мед справка до 9 июля делается,так ли это?
989
Для Анастасия: Ви самі повинні знати чи Вам потрібна довідка. При вступі вона потрібна на певні спеціальності. Наприклад, якщо Ви вступаєте на правоохоронну діятьність, то без неї Вас не допустять до творчого конкурсу. Деяким вона потрібна для поселення в гуртожиток і тоді її можна взяти перед самим поселенням. Ви повинні не читати різні коментарі людей (джерело інформації "одна баба сказала" не є надійним), а взнавати в умовах вступу до вишу у який збираєтесь, а якщо щось все одно не зрозуміло, то звертаєтесь до приймальної комісії вишу із запитаннями.
Комментировать
Віта
Добрий день! Прошу підтвердити, чи дійсно свідоцтво подається лише сторінкою де вказно оцінки.
989
Для Віта: не свідоцтво, а додаток. Там де немає оцінок немає потреби
Комментировать
Ольга
Подскажите пожалуйста, как загрузить справку о месте проживания для сельского коэффициента
Вика
Добрый день..Для детей участников АТО заявления подают только в бумажной форме с предоставлением УВД и указывать бюджет, или указать контракт и надеяться на перевод
Оксана
Для Вика: Почему Вы решили. что у детей участников АТО есть льготы при поступлении на бюджет? Они есть только у самих участников боевых действий. http://ru.osvita.ua/consultations/10023/
Елена
Дети участников АТО до 19 лет имеют право первоочередного обучения на бюджете. Это значит, что если ребенок не прошел никуда на бюджет (ни по одному приоритету), то поступает на контракт, а потом должны перевести на бюджет. Но это совсем не факт. Только, если у ВУЗа есть такая возможность.
Елена
Опечатка до 18 лет
Комментировать
Єгор
Добрий день,скажіть ,будь ласка, коли рахуєш середній бал атестату,чи потрібно враховувати оцінки з ЗНО чи лише оцінки з предметів і ДПА?
Олена
Для Єгор: Додаються оцінки з предметів та ДПА. Оцінок по ЗНО не має, там тільки бали.
Комментировать
Oleg
У мене запитання.В особистому кабінету потрібно загрузити додаток до свідоцтва.Як це зробити?Чи можна просто сфотографувати з телефона і загрузити фотографію?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!