Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Если из 5 заявлений 1 рекомендовано до зарах. на бюджет, а остальные 4 допущено до конкурсу, ждать пока по этим четырем решение будет?
Yana
Для Оксана: ти мусиш йти в той університет який рекомендовано до зарахування , в інші не можна
Комментировать
Юнес
Что значит статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)" ????
Ann
Для Юнес: це означає що людина поступила на бюджет , подавай документи
Комментировать
Юля
Что означает «затримана» ?
игорь
Для Юля: Стан: «До наказу» — абітурієнта зараховано на бюджет чи контракт. «Рекомендовано (бюджет)» — абітурієнта рекомендовано до зарахування на бюджет. «Рекомендовано (контракт)» — абітурієнта рекомендовано до зарахування на контракт. «Зареєстровано» — заяву прийнято закладом вищої освіти до розгляду. Приймається рішення про допуск вступника до участі в конкурсному відборі. «Допущено» — абітурієнта допущено до участі у конкурсі на бюджет або контракт. «Заява надійшла з сайту» — заява надійшла до навчального закладу, але ще не перевірена приймальною комісією. «Скасовано (втрата пріор.)» — електронна заява вважається такою, що не подавалась. Вступник не має права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю. «Затримано» — електронну заяву прийнято закладом вищої освіти до розгляду, але дані стосовно вступника потребують уточнення. «Відмова» — абітурієнта не допущено до участі у конкурсному відборі на підставі рішення приймальної комісії.
Комментировать
маша
вчора подали електронну заяву досі нічого не відобрахено коли можна побачити на сайті чи подавати заново.
Альона
що означає ~допущенно до конкурсу? що має писати в електронному кабінеті коли тобі можна вже подавати документи ?
Conya
Для Альона: допущено до конкурсу написано ведь сверху "Заяву допущено до участі у конкурсі на бюджетну або контрактну форму навчання." когда будет написано рекомедовано(бюджет) тогда везти :) если вы на бюджет
Комментировать
Анна
здравствуйте,у меня пишет:«зареєстровано до закладу освіти»,подавала документы на контракт,что делать,ехать отдавать документы или как???
Conya
Для Анна: сверху ведь все написано
Комментировать
лера
что значит "Чи підтверджено бажання буті зарахованім за цією заявив на контракт, даже в разі зарахування за будь-Якою іншою на бюджет", если до подтверждения и отправления заявки этого не было, это на что то влияет???
Влад
Доброго дня,в кабінеті є напис "Допущено до конкурсу ( за кошти фізичних або юридичних осіб ). Що це означає ,що мені треба зробити???
Conya
Для Влад: н и ч е г о ) ждать рейтинговых списком
Комментировать
ээ
почему уже 4 дня висит "зареестровано в ЕДЕБО", хотя тех, кто подал завяления после меня уже "допущено"?
Conya
Для ээ: потому что
Комментировать
hibitee
Хочу поступить на контракт. Если у меня стоит статус "Допущено до конкурсу", то мне нужно нажимать на галочку возле заявки и в окошке "Активнi дii" выбирать пукнт "Пiдтвердити участь у конкурсi на навчання за кошти фiзичних таабо юридичних осiб"?
Аліна
Підкажіть будь ласка,що означає статус "Заява надійшла з сайту"?
Аnna
Для Аліна: «Заява надійшла з сайту» — заява надійшла до навчального закладу, але ще не перевірена приймальною комісією.
Комментировать
Андрій
Що це означає? "Чи підтверджено бажання буті зарахованім за цією заявив на контракт, даже в разі зарахування за будь-Якою іншою на бюджет"
Настя
Для Андрій: я тоже сначала не поняла,но это значок для тех кто хочет например поступить на определенную специальность ,даже если на другую предложать бюджет
Комментировать
Анна
Здравствуйте скажите как проверить, платное у нас обучение или бесплатное? Бухгалтер выдал 192 форму, а там написано обучение бесплатное, может ли это быть ошибкой? Возможно что мы платим за обучение, а числимся как бесплатники?
Наталья
Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Мой сын до сих пор находится в статусе допущено. Почему так долго? Это нормально? Подавали заявку на контракт, находится пятый в рейтинге.
Влад
Для Наталья: при статусі Допущено можна було подавати оригінали документів. Вже всі давно подали і є студентами. Чого чекаєте? Статус може і через 3ироки не поміняти я. Документи несіть. Якщо є ще місця.
Влад
Невже в сина немає однокласників, які могли б йому підказати? Діти ж спілкуються один з одним і знають коли нести документи...
Виталина
Дети и в общетия уже заехали. Вы хоть не в чужой город заявку подавали. Может и там мест уже нет.
Комментировать
Марина
Добрый день, Как понять поступили мы на контракт или нет документы оригиналы отвезли, контракт с университетом заключили, в кабинете статус Допущено?
Влад
Для Марина: до 12 дня 10 вересня ще приймають документи. Наказ буде до 12 здається
Комментировать
Юля
Підкажіть, будь ласка, в Особистому кабінеті не змінюється статус з "Зареєстровано". Документи подані на магістратуру на контракт. Як мені вірно поступити?
Галина
Для Юля: Взнавайте в приймальній комісії. "Зареєстровано" означає, що Вас навіть до конкурсу не допустили
Комментировать
Анонім
Підкажіть, будь ласка! Я подавав на контракт, оригінали привіз та оплату за перший курс зробив, але у кабінеті до сих пір не з’являється статус "Рекомендовано до вступу"... Що робити? Їхати знову в універ, чи чекати дзвінка? Дякую за відповідь!
Влад
Для Анонім: навіщо Вам рекомендація для вступу, якщо Ви вже подали документи? Чекайте статус "До наказу". Наказ буде після 10 вересня
Анонiм
Дякую!
Комментировать
Ирина
Подскажите сегодня отвезли документы на контракт их взяли я подписала контракт но сказали ждать списков в приказ после 21 сентября. Это означает что меня уже взяли или я могу и не увидеть себя в приказе?
Влад
Для Ирина: наказ б де після 10 вересня. От тоді вже взяли
Комментировать
Анонім
Может здесь есть те кто поступил в ЧНТУ? Если да, то какая специальность???? Какой корпус?
Анонім
Скажіть будь ласка, якщо мені подзвонили і сказали привозити документи на контракт, я привезла, віддала їх, уже минуло 2 дні і ще досі в електронному кабінеті пише,що "допущено". Коли з’явиться статус "зареєстровано ( на контракт)"?
Влад
Для Анонім: повинно з’явитися "до наказу контракт" а не зареєстровано. Після 10 вересня
Комментировать