Украинская академия лидерства - формируем лидеров
PR

В сентябре занятия начнут новые студенты сообщества. Продолжается заключительная волна отбора

Украинская академия лидерства - формируем лидеров

Яким я бачу своє життя? Чого сподіваюся досягти? Як я можу змінити свою країну і світ навколо на краще? Тобі 16-19 років, ти випускник школи або студент, за плечима якого цілий навчальний курс в університеті або коледжі і ти невпинно шукаєш відповіді на ці запитання кожного дня. Отже, саме ти можеш стати одним із студентів Української академії лідерства та отримати можливість бути провідником змін і долучитись до лідерського руху країни вже зараз.

Українська академія лідерства (УАЛ) – це програма особистісного та суспільного розвитку, унікальний шанс для мислячої молоді розкрити свій потенціал, щоб застосувати його для власного вдосконалення та покращення своєї країни. Академія пропонує стипендіальну програму для мотивованих та ініціативних молодих людей – 10-місячний формаційний курс, що поєднує фізичну, емоційну та інтелектуальну складові на основі цінностей.

Програма Академії націлена на молодь, яка прагне знайти своє покликання та виховати в собі корисні для майбутнього навички, такі як відповідальність, самостійність, ініціативність. Це так званий «gap year», щоб краще зрозуміти власні прагнення, куди рухатися далі і чи правильно було зроблено вибір професійного шляху.

Подібна практика для випускників шкіл поширена за кордоном і вперше була застосована у Британії в 70-х роках минулого століття, як спроба заповнити період між випускними іспитами та початком занять в університеті. З 2015 року, коли була відкрита перша Українська академія лідерства у Києві, в Пущі -Водиці таку можливість отримала і українська молодь – зробити перерву в традиційній освіті, щоб присвятити її саморозвитку, служінню людям та пошуку майбутнього шляху, зробити професійний вибір більш осмислено та впевнено.

Навчання в академії – це неформальна освіта, а отже, воно не передбачає стандартних навчальних програм та звичних лекцій. В Академії вчаться мислити, допомагати, бути лідером, соціально активним членом суспільства, відповідальним громадянином. Тут вивчають Великі книги, переймають Великий досвід, спілкуючись з Великими вчителями та людьми, які здатні впливати на інших і формують наше суспільство.

А ще студенти академії подорожують Україною та за кордон, розробляють соціальні проекти, вчаться працювати в команді, вивчають основи управління проектами, філософію, історію та літературу, політологію, релігієзнавство, логіку, фінансовий менеджмент, геополітику, національну безпеку, комунікації та психологію стосунків, займаються музикою та іншими видами мистецтва, розвиваються фізично.

Зі студентами Української академії лідерства працюють ментори, які передають їм свій досвід та підтримують у всіх справах. Навчання триває шість днів на тиждень, один з яких присвячується волонтерству та соціальним проектам громади.

На сьогодні випускниками Академії двох навчальних років стали понад двісті тридцять юнаків та дівчат з усіх областей України, які навчалися в п’яти осередках академії, що розташовані в Києві, Львові, Харкові, Полтаві та Миколаєві. Вони вступили до престижних університетів України або за кордоном, відкрили власний бізнес чи започаткували проекти, або приєдналися до соціально-громадських ініціатив.

Важливо, що навчання, проживання, харчування, подорожі, медичне забезпечення студенти УАЛ отримують безкоштовно, адже всі витрати покриваються за рахунок підтримки партнерів, головним з яких є інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund. Від учасників десятимісячної програми потрібен лише вступний внесок у розмірі 2000 грн.

Наразі триває заключна хвиля відбору. Вже 21 серпня відбудеться регіональний етап та 22-23 серпня буде проходити фінальний національний відбір серед найкращих кандидатів.

Тож не зволікай і заповнюй анкету для участі у відборі. Приєднуйся до Української академії лідерства, формуй своє майбутнє вже сьогодні в команді друзів та однодумців, відкривай себе світу та світ для себе! Адже ми переконані, що ти саме та вільна, активна і творча людина, на зустріч з якою ми чекаємо.

Заповнити анкету

більше про Українську Академію Лідерства

Освіта.ua
16.08.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев