А. Ночкин: предательство с ЗНО по математике отменено

Увеличили процент тех, кто не преодолел порог, те ученики, которые и не собирались пользоваться этим результатом

А. Ночкин: предательство с ЗНО по математике отменено

Автор: Андрей Ночкин, специалист по вопросам оценивания качества образования.

Щодо 31% тих, хто не склав ЗНО з математики. Варто звернути увагу і на абсолютні показники.

Цього року на математику зареєструвалося на 92 тисяч більше осіб (на 25% більше, ніж у 2020 році). І це зрозуміло: математика тепер – обов'язкове ДПА.

Так, ДПА скасували, але явка на ЗНО з математики свідчить, що значна кількість тих, кому вона де-факто не потрібна для вступу (ті 25%) все одно з'явилися до пунктів тестування. Тож цього року математику складало майже на 92 тисячі більше осіб (при приблизно однаковій загальній кількості учасників ЗНО у 2020 та 2021 роках).

Поріг «слав / не склав» цього року подолало на 34 тисячі осіб більше, ніж минулого. До вишів можуть подати результати з математики 2021 року значно більша кількість абітурієнтів, ніж минулого, при приблизно однаковій кількості абітурієнтів у 2020 та 2021 роках.

Я думаю, тепер є очевидним, що значне збільшення і кількості, і відсотка тих, хто не подолав, було за рахунок тих, хто і не збирався користуватися цим результатом.

Якщо коротко, то цього року із 392 тисяч учасників ЗНО результат з математики отримали 168 тисяч (43%), а минулого із 379 тисяч – 133 тис. (35%).

Зраду скасовано.

Оригинал

Освіта.ua
18.06.2021

Популярные блоги
А. Сидоренко: зачем репетиторам 200 баллов ЗНО? Показателем высокой квалификации педагога является успешность его учеников, в том числе по результатам ЗНО
И. Ликарчук: когда результаты ЗНО не будут изменой Качество образования - не в бумагах и процессах, которые изучает и анализирует ДСЯО с экспертами
Л. Булыгина: не «бедные дети», а надо было учиться Причитания о проценте тех, кто не преодолел порог, бесят, ведь тест по математике элементарный
А. Ночкин: предательство с ЗНО по математике отменено Увеличили процент тех, кто не преодолел порог, те ученики, которые и не собирались пользоваться этим результатом
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Лиза
Когда нечего сказать по существу, начинают жонглировать (как клоун картами, лентами, кроликами), - цифрами и сопоставлениями.
Елена
Ну как-то же надо объяснить "человекам" почему провалено ЗНО с математики. 2020-2021 был объявлен Кабмином "годом математики" ! Смешно!!! Ну-ну!
Вчитель
Ніби то все правильно, але це маніпуляція статистикою. Ключовим є показник тих учнів, які були зареєстровані на рівень стандарту, прийшли і виконали завдання ЗНО навіть після відміни ДПА.
Лиза
Для Вчителя: Полностью с Вами согласна.
Комментировать