Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Николай
Доброго дня! НЕ можу подати заяву, появляється помилка (Результати ЗНО мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів ЗНО не на вибір вступника)
Галина
Для Николай: Знаить Ваші предмети не відповідають тим, які необхідні для вступу на дану спеціальність
Николай
Для того щоб поступить потрібні Математика, Укр мова, Фізика або Англійська мова Я здавав Математику, Фізику, Укр мову, Географію. Я вибираю Математику, Укр мову і Фізику та мені висвідчується ця помилка(Результати ЗНО мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів ЗНО не на вибір вступника)
Влад
Перевірте, чи Вы выбрали предмет на бюджет чи на контракт в яку відмітку постали на бюджет заява чи на контракт. Якщо выбрали бюджет, а предметы з списку на контракт чи навпаки, тому і помилка
Комментировать
Илья
Здравствуйте. Если я имею право на бюджет за квотой АТО, справка об этом подается в е-формате непосредственно при подаче заявлений или же нужно будет отправлять как-то почтой? Если кто-то что-то знает, разъясните, пожалуйста, а то я не до конца понимаю правила подачи документов. Заранее спасибо!
Галина
Для Илья: Ті хто вступає за квотою, електронний кабінет не створюють. Документи до вишу подаються в паперовому вигляді особисто.
Влад
Вы маєте УБД чи Ви дитина, в якої батько був в АТО? Яка справка? Повинно бути посвідчення
Комментировать
Татьяна Игоревна
Для Алексей: Створення електронних кабінетіа починається з 1 серпня. Тому зараз він не працює.
Алексей
Сайт не открывается, что делать? аоаоаоаоаоаоаоаоаоао... аоаоаоаоаоаоаоаоаоао... аоаоаоаоаоаоао...
Вероника
Добрый день, если я претендую на повторное получение бюджетного места, написано подавать документы только в бумажном виде, я могу в несколько вузов подать копии, или только один раз- оригинал?
Галина
Для Вероника: в декілька копії (оригінал Ви лише показуєте і здаєте у випадку вступу).
Комментировать
Я
Якщо відрахували з університету з бюджетного місця, то чи можна вступати в наступному році та претендувати на бюджет?
Влад
Для Я: можна, якщо заплатите державі витрачені гроші на бюджет, з якого Вас відрахували
Комментировать
ivan
Добрий день.Що робити коли не вдається обрати 3 предмет(предмет на вибір)при подачі заяв?
Галина
Для ivan: Чому не вдається? Може Ваші предмети не відповідають умовам вступу?
Комментировать
Мика
Здраствуйте, не знаю куда можно обратиться.Никак не могу подать заяву так как пишет поточна дата менша за "дата початку заяв". Помогите
Галина
Для Мика: Перевірте дату на комп’ютері
Комментировать
ЗлОйЁжИкxD
Заполняю через телефон, никак не могу, не вводятся предметы ЗНО, то есть пишет "Результати ЗНО мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів ЗНО не на вибір вступника", а когда хочу указать ещё один (который не сдаввла), оно убирает тот что сдала. Что делать?
989
Для ЗлОйЁжИкxD: Телефон тут ні до чого. Це означає, що Ви обираєте не ті предмети, які є обов’язковими для вступу на дану спеціальність. Вказати предмети, яких немає в сертифікаті неможливо.
Комментировать
Мария
Не могу зарегистрироваться. Пишу все правильно, но когда нажимаю "Зарегистрироваться", выбивает красным - "поле середній бал не заповнено". И так уже много раз. Что делать?
алексей
Добрый день!можно ли удалить заявление на поступление в кабинете абитуриента не прибегая к удалению и утрате приоритета?
Назар
Добрий день, подавав заявку у вуз на відкриту форму , а не на небюджетну, у списках допущений, але в особистому кабінеті написано, що допущено до навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, хоч по рейтинговим спискам впевнено потрапляю на бюджет. Підкажіть, в чому може бути проблема?
Zzz
Для Назар: не поставили приоритет? Поставили «к» в окошке.?
Dhp
Для Назар: як Ви примудряєтесь змішати все до купи? Як Ви взагалі здавалм ЗНО відкрита і небюджетна це різні класифікації . Є відкриті і закриті пропозиції і це не має жодного стосунку до небюлжетних. На відкриту пропозицію можна подати і на бюджет і на контракт і те що вона відкрита означає, що конкурс всеукраїнський, а не а межах одного закладу. А небюджетна означає, що набір на бюджет не здійснюється. Памятаєте школу не ставитьс кома між прикметниками різної класифіеації. Човен може бути "жовтий дерев’яний" а не "жовтий, дерев’яний"
Комментировать
Ліка
Добрый день. У меня в атестате одна фамилия, а в сертификате уже другая, при регистрации мне выбивает ошибку... Здесь прочитала, что если в документах есть расхождения в фамилии и т.д нужно подавать документы в бумажном виде... это просто нужно поехать в учебное заведение и подать документы, я правильно поняла?
777
Для Ліка: Бінго! Яка Ви здогадлива!
Zzz
А вдруг они к вам приедут?
Комментировать
Виктор
Добрий день. Підкажіть, коли будуть опубліковані результати по зно на магістра (єдиний вступний іспит), який був ще 2 липня? У вузі прийом документів тільки до 17, як бути, якщо результати ще не опублікували?
Антон
Для Виктор: результати будут 16 числа, порог уже есть - для вступления нужно набрать 12 балов или больше
Комментировать
Надія
Доброго дня. Створюючи кабінет, зіткнулися з певними труднощами: не змогли завантажити документ про статус дитини "дитина під опікою". Тому звернулися до вузу, вони прийняли не паперовву заяву,а відправили її від себе(не через особистий кабінет дитини). В рейтингових списках дитина є, але заяви у особистому кабінеті так і немає. Чи маємо ми продублювати цю заяву і як завантажити документ про статус? І якщо дублювати нетреба, то як дізнатися чи отримала дитина можливість навчатися на бюджетній основі?
989
Для Надія: хіба Вам у виші не сказали, що ті, хто претендує на каоту 1, не створюють електронні кабінети, а подають документи в паперовому вигляді?
Надія
Ні. Більш того, нам сказали що скоро заява з’явиться у кабінеті. То що тепер?
Комментировать
Виктор
Доброго дня. Що робити,якщо неправильно вирахував середній бал атестата і не додав довідку про проживання в селі. Апершу подачу документа уже зроблено.
burdeynavs
Результати ЗНО мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів ЗНО не на вибір вступника. (Що робити з цією проблемою???)
Елизавета
Добрый вечер. Почему у меня не высвечивает приоритетность или по каким критериям оно выдает?! Скажите, пожалуйста.
Даша Мушинская
Доброго дня, під час реєстрації зробила помилку в номері, потім виправила, але чомусь після подачі заяви всеодно номер з помилкою. На що це вплине ?
Ірена
Чи система нормально працює за межами України? Якщо за сімейними обставинами абітурієнт зараз за кордоном, не буде перешкод для подачі заяв через електронний кабінет не з України?
Галина
Для Ірена: А як всесвітня мережа Інтернет прив’язана до кординів країн?
Комментировать