Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
А чи обов’язково здавати історію України для вступу в музичну академію?Скажіть будь ласка
Влад
Для Марія: Вище є таблиця, якщо вказано предмет на Вашу спеціальність, то він обов’язковий. Шукайте по спеціальності, а не по вузу
Комментировать
Кристина
Добрый вечер. Смогу ли я поступить на учителя математики, если не буду сдавать английский? Как я поняла, нужно сдавать или английский, или физику, или географию. Могу ли я сдать историю и физику или географию вместо английского?
Влад
Для Кристина: правил вступу на 2021 рік ще немає. Можна здати тільки ті примети, які будуть вказані на сайті університету, а не ті, які хочете Ви.
Галина
Для Влад: не на сайті університету, а в умовах вступу, затверджених МОН. Бо виш може вказати інші предмети, але на контракт. І вступник вибравши їх втратить можливість вступу на бюджет, навіть якщо бал буде високим. І ще. Наказ МОН буде вже в цьому місяці, а виші приймають свої умови десь у грудні. А це додаткові місяці підготовки
Кристина
Я прекрасно понимаю, что нужно сдавать те предметы, которые указаны на сайте университета, Влад. В университете указан как третий предмет физика/английский/география.
Комментировать
Nastya
Добрий день. Чи потрібне зно з математики для вступу у 2021 році на факультет акторське мистецтво кіно та телебачення?
Галина
Для Nastya: для вступу - ні, а для випуску зі школи - так.
Комментировать
Анастасія
Добрий день, який рівень математики для вступу 2021 потрібно обрати, на спеціальність право?
Александра
Добрий день! Можливо хтось знає які предмети потрібно для вступу на стоматолога у 2021 році?)
Софiя
Добрий день! Коли буде iнформацiя якi предмети потрiбнi для вступу на психолога у 2021 роцi?
Мария
Добрий день, чи треба здавати ЗНО якщо я маю бакалавра,(фармацевт) хочу поступити на учителя математики?
Ірина
Доброго дня . Для вступу у 2021 році на спеціальність туризм обов‘язково здавати географію чи достатньо математики, яку , як я розумію, зроблять вже обов‘язковою і який рівень математики обирати?
Влад
Для Ірина: ще немає правил вступу на наступний рік
Комментировать
Віка
Добрий вечір. Дуже хочу поступити на право, але у мене не підходять зно ( потрібно укр мова , історія, географія/англ/біологія, а я здала укр мова, математика, англ). Зможу я поступити все-таки на право чи ніяк?
Влад
Для Віка: звісно ні. Вы що, коли обирали спеціальність, не цікавилися які треба зно?
Комментировать
Ірина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, зно з яких предметів мені потрібно здавати якщо я хочу в майбутньому бути бортпроводницей (стюардесою)??
Влад
Для Ірина: на філологію. Правила на наступний рік будуть восени
Комментировать
Абітурієнт
Доброго дня! Куди можна поступати в цьому році з такими балами: математика 136, українська мова 180, біологія 174, хімія 146?
Галина
Для Абітурієнт: А куди хотіли? Ви ж планували кимось стати, отримати якусь професію? и встпаєте для галочки?
Комментировать
Олеся
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, средний балл 170,6 по таким предметам, как укр., англ., и история , аттестат 10,1 средний балл, хотим на международные отношения и возникает вопрос . Какие шансы попасть на бюджет в Харькове?
Галина
Для Олеся: Немає значення в якому місті. Прохідний бал єдиний по України (хоча так в Харкові додасться регіональний коефіцієнт, а в Києві він становить 1). Жансів жодних. Ви взагалі дивились резульати вступу минулого року? Ви знаєте яке загальне державне замовлення на цю спеціальність? Гадаєте державі потрібно стільки міжнародників? У нас навіть міністри закордонних справ не мають профільної освіти. Клімкін, наприклад, мав фіз-тех освіту.
Оксана
https://www.univer.kharkov.ua/images/redactor/anons/2020-07-27-30/prohidni-baly.pdf Прохідні бали ХНУ ім. Каразіна за минулі роки
Комментировать
влад
Чи можна вступити на право на контракт якщо не складав математику та англ?
Галина
Для влад: Це можна взнати лише в самих закладах. На контракт умови затверджують заклади самі. І у них перелік може відрізнятись. Може в якомусь закладі і пройдуть Ваші предмети
Комментировать
Дарья
Подскажите пожалуйста, возможно ли поступить на заочное отделение, если я получила диплом младшего специалиста (02; 025) только с ЗНО по украинскому языку?
Галина
Для Дарья: на ту ж спеціальність? ЗНО якого року? якщо на ту ж і ЗНО 2017-2020 років, то можна хоч на денну хоч на заочну
Комментировать
таня
Здравствуйте! недобрал сын баллы по аудированию англ язык.. Скажите пожалуйста, с такими предметами как укр,история география мы можем поступить в какой либо вуз на фак "Международные отношения"
Maria
Для таня: четко смотрим на таблицу - любые международные отношения требуют язык. Посмотреть самим не так сложно
Галина
Для таня: Ви знущаєтесь? Як можна бути міжнародником без знання мови? Може Ви ще на перекладача хочете?
Олександра
Для Галина: вы были на ЗНО по английскому? В этом году многие недобрали баллы из-за аудрования. И по большей части виной этому стала не самая лучшая техника и шум в классах. Завалить аудирование умудрились даже те дети, которые хорошо владели английским языком.
Комментировать
Наталья
Здали англ., физику и укр. Подскажите куда можно поступить? Математика 2 балла не хватило!
ретро
Для Наталья: бурса
Саша
Она не хочет что б её ребёнок учился с вашим в одном заведении
Комментировать
Наталья
Программа по зно математика была не школьная, обидно( ждали укр.англ.физику, куда теперь?что делать подскажите? Не хватило 2 балла!
Віта
Підкажіть, якщо зно з математики провалено, а укр., фізика та географія добре, на який факультет можна вступити, бо я фізики не знайшла. Всюди одна математика.
Влад
Для Віта: на бакалавра ні. На молодшого бакалавра пошукайте
Комментировать
Алина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, зно з яких предметів мені потрібно здавати якщо я хочу в майбутньому бути перекладачем??
Кристина
Для Алина: Я перекладач,майбутній(... Історія,Англійська,Ук... р... мова)
Комментировать
Даниил
Я поступал в 2018 году , но не закончил . Я знаю что мой сертификат действителен и я могу поступить в 2020 году . Но у меня вопрос : мне заново создавать Электронный кабинет или мой кабинет остался прошлый ?
Оксана
Для Даниил: да , новый кабинет. И на платное или возврат денег если раньше были на гос ( мы возвращали 2 года назад 17 тыс)
Комментировать