Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Руслана
Я хочу поступить в НМУ Богомольца на стоматологию контракт Нужно ли подавать документы в бумажной форме или можно только в электроном виде? Присутствуют ли какие-либо тесты которые ещё нужно сдать для поступления в университет? (сертификат зно присутствует) Нужна ли мед. справка ?
989
Для Руслана: Якщо Ви не пільговик, який вступає за квотами, то подаєте лише у електронному вигляді. Про мед.довідку взнавайте в приймальній комісії університету
Комментировать
Микита
А до какого числа необходимо сделать мед.справку? вввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввв
Анастасия
Мне интересно нужна ли медицинская справка при поступлении на заочное отделение и почему в тексте об этом ничего не написано,в одной статье читала что мед справка до 9 июля делается,так ли это?
989
Для Анастасия: Ви самі повинні знати чи Вам потрібна довідка. При вступі вона потрібна на певні спеціальності. Наприклад, якщо Ви вступаєте на правоохоронну діятьність, то без неї Вас не допустять до творчого конкурсу. Деяким вона потрібна для поселення в гуртожиток і тоді її можна взяти перед самим поселенням. Ви повинні не читати різні коментарі людей (джерело інформації "одна баба сказала" не є надійним), а взнавати в умовах вступу до вишу у який збираєтесь, а якщо щось все одно не зрозуміло, то звертаєтесь до приймальної комісії вишу із запитаннями.
Комментировать
Віта
Добрий день! Прошу підтвердити, чи дійсно свідоцтво подається лише сторінкою де вказно оцінки.
989
Для Віта: не свідоцтво, а додаток. Там де немає оцінок немає потреби
Комментировать
Ольга
Подскажите пожалуйста, как загрузить справку о месте проживания для сельского коэффициента
Вика
Добрый день..Для детей участников АТО заявления подают только в бумажной форме с предоставлением УВД и указывать бюджет, или указать контракт и надеяться на перевод
Оксана
Для Вика: Почему Вы решили. что у детей участников АТО есть льготы при поступлении на бюджет? Они есть только у самих участников боевых действий. http://ru.osvita.ua/consultations/10023/
Елена
Дети участников АТО до 19 лет имеют право первоочередного обучения на бюджете. Это значит, что если ребенок не прошел никуда на бюджет (ни по одному приоритету), то поступает на контракт, а потом должны перевести на бюджет. Но это совсем не факт. Только, если у ВУЗа есть такая возможность.
Елена
Опечатка до 18 лет
Комментировать
Єгор
Добрий день,скажіть ,будь ласка, коли рахуєш середній бал атестату,чи потрібно враховувати оцінки з ЗНО чи лише оцінки з предметів і ДПА?
Олена
Для Єгор: Додаються оцінки з предметів та ДПА. Оцінок по ЗНО не має, там тільки бали.
Комментировать
Oleg
У мене запитання.В особистому кабінету потрібно загрузити додаток до свідоцтва.Як це зробити?Чи можна просто сфотографувати з телефона і загрузити фотографію?
Оксана
Добрый день, сертификат ЗНО был выдан на паспорт, которые в дальнейшем был потерян. Получил новый паспорт и по нему сдавал ЗНО(есть справка из миграционной службы о потере и выдаче новогго паспорта). Могу ли я подавать документы через электронный кабинет в Вуз, или необходимо в бумажном виде? Является ли это "наявністю розбіжностей в даних вступника в ЄДЕБО"(Інструкція щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі)?
Анна
Скажіть, будь ласка, якщо є пільга дитина шахтаря, при поданні документів цю справу треба особисто везти чи можна в електронному вигляді?
989
Для Анна: при вступі пільг немає. Подавати в електронному вигляді
Комментировать
Інна
Скажіть, якщо моя донька народилася в селі і раніше по закону дитину приписували за місцем реєстрації матері,потім цей закон відмінили і моя дитина була без прописки,приписали ми її рік тому коли переїхали на іншу вулицю і приписали її там.Зараз нам говорять ,що вона приписана тільки один рік і не має права на сільський коефіцієнт.
