Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
«Результати ЗНО мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів ЗНО не на вибір вступника» что это вообще значит?
Снежана
Для Оля: такая же самая проблема, если вы знаете, что делать, сообщите мне
Комментировать
Юлія
Доброго дня.У мене вибиває помилка ,що робити?помилка:Поточна дата менша за дата початку прийому заяв обраної конкурсної пропозиції.
Саша
Якщо я подав заяву на бюджет, але її скасували, наприклад. І я хочу вчитися в цьому ВУЗі, але тепер на контракті. Як бути?
Ирина
Для Саша: http://ru.osvita.ua/consultations/65048/ Почитайте. Возможно, Вам нужно просто исправить ошибки или позвоните в приемную комиссию вуза
Галина
Для Саша: Якщо заяву скасували, значить Ви не можете вступити і на контракт. Вочевидь Ви не виконуєте якісь умови вступу, наприклад бали ЗНО менші за допустимі (бачила такі заяви в мед., де необхідно більше 150 балів і їх виш відхилив)
Комментировать
Діма
Доброго дня! Я не можу зареєструватися тому що в мене вибиває якась помилка хоча я пишу все правильно що робити?
Елена
Доброго дня! Так склалося, що атестат ми отримали лише сьогодні, 9 липня. І саме сьогодні син попав в лікарню. Ел. Кабінет зареєстровано. Чи можна фото і скан атестату загрузити пізніше...після 15-го?
989
Для Елена: до 22 липня. а можете і Ви якщо син вам дасть пароль для входу
Комментировать
ІЛЬЯ
Как загрузить сертефикат который добавляет балы ? ЕГО ОТДЕЛЬНО ЗАГРУЖАТЬ КУДАТО НУЖНО ИЛИ КАК?
989
Для ІЛЬЯ: Який "сертифікат, який додає бали"?
Коля
документ о месте жительства, там нельзя его загрузить, спрашиваю у всех знакомых, никто не может нажать на поле для загрузки документа
Комментировать
Богдан
При регистрации вылазит уведомление, мол "данные введённые Вами не совпадают с данными реестра", при том, что все данные введены правильно и в связи с этим вопрос: что делать?
Сніжана
Добрий вечір, э проблема в завантаженні фото, все зробила правильно - файл jpg/3×4, але пише невірний формат фото.
Оксана
Завантажила додаток, але натискаю на вікно «Переглянути файл» , і нічого не відбувається . Чи обов`язково його переглядати? І як я буду знати, що він коректно завантажився, якщо я його не можу переглянути?
Ярослав
Чи потрібно завантажувати довідку про реєстрацію місця проживання якщо я не зареєстрований в селі що надає СК?
Надія
Хто видає довідку про руєстрацію місця проживання особи для сільского коефіцієнту?
Вікторія
Якщо я маю осввтній рівень молодшого спеціаліста і збираюсь вступати на бакалавра, то необхідно реєструвати кабінет?
Марина
Підскажіть будь ласка, якщо при регестрації з’явився пробіл в електронній пошті, але кабінет зареєструвався, як відмінити не правильну пошту?
Богдан Пагулич
Для Марина: треба посмоктати кребкого
1961
Для Марина: як це зареєструвався? Вам на електронну скриньку прийшло підтвердження? Може Ви щось плутаєте: або пробіл відсутній або кабінет не зареєстровано?
Комментировать
Тетяна
Не надійшов лист на електронну пошту, направити листа повторно не допомогло. Чи можна провести повторну реєстрацію змінивши логін?
Денис
Для Тетяна: таже самая ситуация
Комментировать
вікторія
підскажіть будь ласка чи потрібно реєструвати електронний кабінет якщо я збираюсь подавати документи у паперовому вигляді?
1961
Для вікторія: якщо Ви вступаєте за квотою і подаєте документи в паперовому вигляді, то в жодному разі не реєструйте кабінет інакше підете за загальним конкурсом.
Комментировать
Наталія
Добрий вечір. А якщо у атестаті з предмету фізкультура стоїть зараховано, це впливає на бал атестату є спецгрупа.