Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Леха
добрый день! подскажите. а если поступать на компьютеры, то нужен только укр. язык. а мне заполнили укр.язык и литература. можно както переисправить только на укр. язык?
Влад
Для Леха: нічого страшного , на "компьютеры" прийматимуть мову і літературу
Комментировать
Дар'я
Добрий день, підскажіть будь ласка, чи обов’язково здавати ЗНО з математики профільного рівня для вступу на Маркетинг?
Влад
Для Дар’я: ЗНО не має рівнів. Рівні має ДПА. Вам потрібно виконати всі завдання тестового зошиту.
Комментировать
Марина
Підкажіть, обовязково здавати англійську для готельно ресторанної справи ? Дякую
Анна
Для Марина: іноземна мова є обов’язковою. На вибір є англійська, німецька, французька, іспанська
Комментировать
Кирило
Підкажіть, я в минулому році здавав ЗНО з математики, української мови та англійської. З ними я зможу вступити в 2021 році, або мені доведеться писати його заново? Підкажіть будь ласка
Влад
Для Кирило: дійсні ЗНО з 2018 по 2021 рік
Комментировать
Ярослав
Доброго дня! Планую в цьому році після закінчення молодшого спеціаліста Право, вступати на бакалаврат Право. Маю 2 сертифікати ЗНО з історії України та української мови за 2018 рік. Чи повинен ще здавати і ЗНО з української мови та літератури?Дякую.
Влад
Для Ярослав: точно мова за 2018, не мова і література??? Ви уважно подивилися?
Ярослав
Точно тільки мова, частину де література не писав
Ярослав
Перепрошую, ще писав і твір
Комментировать
Вероніка
Добрый день. Піжкажіть будь ласка при здачі ЗНО з української мови та літератури, чи буде впливати оцінка української літератури (набрані бали) на оцінку з української мови, якщо для вступу у ВНЗ потрібно здавати лише українську мову. Але хочу обрати ЗНО з української мови та літератури, щоб мати більш варіантів вибору серед спеціальностей при вступі. Дякую
Ігор
Добрий день!Якщо обрати п’ятим предметом іноземну мову,і її не скласти ,то це буде впливати при вступі на інші спеціальності де не потрібно ЗНО з іноземної мови.
Айрін
Для Ігор: Ні, можете навіть не йти на неї
Комментировать
Иван
Добрий день! Збираюсь вступати нв спеціальність «Менеджмент». Мені потрібна математика у форматі ДПА, чи у форматі ЗНО
Влад
Для Иван: в університет подають результати ЗНО
Иван
Тобто потрібен профільний рівень???
Влад
Для Иван: В ЗНО рівнів немає. Рівні в ДПА. А ДПА ВИ здаєте на тому рівні, на якому вивчали в школі. Якщо Математика потрібна для вступу, то Ви повинні дати відповіді на всі питання тестового зошиту, не залежно від того на якому рівні вчили математику в школі. При реєстрації вказуєте рівень ДПА, стандарт чи профіль(який вивчали в школі) і "отримати результати в 200 бальній системі" якщо математика потрібна для вступу. Це значить, що Ви здаватимете ЗНО. Якщо відмічаєте не отримувати результат в 200 бальній системі. То Ви здаєте тільки ДПА для оцінки в атестат
Комментировать
Василь
Добрий день! Підкажіть будь ласка. Якщо я обираю четвертим предметом фізику. То от що мене цікавить. Якщо я оберу цей предмет тільки як ДПА, то отримую оцінку за 12 бальною шкалою. Якщо як ЗНО, то за шкалою 100-200. Так ось питання. З фізики не має рівня стандарту чи профіль, тому я к оцінюють ДПА і ЗНО? Якщо тільки ДПА, то якось її легше написати ? Чи це взагалі не має значення. Просто не знаю, на скільки гарно я встигну підготуватися. З одного боку не хочу втрачати бали ЗНО, якщо гарно підготуюсь. З іншого, якщо не встигну , то не хочу псувати атестат, який в мене на високому рівні. А фізика складний іспит. Обираю три основних предмета математика, українська, іноземна. Фізика четвертий. Написав фізику. Якщо вказав ДПА то наприклад можуть 10 балів поставити. А якщо як і ЗНО , то більш строго оцінюють і тоді можуть 9 поставити. Чи все-таки це на має значення. Ще знаходив якусь таблицю з балами. Так для оцінки з фізики на 10 балів потрібно 171 бал набрати. А як ЗНО, то тоді вже потрібно 180. Я так зрозумів. Може плутаю. Підкажіть будь ласка!!!
Влад
Для Василь: робити перевіряє машина, а не люди. Тому ніхто не може поставити більше чи менше за правильні відповіді. Скільки балів заробите, всі Ваші.
Влад
Для Василь: якщо цей предмет не потрібен для вступу, то його можна скласти як ДПА. Якщо складаєте як ДПА, то це менше завдань, ніж якщо для ЗНО.
Василь
Тобто з фізики теж різні завдання? Я думав з фізики один тількі рівень ?
