https://ru.osvita.ua/blogs/80119/

С. Терентьев: еретические мысли о христианской этике

Автор: Сергей Терентьев, руководитель Фонда содействия лидерству "Стандарт", основатель христианской альтернативной школы "Світло", г. Ровно.

Єретичні суб'єктивні думки.

Комусь в голову прийшла дивна ідея зробити християнську етику обов'язковим предметом в загальноосвітніх школах.

Ідея, м'яко кажучи, дивна і безтолкова.

Краще б витратили зусилля, щоб адекватно втілити ідею «гроші за дитиною» і, як то дозволяє Закон, створювали християнські школи. Ну але хто я такий, щоб казати кому і куди витрачати свої зусилля. Як то кажуть: «Каждый сходит с ума по-своему!».

Бог з вами.

В цій ситуації мене більше напружує, що обидві сторони (ті, хто за і ті хто проти) вдаються до таких аргументів і способів ведення дискусії, що волосся стає дибки.

Як казав Швондер: «Это какой-то позор».

Одні звуться християнами, і часом складається враження, що слова апостола Павла про «дурість проповіді» – сприйняли буквально і навмисно то роблять.

Інші, що претендують на звання інтелектуальної еліти, в боротьбі за чистоту дитячих умів від мракобісся, опускаються до того ж таки мракобісся і ведуть себе ну геть як той же апостол в іншому тексті сказав: «Називаючи себе мудрими, вони стали нерозумними».

Де дискусія? Де майданчик для намагання зрозуміти один одного?.. Дитячий садок.

П. С. Угу, я знаю, що я зараз відгрібу і від одних і від інших.

І ні, я не намагаюсь сісти на два стільці.

Оригинал

По материалам: Освіта.ua
Дата публикации: 08.02.2021