Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия
В комнате 9 кв.м живут двое студентов,но комендант хочет поселить к ним третьего человека.Законно ли это?Какая норма предоставления жилой площади на человека?
Екатерина
Для Наталия: 6м2
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте, студенту переселенцу сказали в общежитии что он может поселиться по направлению, без выписки из военкомата, и не меняя справку переселенца,поясните пожалуйста подробнее это как? И чем отличается от обычного поселения. Спасибо!
Лариса
Нигде не могу найти ответ на вопрос, а в ВУЗ не дозвонюсь, т.к. праздники. Дочь поступила на бюджет и общежитие дают, говорят автоматически перепропишут при ВУЗе. Но так и не поняла внятно с выпиской- пропиской. Для паспорта ID-карта достаточно прилагающегося листа А4 с фото и всей информацией о прописке, или надо в ЦНАПе своего города отдельную справку брать, какая-то форма 13? У нас киллометровые очереди каждый день с 4 утра люди занимают,попасть нереально, а заселяться в общежитие через пару дней.
123
Для Лариса: треба довідка 13. Взяти її можна було протягом літа, а не в останній день.
Ирина
Лариса, позвоните в ЦНАП, узнайте. Там процедура,вроде, упростилась и никакой справки не нужно.
Комментировать
Симона
Добрый день! Общежитие в которое я буду заселяться требует оплатить проживания минимум за полгода. Если я выселюсь через 4 месяца мне вернут оставшиеся деньги?
Dhp
Для Симона: так
Комментировать
Оксана
Доброго дня. В мене син інвалід дитинства 2 групи. Але через те , що сусіди по кімнаті вели свинський спосіб життя його виселили, він перейшов на 2 курс, а в поселенні йому відмовляють. Чи правомірно це?
Арина
Добрый день)Нужно ли выписываться с квартиры, что бы поселиться в общаге? (девушке)
Аня
Для Арина: да
Комментировать
Алла
Добрый день! Как добиться проживания в общежитии,если студента бюджетника не поселили
Dhp
Для Алла: не поселили чому? Якщо немає місць, то як же Ви доб’єтесь?
Комментировать
Тетяна
Чи має право комендат разом із своєю сім*єю проживати в студентському гуртожитку разом із іншими студентами(серед них більшість дівчат)
Dhp
Для Тетяна: звісно може. А яке відношення до нього мають дівчата? Він зо живе з ними в одній кімнаті? Йому надане місце проживання від роботи.
Комментировать
володимир
За порушення дисципліни відрахувати із освітнього закладу не можна. Стягнення як догана для студента - це абсурд, такого не має. Є багато інших неточностей. Приведіть статтю у належну відповідність.
Elena
Добрый день. Как отказаться от общежития,если тебе его дали, но уже не надоПодскажите, пожалуйста.
Елена
Для Elena: обязательно написать в деканате заяву о снятии с оплаты, иначе будут идти начисления.
Комментировать
Ярослава Полiщук
Добрый день! Могут ли меня выселить с общежития если я не отработал 50 баллов ( не подметал территорию возле универа) ? Я работаю и учусь в этом университете, время отработки совпадает с временем работы в универе. Сказали что выселяют без права повторного поселения. Могу я потребовать повторное поселение или поселение в студенчиское общежитие или хотябы в общежитие для сотрудников вуза так как в нем работаю?
Анастасия
Здравствуйте, студентка, 1й курс. Отказалась от общежития, но через месяц все планы изменились и получается, что негде жить. Могу я рассчитывать, что меня заселят когда остаётся 10 дней до переезда, живу в более чем 100 км от университета. Заранее спасибо
Галина
Для Анастасия: Якщо Ви відмовились, то тепер Вас заселять лише наприкінці вересня, якщо залишаться вільні місця.
Комментировать
Таня
Доброго дня, мене бере злість за наш учбовий заклад, це просто неможливо! У нашому гуртожитку зроблено ремонт (вперше за, мабуть, 20 років) на 2му, половині 3го та 4го поверхах, а на інших ніхто нічого не робив і не робить... У коледжі починають ремонт і пари переносять у гуртожиток, і мене переселяють із кімнати з ремонтом у кімнату без ремонту, і навіть без пластикових вікон, а під моїми ногами будуть проходити уроки, це нормально? І чи можна щось зробити, щоб цього не допустити??