Комментировать
Настя
Здравствуйте,поступаю в мед в этом году. Сдаю укр.мову і літ,математику, англійський и биологию. Могу ли я с этими предметами поступить в Мечникова на РГФ?
Галина
Для Настя: звідки ми знаємо? Ви вказуєте виш та факультет (абривіатуру), гадаєте ми маємо шукати яким спеціальностям там навчають? Вище наведено перелік предметів за спеціальностями.
Комментировать
Саша
украинский язык (без литературы), математика ДПА, английский,география(ДПА) и биология,смогу поступить на туризм или гостинично ресторанный бизнес?
Влад
Для Саша: українська мова і література потрібна. Сама мова не підходить
Саша
это уже точно не возьмут?
Влад
Потрібна мова і література, такі правила
Комментировать
Саша
можно ли поступить на туризм или на гостинично ресторанный бизнес без литературы?
Вікторія
Добрий день). Для вступу потрібна математика. Вчителі поставили мені рівень стандарт. Чи правельно рівень поставили чи потрібен профільний?
Анна
Для Вікторія: https://www.akademika.com.ua/blog/use-shho-treba-znaty-pro-zno-z-matematyky-u-2021-rotsi/ Для учнів, що вивчають математику за рівнем стандарту і не планують обирати спеціальність, для вступу на яку потрібен цей предмет, достатньо скласти тест за рівнем стандарту. Він зараховується як ДПА, і бали за нього будуть переведені у 12-бальну систему та входитимуть у додаток до атестату про повну середню освіту. Учні, що вивчають математику за рівнем стандарту, але хочуть вступати на спеціальність, для якої вимагаються результати ЗНО з математики, складають повний тест (профільний рівень).
Комментировать
Дарина
Добрый день!для поступления на туризм в 2021 математику можно сдавать в виде ДПА или же обязательно ЗНО??
Галина
Для Дарина: ДПА - це випускні іспити зі школи, а для вступу треба ЗНО
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу поступать на журналиста для этого нужно сдавать украинский язык и литературу, Историю Украины и на выбор. Решила на выбор взять Английский, и мне задали вопрос нужен ли мне он для поступления, ибо если да, то сдавать я его буду на уровня профиль. Подскажите пожалуйста нужно сдавать на уровне профиль, или все таки можно и стандарт?
Влад
Для Елизавета: якщо англійську здаєте для вступу, то це ЗНО. Профілі має лише ДПА. При реєстрації треба вказувати, що Вам потрібен результат в 200 бальній системі і Ви повинні виконати всі завдання в зошиті. Стандарт може буде тільки ДПА.
Комментировать
Оксана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, при реєстрації на ЗНО-2021, для випускників середньої загальноосвітньої школи,обираючи предмет лише як ДПА або ДПА і для вступу, щось змінюється у завданнях, чи лише критерії ?
Галина
Для Оксана: Якщо і для вступу, то робите всі завдання і отримуєте бал за 200-бальною шкалою. Якщо лише для ДПА, то вирішуєте лише частину завдання (якщо звісно навчались за стандартом) і отримуєте оцінку за 12-бальною шкалою
Комментировать
Ану
Здравствуйте, правильно я поняла что профильная математика это для тех кто идёт поступать на вышое оброзавание, а стандар - только чтобы стояла оценка в атестати виде ДПА
Влад
Для Ану: так, але якщо Ви вивчали математику на профільному рівні, то здаєте профіль ДПА не залежно від того, чи йдете вище вчитися
Комментировать
Вася
Добрий вечір!Скажіть будь -ласка.Якщо здавати укр.мову і літературу.Як буде рахуватись ЗНО? Будуть три оцінки? ДПА,ЗНО з укр.мови,ЗНО з укр. мови і літератури. Чи можна буде поступати на спеціальності де потрібна тільки сама укр.мова?Дякую.
Боря
Добрий день. А як зрозуміти, де треба здавати профільний рівень математики чи ні на електротехніку ?
Влад
Для Боря: ЗНО для вступу в Вуз може бути тільки профільне, стандарт - це тільки оцінка за ДПА
Инна
А нам в приемной комиссии ДМА сказали, что математика- уровень стандарт
Влад
Для Инна: стандарт, це частинка від всіх завдань тестового зошита. А профіль, це всі завдання тестового зошита. Як Ви думаєте, скільки дитина набере балів зробивши, наприклад, з 60 завдань, які дорівнюють 200 балів, всього 40. Це для прикладу..? Здавайте стандарт)
Комментировать
Андрей
Здравствуйте. Если я определился со специальностью, мне нужен украинский язык, математика и 3 на выбор, я уже выбрал английский. А мне нужен 4 предмет. Могу я сдать этот 4 предмет в формате ДПА, без ЗНО, и после экзаменов в институт поступить?
Влад
Для Андрей: якщо для вступу на вибрану спеціальність підходить мова, математика і англійська, то четвертий можна здати тільки як ДПА. А чи вступите Ви, залежить від того, як здасте ці ЗНО.
Комментировать