Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Якщо є проблеми з електронним кабінетом можна подавати документи лише в паперовій формі?
989
Для Микола: Ні. Але можете під’їхати в найближчий виш аби допомогли створити кабінет.
Комментировать
София
На сайте же написано, что приём документов до 22 числа!? Это сказано про електронные документы?
989
Для София: про заяви, які вступники звісно створюють в електронних кабінетах.
Комментировать
Александра
Розкажіть про общаги по скільки дітей в кімнаті яка чистота яка ціна заселяють без проблем чи є якісь дефекти дівчата й хлопці на одному етажі чи в одній кімнаті?
989
Для Александра: в кожному виші свої гуртожитки і свої правила. Заходьте на сайти вишів і дивіться в розділі студмістечко
Комментировать
Александра
Де дивитися шо я пройшла на контракт чи бюджет у електроному кабінеті вступника.? Якщо 26 числа я не побачу своє прізвище то я поступила на клнтракт чи взагалі не поступила
Александра
Скажіть будь ласка шо означає написа в електроному кабінеті допущено до конкурсу це я вже поступила в внз чи ні. Допущено до конкурсу це означає що я поступила на контракт
Инна
Для Александра: нет, это означает что вы подали документы, их рассмотрели, признали действительными и соответствующими требованием и вы всего лишь участвуете во всеукраинской лотарее под названием "поступление в вуз". А вот когда в эл. кабинете против какого-то вуза, в который вы подавали документы станет надпись "рекомендовано до зарахування" - это вас признали годной к поступлению в этот вуз. Но это еще не поступила!!!! Хватаете ноги в руки и бегом подавать оригиналы документов в приемную комиссию.!!! И не опоздать до 31-го июля 18,00! Люди в комиссии увидят оригиналы, возьмут у вас копии их и у вас появится надпись "зараховано на бюджет (контракт)". Все.... можно напиться... поступила....
Комментировать
Соня
Як самому зрозуміти що ти можнш вступити на бюджет? Чи можна якось самому це вирахувати чекати 26 дуже довго а самому цікаво
Инна
Для Соня: прикинуть можно... откидывайте тех, кто подал приоритет 4 и больше - эти вам не конкуренты. Например: обсяг держзамовлення 240, вы идете 424 и ваш приоритет 1, но перед вами 200 человек с приоритетами 4,5,6,7. Значит реально вы 224. Хотя и приоритет 3 тоже можно откинуть, но чтоб сильно не перестараться, лучше оставить. Я уже третий год мониторю и научилась быть Вангой)))
Гость
Для Соня: Смотрите на сайте https://abit-poisk.org.ua проходной балл за прошлый год + пользуйтесь советом Инны.
Комментировать
Александра
Скажіть у електроному кабінеті учасника буде писатися 26 липня куди поступив на контракт чи бюджет? Чи потрібно заходити на сайт вузу? Підскажіть будь ласка бо ні,к не можу зрозуміти .
Инна
Для Александра: да, инфо будет отображаться в вашем эл. кабинете. Напишут до 18,00 26 числа "рекомендовано до зарахування" или "рекомендовано до зарахування на контракт". Бегом ноги в руки и с реальными документами в приемную комиссию. Удачи)))
Комментировать
Анастасія
Скажіть ,будь ласка, чи потрібні мені батьки при вступі в ВУЗ , якщо я вступаю на контракт . Писати якусь заяву , або підписувати щось ? Мені 17 років
Zzz
Для Анастасія: если подпишут родители, то потом можно будет оформить налоговую льготу(вернут часть денег) Но вы и сами можете подписать
Комментировать
Вітя
Що робити коли в електронному кабінеті 26 числа ти побачиш що зарекомендували на бюджет?
Инна
Для Вітя: быстро ехать-идти в вуз с оригиналами документов и копиями их. Копии оставите, но их не примут без оригиналов. У вас время с 26-го 18,00 до 31-го 18,00. Удачи!
Комментировать
София
Также скажите пожалуйста, а когда можно подавать документы в вуз на бюджет? Сейчас или же с 22 числа?
989
Для София: з 26 по 31 липня
Комментировать
София
А что теперь делать, если меня не будет в стране на момент подачи документов, и родителям нельзя??? В таком случае по бюджет можно забыть???
989
Для София: А про що Ви думали, коли планували поїздку? Коли син вступав, він не поїхав з колективом на фестиваль, бо вступ був пріоритетом, а фестивалів буває безліч. Якщо важливий бюджет, то краще забути про поїздку. Навіть якщо втратите гроші, гадаю контракт вартує дорожче (порахуйте 4 роки навчання)
Комментировать
Натали
Как забрать оригиналы документов с приемной комиссии? Так как поступили в другой вуз, а оригиналы документов первый вуз не отдаёт.
989
Для Натали: А як це Ви вже поступили? Вся країна чекає 26-го липня, а Ви вже справились? Вас схоже тупо розвели!
Комментировать
Марія
Доброго дня. Нам по закінченню школи видали тільки свідоцтво, а сертифікати про ЗНО ні. Підскажіть як їх отримати і де?
989
Для Марія: Вони мали бути у Вас відразу. Чому це вони були в школі?
Комментировать
марина
нужна ли в этом году информационная карта по ЗНО или подавать только сертификат -оригинал уже в ВУЗ?
Марина
Яркий перелiк документiв треба здавати для вступу в вуз для отримання вищоi освiти?
989
Для Марина: копію документа, що посвідчує особу; оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додаток до нього; копію військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання; чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см. інші документи, якщо це передбачено правилами прийому вищого навчального закладу.
Комментировать
Yevheniia
А нужен ли сейчас медосмотр для поступления(заочная форма) на основе диплома младшего специалиста?
София
Скажите пожалуйста, а примут у меня документы после 11 августа? Или же прийдётся подавать их в следующем году? Ведь на момент подачи документов меня не будет в стране.
989
Для София: Якщо на контракт, то приймуть (за наявності місць). На бюджет документи подають до 31 липня.
Комментировать
Антон
А з якого числа можна везти документи в паперовому вигляді в ВНЗ , та які документи потрібні у паперовій формі?
Ірина
Чи можуть молодші спеціалісти подавати електронні заяви по диплому, чи потрібно подавати в паперовому варіанті особисто?
989
Для Ірина: лише в паперовому
Комментировать
Вадім
Підскажіть ,будь ласка, чи обов’язкова сканкопія додатка 13, якщо я проживаю в селі
989
Для Вадім: додаток подають ті, хто претендує на сільський коефіцієнт
Комментировать