Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мілана
Добрий вечір,підскажіть будь ласка,хто розбирається у цьому питанні.З 2021 року математика є обов‘язковим предметом .Чи потрібно мені готуватися до неї якщо до вступу на обранні мною спеціальності вона не потрібно.Наприклад,я хочу поступити на міжнародні відносини и мені потрібна українська мова і література,англійська мова та географія(як додатковий предмет).Що робити з математикою?Готуватися до неї,як вона мені знадобиться до вступу?Що треба для того,щоб здавати її у формі ДПА та не у профільному вигляді.Дуже дякую,якщо допоможете .
Софія
Для Мілана: Так як із 2021 року математика обов’язкова, хочеш чи не хочеш, а здавати її треба. І неважливо потрібна вона тобі для всупу чи ні. Наскільки мені відомо, математику треба здавати профільний рівень, якщо для вступу(але за це я точно не знаю)
Влад
Математику як ДПА треба складати обов’язково на тому рівні, на якому її вивчали.
Комментировать
Каріна
Доброго дня.Якого рівня потрібно здавати математику якщо поступати на менеджмент? Та які предмети варто здавати і які на якому рівні?
Влад
Для Каріна: вище в таблиці написано, які потрібно складати ЗНО. В ЗНО немає рівнів. Треба виконати всі завдання. Чим більше виконано правильно, тим вище бали
Комментировать
JqMotya
Если на 122 специальность, не требуется история ( полностью ) , будет возможность написать ее только как ДПА ( 1 часть )
Галина
Для JqMotya: навіщо Ви обираєте предмет, який Вам взагалі не знадобиться і відніме лише час на підготовку? Обиріть іноземну мову, ії можна буде подавати при вступі
Галина
Для JqMotya: і, до речі, уважно перегляньте перелік: історію можна подавати як 3-й предмет для вступу на комп’ютерні науки.
Комментировать
A3343
Доброго дня! Поможіть, будь ласка, розібратися. 1/ Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде ДПА у формі ЗНО з 4х навчальних предметів: вибираємо - укр. мова, укр,літ, матем, англ. мова - це так можна? 2/ Наприклад, для спец. "Міжнародні економічні відносини" - для ЗНО підходять ці предмети. Тобто ні для ДПА, ні для ЗНО не треба ще, наприклад, географія? 3/ Для ДПА укр мова та укр. літ рахуються як 2 предмета + матем+ англ мова = 4 предмета... так? Дякуємо.
Влад
Для A3343: 1)для того, щоб отримати атестат треба здати 4 ДПА у формі ЗНО. Ви перерахували 3: українська мова і література це один предмет. Тобто: українська мова і література, математика, Англійська мова і ще треба вибрати один предмет. 2)для ДПА потрібна, наприклад, географія. 3)українська мова і література це один предмет.
Галина
Для A3343: для ЗНО укр. мова і література є одним предметом, а для ДПА література не оцінюється взагалі. Є чіткий перелік предметів, які можна обирати на ДПА, і літератури серед них немає.
Комментировать
A3343
Доброго дня! Поможіть розібратися. 1/ Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде ДПА у формі ЗНО з 4х навчальних предметів: вибираємо укр. мова, укр,літ, матем, англ. мова - це так можна? 2/ для спец. "Міжнародні економічні відносини" - для ЗНО підходять ці предмети. Тобто ні для ДПА, ні для ЗНО не треба ще географія?
Павло
На 124 спеціальність потрібен профільний рівень ЗНО з математики, у таблиці не вказано.
Влад
Для Павло: якщо для вступу потрібна математика, то викунуєте всі завдання в зошиті
Комментировать
Іван
Добрий день, ВНЗ може змінювати предмети для вступу, чи ця таблиця є обов’язковою для всіх ВНЗ.
Olena Sherbina
добрий день скажіть будь ласка якщо я здам дпа з математики а всі інші предмети зно то мене возьмуть на психолого чи обовязково математика зно?
Галина
Для Olena Sherbina: там же написано, що на психолога другим предметом іде математика! Її треба здавати в повному обсязі! як ДПА можна здавати історію або іноземну, якщо 3-м предметом будете подавати інший предмет
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте!Мне нужен совет что лучше сдавать на ЗНО (географию или Англ.) На Журналистику.Понимаю что на выбор,но всё же хочу спросить
Влад
Для Елизавета: немає різниці. Задавайте, те, що краще знаєте
Влад
Електронній системі геть байдуже, який це буде предмет. Аби він був із заявлених
Комментировать
Катерина
Доброго дня. Якщо йти на психолога (не на медичного, а на звичайного), то обов’язково здавати біологію, чи можна географію?
Анна
Для Катерина: для психології обов’язково здавати укр мову та літературу, математику, третій предмет на вибір (історія України / іноземна мова / біологія / географія / фізика / хімія). Тому так, ви можете здавати географію
Комментировать
Настя
Добрий вечір) хотіла спитати,якщо я хочу поступати на "фармацію" (там потрібна тільки мова) а якщо я здам мову та літературу,я зможу поступити на цю спеціальність?
Влад
Для Настя: да
Комментировать
Карина
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, сейчас я учусь в колледже (2курс)на специальности 241"Гостинично-ресторанное дело"(в университет собираюсь по этой же специальности) .В этом году сдаю ЗНО, и не понимаю, если в этом году я сдаю предметы нужные для поступления (укр мова и литература, иностранный язык и география), то в следующем году предметы для поступления могут поменяться, и как потом поступать в ВНЗ...(при выпуске из колледжа я получаю диплом младшего специалиста)И нужны ли мне будут вообще сертификаты ЗНО, при поступлении?