777
Для Таня: чи можна щось зробити? Можна. З’їхати на квартиру. Ви ж самі хочете ремонт в закладі. Коледж, вочевидь, бюджетний заклад. Коли і сеільки є коштів в бюджеті, тоді і в такому обсязі ремонт і роблять. А в цьому році перенесення терміну виборів взагалі нагадило бюджетним закладам бо якщо видатки на ремонт були заплановані на літо, а на вибори на осінь, то все довелось міняти місцями. Тепер замість того аби ремонт зробили влітку, його робитимуть під час навчального року. Скажіть "дякую" людині, яка нічого не тямить в бюджетуванні (Зе і команді)
Таня
Добре, а пари у гуртожитку? Весь коледж переносять сюди, чи мають вони на це право? Чому я повинна терпіти те, що під моєю кімнатою буде зала для концертів духового відділу? Це не нормально!
777
Для Таня: а де б Ви хотіли аби проводили пари під час закриття навчального корпусу? На лавці в парку? Скажіть спасибі, що не звільнили гуртожиток від проживаючих, аби забезпечити кімнатами для навчання. Не хочете терпіти - вибирайтесь на квартиру. В багатьох навчальних закладах взагалі або зовсім немає гуртожитків, або місць в них недостатньо.
Комментировать
Юра
Доброго дня, я з дівчиною являємся студентами одного ВНЗ, ми одружились літом і хочемо поселитись в гуртожиток як сімейники. Але нам сказали що сімейники платять більший тариф. І нас разом не поселять... Що робити?
Галина
Для Юра: Не поселять чому? Бо не вистачає місць? Я свого часу була заміжнею студенткою і жила в сімейному гуртожитку вишу свого чоловіка (я з іншого вишу). місць не вистачало і на комісію винесли 7 заяв на 6 вільних кімнат. 5 було з дітьми і 2 пари з довідками про вагітність. інші пари не розглядались через недостатність місць. заяви подають до комісії протягом року. Якщо кімнати вивільняються (закінчили навчання в грудні, виключили, перевелись на заочку), то до них поселяють нові пари. Сімейні звісно платять більше, бо умови проживання інші. В нашому виші в сімейних гуртожитках були повноцінні однокімнатні квартирки. Якщо окремого гуртожитку немає, то все одно йде поселення в кімнату 2-х замість 3-х або 4-х. що робити? Вирішуйте. Можете поки звільняться місця жити як і жили раніше, можете знімати житло.
Комментировать
Валерий
Здравствуйте, в каких случаях студенту могут отказать в поселении в общежитие? Спасибо
Retro
Для Валерий: при отсутствии свободных мест. Их может быть 70% от потребности. Или проживание от места учебы достаточно близко для ежедневных поездок.
Комментировать
Євгенія
Здравствуйте,могу ли я проживать в общежития вуза,если я не студентка этого вуза?
Галина
Для Євгенія: треба уточнювати у виші. Якщо Ви є студенткою якогось іншого вишу та в гуртожитку є вільні місця, то в кінці вересня , жовтні відбувається поселення сторонніх осіб. Якщо зовсім не студентка, то взагалі то не можете, але є умови за яких селять. наприклад через клапотання до керівного органу. Наприклад, у нас в департаменті є в підпорядкуванні коледжі. І якщо керівники інших підвідомчих закладів подають клопотання про поселення їх працівників в гуртожитки наших вишив, то департамент надає дозвіл і вони теж заселяються як сторонні особи.
Комментировать
Дарья
Доброго времени суток.Такая ситуация,поступила на 1 курс,буду проживать в общежитии.Планировала оформить субсидию за комунальные услуги,а тут выясняется что нужно оплатить сразу за 5 месяцев..Нельзя оплатить за один месяц,в течении которого оформлю субсидию?
Галина
Для Дарья: це треба з’ясовувати у виші. там є свої затверджені правила проживання. Але якщо заплатите а потім оформите субсидію, то Вам зроблять перерахунок.
Дарья
Благодарю за ответ)
Комментировать
Андрей
У меня проблема, закончил 1 курс, заявление на общежитие на след год писал, и здал старосте как и все. В итоге, в списках людей которые заселенны на след год, меня нет. С моей стороны причины нет, вел себя тихо и смирно, не буянил. Звонил зам. декану с этим вопросом, тот ничего конкретно и по делу не говорит, не делает.
Дар'я
Скажіть будь ласка, щоб заселитись до гуртожитку спочатку потрібно піти до навчального закладу і там сплатити чи як,??
Оксана
Моего ребенка выселяют из общежития , потому что некуда селить 1 курс, а мы оплатили уже проживание на полгода и не хотим выселяться , законно ли это? ?
989
Для Оксана: ні не законно. Мали попередити завчасно. Є виші в яких не селять І або (і) останній курси, оскільки місць не вистачає. Алк про це попереджають.
Ольга Андреевна
Оксана,у нас такая же проблема,может и Вуз тот же.Куда обращаться ,если бы год назад подсказали - никогда бы документы не отдали.Теперь и ребенок переживает и мы.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!