989
Для Інна: Що значить відмінили? Діти завжди приписувались за місцем реєстрації одного збатьків. В мене дитина впиана в домову книгу, як тільки ми туди переїхали у 2002 році. В моєї колежанки дитина 6 років і її прописали за місцем прописки тата, бо мама прописана в іншому місці. І субсидію нараховують на прописаних (а туди враховують і дітей). Якщо Ви не прописували дитину через якісь власні проблеми або вигоди, то це не значить, що дитина не мала бути десь прописана. Тепер дійсно ваша дитина не має права на сільський коефіцієнт і ця вимога про прописку виникла тоді, коли батьки почали у випускні класи переводити дітей в сільські школи для кращого атестату
Комментировать
Софія
Добрый день! Подскажите пожалуйста а АТОшники тоже в електронному виде могут подать или только явится? И может ли АТОшники поступить без ЗНО, а только по вступительные екзаменах
Галина
Для Софія: Атошники подають заяви за квотою 1 в паперовому вигляді. УБД вступають за вступними іспитами
Комментировать
Катя
если не сдала историю,а украинский и биологию сдала,как быть в данном случаи? В Институт могу документы подавать?
Аня
Для Катя: нет.
Галина
Для Катя: можна спробувати коледж. Там необхідно здавати 2 ЗНО, але треба знайти на яку спеціальність можна подавати саме біологію (мабудь в мед) і чи Вам підходить ця спеціальність.
Гость
Для Катя: на специальность 017 физическая культура и спорт, где украинский, биология и спортивные испытания (творческий конкурс)
Комментировать
Янаа
У мене є питання.Коли створюєш свій електронний кабінет. Там потрібна інформація з додатка до свідоцтва. Якою стороною потрібно скинути той додаток? З тієї сторони де оцінки,так?
Y
Для Янаа: так,там написано
Комментировать
Зинаида
Добрий день.Скажіть чи моя донька має пільги, якщо мій син учасник АТО, має посвідчення.
777
Для Зинаида: Якщо Ваш син учасник АТО, то він має пільги ніхто більше його пільг не має
Комментировать
Тетяна
Добрий день , підкажіть будь ласка: Коли треба проходити медкомісію і де взяти перелік лікарів яких треба пройти ?
Анна
Для Тетяна: Добрий день! Ви повинні вже проходити медкомісію,бо потім ви не зможете потрапити до лікаря. Перелік лікарів вам повинен написати ваш педіатор.
777
Для Тетяна: З’ясовуйте у виші куди вступаєте, оскільки не відомо для чого Ви проходите медкомісію. Якщо для вступу, то тільки виші знають які саме вимоги на яку спеціальність (на спорт та правоохоронну діяльність одне на харчові - інше). Якщо для поселення в гуртожиток, то в багатьох достатньо флюрограми.
Комментировать
Мария
Добрый вечер, если я подаю заявление в ВУЗ онлайн , то я обязана прийти в приемную комиссию,после подачи заявления онлайн, и отдать пречень документов перечисленных выше ? Или лично я должна показать документы один раз при зачислении в ВУЗ?
я
Для Мария: Всі в кого немає пільг подають заяви в електронному вигляді і нікуди не ходять допоки не буде результату конкурсу. А потім подають оригінали документів в туди де вступають (не показують а здають і вам виш дає розписку, що прийняв у Вас документи)
Мария
Дякую!
Комментировать
Александр
Как правильно подавать заявку , если укр.язык и анг.язык сдал в 2018 году , а математику в 2019?Как правильно подавать заявку?
Мария
Для Александр: посмотрите пожалуйста подробнее в видео-инструкции по регистрации е-кабинета, там было показано, что при подаче заявления в ВУЗ можно будет выбрать предмет из сертификатов разных годов
Комментировать
Марія
А який точний перелік документів потрібно для вступу подавати в електронній формі? І чи мотрібно проходити медкомісію?
Антон
Для Марія: медкомісію потрібно проходити але довідка подаєтся вже при вступі а не в електронний каб.
Комментировать
Валерия
Добрый день ,Возможно это странный вопрос ,но некоторые поступившие говорят что не обязательно проходить медкомиссию , это так или нет
Антон
Для Валерия: обов’язково)
Комментировать