Влад
Для Карина: в цьому році на основі молодшого спеціаліста на готельно ресторану справу вступали з одним ЗНО з української мови і літератури та фахового екзамену. Не думаю, що все кардинально зміниться. А математику хіба не здаєте як обов’язковий предмет?
Влад
Для Карина: 3 ЗНО подають для вступу після школи.
Карина
математику сдаю в форме ДПА, то есть я в принципе могу сдавать например историю тоже в форме ДПА? спасибо большое за ответ)
Комментировать
Инна
Підскажіть,на журналістику обов‘язкого здавати математику?І на акторське мистецтво та телебачення,що потрібно здавати,бо я не найшла предмети для зно на цю спеціальність
Галина
Для Инна: Ви просто не вмієте визначати спеціальності. Журналістика - це освітня програма спеціальності філологія. А акторське - сценічне мистецтво
Наталія
Для Галина: журналістика, це окрема спеціальність, а філологія окрема, журналістика під кодом 061, а філологія 035, не плутайте дітей, хоча б вище на таблицю подивіться
Наталія
Для Инна: НА ЖУРНАЛІСТИКУ МАТЕМАТИКА ЙДЕ ЯК ТРЕТІЙ ПРЕДМЕТ НА ВИБІР. На актора заходьте на сайт ВНЗ і дивіться там
Комментировать
Екатерина
Здравствуйте. На спац.Стоматология, укр.литература точно не нужна, только украинский язык? И какого уровня сдается математика, если в школе уровень "СТАНДАРТ". Заранее спасибо.
Галина
Для Екатерина: точно. Можете відкрити додаток4 умов вступу на 2021 рік, затвердженого МОН і перевірити. ЗНО не має рівнів. Рівні в ДПА. Ви для вступу маєте виконати всі завдання, не залежно зараховуються вони в ДПА чи ні.
Комментировать
Анна
Добрий день. Скажіт,ь будь -ласка, для перекладача ,що потрібно здавати? Чи потрібно здавати математику? А якщо на журналістику?
Галина
Для Анна: в таблиці все вказано. І те ц інше - спеціальність філологія.
Влад
Журналістика і філологія(перекладач) то різні спеціальності. Математику Ви здаєте для випуску, для вступу вона йде на вибір
Комментировать
Ліза
Добрий вечір , підкажіть будь ласка на спеціальність психологія потрібно здавати математику (рівня стандарту чи профільну )?¿?
Лейла
Для вступу на Інформаційні технології,в переліку третього предмету зно вказані різні предмети,а ВНЗ виставляють фізику. Чи я не правильно розумію. Виходить ,що третім може бути і історія,і географія...
Ольга
Для Лейла: так. А ЗВО свої правила виставлять до 31 грудня. Краще тоді вже конкретно дивитися по їхнім правилам вступу, щоб не було тоді непорозуміннь
Галина
Для Лейла: виші не можуть нічого приймати, що суперечить умовам вступу, затвердженим наказом МОН для вступу на бюджет. Єдине що вони можуть - приймати інший перелік предметів для вступу "лише на контракт", без права подання заяв на бюджет. Але вони, навбаки розширюють перелік аби прийняти геть усіх
Комментировать
Ельвіра
Добрий вечіри! Скажіть будь ласка я зараз навчаюся в 11 класі , хочу поступити на медсестру . Якщо я завалюю предмети які мені потрібно на медсестру чи зможу я поступити після 9 класу на цю професію ?
Галина
Для Ельвіра: Ви звісно можете приховати свідоцтво, але.. Ви сядите за парту з 9-класниками і змушені будете потім з ними повторно здавати ЗНО після ІІ курсу. А якщо Ви не здатні здати ЗНО хоча б на мінімальний бал (його можуть набрати всі хто не ї тупими або здатними до навчання), то вступите Ви лише на контракт. І коли Ви, 2 роки сплачуватимите навчання і знову завалите ЗНО, Вас відрахують, а гроші за навчання не повернуть. Тому цей варіант повна дурня
Комментировать
Gogag
Здравствуйте. Есть диплом младшего специалиста и ВНО нужного года по математике и украинскому языку. Я правильно понимаю, что если мне захочется поступить на другую специальность, то придется ещё сдавать третье ВНО, чтобы поступить уже в ВУЗ на желаемую профессию?
Галина
Для Gogag: Ви правильно розмірковуєте.
Комментировать
Вікторія
На філологію третім предметом можна здавати з переліку: математика, історія, географія хімія,фізика,біологія?Чи при вступі в конкретний ВУЗ можуть бути не всі перелічені предмети.
Влад
Для Вікторія: обираєте Ви, а не вуз
Галина
Для Вікторія: ні не може. Інше може бути лише на контракт (виключно контракт а не бюджет або контракт), але а контракт навпаки збільшують перелік варіантів аби залічити всіх абітурієнтів
Ivan
Для Вікторія: Здравствуйте. Есть диплом младшего специалиста и ВНО нужного года по математике и украинскому языку. Я правильно понимаю, что если мне захочется поступить на другую специальность, то придется ещё сдавать третье ВНО, чтобы поступить уже в ВУЗ на желаемую профессию?
Комментировать