Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Малика
Добрый день! Был утерян экзаменационный билет (оригинал) при сдаче зно - как быть в этом случае при поступлении? В ВУЗе не могут ответить на этот простой вопрос
Александр Ёлкин
Для Малика: необходимо запросить дубликат сертификата на сайте УЦОЯО
Комментировать
Алёна
Здравствуйте. Если в электронном кабинете только 2 сертификата, есть шанс куда-то поступить?
Ирина
Добрый день! Подскажите,если я прошла порог по истории Украине, украинский язык ,биология и математика.На какие факультеты я могу подавать документы?(хочу на контракт )
Влад
Для Ирина: слово порог, нічого не значить. Які бали зно? Якось не зважено ти підходи до вибору професії, що геть всерівно куди йти? Діти спочатку обирають спеціальність, а потім здають ЗНО, яке потрібно.
Ирина
Я выбрала специальность 012,но это глупо подавать на одну специальность,и хотела у вас посоветоваться ,что можно выбрать ещё.А начинать гнобить людей тут ,что мы такие плохие ,не выбрали куда идти -глупо!Вас спросили совет,думаю вы могли бы подобрать несколько вариантов ещё)
Влад
Я варіанти не підбираю). Ну чому ж глупо? Обирають і одну, та, яка найбільше до душі і вступають саме туди, куди сильно хотять.
Комментировать
Ксенія
Підкажіть будь ласка якщо я здавала зно 2020 і не склала історію України а українську географію та англійську склала чи можна в такому разі поступити в Університет та здобути вищу освіту, порадьте що можна робити в такому випадку
Влад
Для Ксенія: можна подати на філологію, туризм, міжнародні відносини. Подивись Кнтеу, Шикарний ВНЗ
Комментировать
Настя
Нужна ли мед комиссия для поступления/подачи документов? Или нужна уже после определения поступиления?
Влад
Для Настя: скрізь по різному, дивись рпо кожному вузу окрему, які треба документи для вступу, і які для поселення в гуртожиток
Комментировать
Вероника
Добрый вечер, подойдет ли мед осмотр с февраля этого года для поступления? Я слвшала , что полгода вроде как действительно....
Анастасія
Для Вероника: медогляд за півріччя може і підійле, але флюорографія (знімок легень) для вступу дійсний три місяці. Тобто, якщо вашому ФГ знімку більше трьох місяців, то потрібно робити новий. До речі, зазвичай довідка для вступу повинна мати форму 086.
Влад
Для Анастасія: Ви хвора??? Знімок флюорографія дійсний рік! Довідку для вступу не всі університетам треба навіть для гуртожитку, а для вступу і подавно! Тільки первні універи!
Комментировать
Максим
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно походити медогляд при вступі? Заздалегідь вдячний за відповідь
Валерия
Для Максим: позвоните в приемную комиссию вуза и спросите у них, у всех вузов разные требования, кому то она не нужна
Комментировать
Надія
Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо дитина ніде не прописана, чи обов’язково потребують прописку ВНЗи? І чи потрібна вона при поселенні у гуртожитку?
Maria
Для Надія: Здається потрібна. Але дитина має при заселенні офіційно виписатися з дому та прописатися в гуртожитку.
Комментировать
Лиля
Доброго дня підскажіть будьласка якщо дитина після 11 класу рік не вчилася то які їй треба документи для поступлення.
Анастасия
Люди, подскажите пожалуйста. Если я учусь в 11-ом классе то когда мне нужно будет подавать документы в техникум или институт?
Наталия
Каким образом оплачивается учеба, наличными в вузе или исключительно на счет в банке?
Саша
Якщо був загублений паспорт,але відновив.А новий витяг до паспорту не видають,тому номер паспорту на самій id-картці і на витязі різний,ніяких проблем з цим не буде?
Татьяна
Здравствуйте, если приоритетом 1 был поставлен контракт,а потом бюджетные места,это могло как то повлиять на поступление на бюджет?
1111
Для Татьяна: На контракт приоритет не ставиться!
Комментировать
Peppppp
Доброго дня. Подавала сьогодні документи в приймальну комісію ( оригінали). Мені сказали що результат очікуйте 9 серпня зранку, якщо буде написано що рекомендована на контракт то оплачувати навчання. Ми запитали чи є гарантія що поступлю, сказали шо ні, адже ні один вуз не може дати такої гарантії так як вони тільки набирають оригінали документів. Але документи забрали. Таке буває взагалі?
7:05
Добрий день,допоможіть будь ласка,проблема в тому ,що в меня фотографія в особистому кабінеті не в офіційному одязі,а до ВНЗ потрібна в офіційному.Що робити у такому випадку???
Екатерина
Для 7:05: делать другие фото. В вуз не обязательно нести те фото, которые у вас в кабинете.
Комментировать
Olix
Добрый вечер....приемные комиссии работают понедельник- пятница? или выходные тоже? надо бегом подать документы до 31липня
О.
Якщо в рейтенгових списках написано не рекоменд. на бюджет то значить що я поступила на контракт і вже 1 серпня можу вести оригінали документів ? Дайте відповідь будь ласка. Дякую
Prestupa@i.ua
Подскажите, в перечни необходимых документов есть сертификат ЗНО. А сами балы ЗНО надо распечатывать?
Віктор
Для Prestupa@i.ua: нужно распечатать інформаційну картку до сертифіката зно
Prestupa@i.ua
Огромное спасибо!
Комментировать
О.
Якщо я поступлю на контракт то статус зміниться сьогодні після 6 ? Тому що ще досі пишеться допущено до конкурсу
Элина
Для О.: В мене так і не змінився. Спробуйте знайти на сайт vstup.osvita та глянути там.
1111
НА контракт 1 августа после 12.00
Комментировать
Максим
Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,нужно ли к документам прилагать свидетельство о расторжении брака?Спасибо.
Галина
Для Максим: Ви прізвище змінювали? Що має засвідчити свідоцтво? різницю прізвища в документах? так треба довідку про зміну прізвища із РАГСУ
Комментировать