Osvita.ua Высшее образование Students Life Чтение публикации
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ро
Скажіть, будь ласка, чи можуть поселити дівчину з хлопцем? Якщо просити) може в когось були такі випадки)
Галина
Для Ро: Ні не можуть. Якщо одружені можуть претендувати на сімейний гуртожиток (дехто так спеціально робить ще й беруть через знайомих довідку про вагітність, тоді більше шансів отримати кімнату). Якщо не офіційно, то бувають випадки, коли в кімнаті прописані, наприклад, хлопці, які не проживають і тоді дівчина, яка прописана в іншій кімнаті цього ж гуртожитку, фактично живе разом з хлопцем.
Ді
Для Галина: а якщо платити в кімнаті за трьох, а буде жити там пара.. таке можливо?
Комментировать
Олег
Доброго дня.Посварився із завідувачем гуртожитку.І тепер вона кожного дня приходить до нас у блок, і каже, що у нас "бурдно". Хотів би взнати, як закон трактує поняття "брудно" і "чисто".Дякую.
Женя
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, есть какой-то закон, в котором идёт речь о расстоянии общежития от учебного заведения? У нас есть два общежития - ближнее и дальнее. Из дальнего в академию ехать полтора часа. А в ближнем «нет мест», хотя иностранные студенты живут по одному в комнате (а должны по 3-4). Заранее спасибо за ответ.
Галина
Для Женя: Ні немає.
Комментировать
Олінка
Підскажіть, гуртожиток закривається о 20:00 чи може *вахтьор* не випустити?? Також чи має бути хоть якась мед-сестра, (в нашому випадку був випадок коли людині стало погано — ніхто й не підійшов навіть подивитись що сталось) і без нашого відома нишпорять по кімнаті коли ми ненавчаємось у їхньому навчальному закладі, просто знімаємо кімнату (а навчаємось в іншому закладі, договір є де написана фамілія, ім’я, скільки платимо та яка кімната).... Іноді МИ ТУТ ВСІ ПРОСТО **В БЕШЕНСТВІ**
Галина
Для Олінка: Закривати гуртожиток о 20.00 ніхто не має права. Після 22.00 можут не пускати сторонніх осіб до гуртожитку, але тих хто проживає в гуртожитку черговий має впускати і випускати в будт-який час доби. Медична сестра штатним розписом гуртожитків не передбачена. Якщо людині стало погано, маєте викликати швидку допомогу а не дивитись що буде. Нишпорити по кімнатах без присутності тих хто проживає в кімнатах ніхто не має права (це не залежить від того на підставі чого Ви проживаєте там).
Комментировать
Анна
Чи має право студент на проживання в гуртожитку який перебуває на обліку в психіатра?Якщо має, то підкажіть закон який це підтверджує
Галина
Для Анна: Ви не правильно підходите до проблеми. Це обмеження встановлюються законом. Якщо ніде немає обмеження про проживання, значить має право проживати. Якщо буде порушувати режим та створювати проблеми для співмешканців, то можуть виселити.
Комментировать
Евген
Підкажіть, будьласка, наскільки віддаленим повинен бути регіон України, з якого приїхав студент для вступу у виш, щоб мати пільги на першочергове поселення до гуртожитку?
1111
Для Евген: тако порядку немає. Першочергове право мають пільгові категорії (діти позбавлені батьківського піклування, інваліди, переселенці тощо). Місцеві не поселяються. Всі інші за конкурсом. Тобто беруть, наприклад 2 заяви - всі умови однакові, але один мешкає в іншій області, а другий в сусідньому районі цієї ж області, тоді звісно поселять 1-го.
/////////
Как показывает опыт, кто первый приехал, тот и поселился, никто там не смотрит кто и откуда, главное чтобы прописка не местная была. Приезжайте в первый день поселения пораньше, скорее всего с квитанцией об оплате, в прошлом году требовали.
1111
Для /: "як показує досвід", заявки на поселення пишуть під час подання документів на вступ, після чого учбова частина присилає виклик на поселення на певну дату (комісія з питань заселення не сасідає щодня).
Комментировать
Катя
Добрый день, можно ли выбирать способ оплаты общежития: помесячно или за квартал (3 месяца)? Я хочу оплатить квартал, так как после буду выселяться, но коменданша орет, говорит что это невозможно. Я ходила в бухгалтерию, там точного ответа не дали, говорили про заявление к директору и он рассмотрит. Но когда, я уходила на зимние каникулы, мне коменда напомнила типа что платит только за весь семестр (6 мес) или выселяйся. Есть закон какой-то? Скиньте, если да. И вобще что делать?
1111
Для Катя: це нехай вони кокажуть закон. Вимагати попередньої оплати більш як за 1місяць наперед ніхто немає права.просити можуть. Вимагати ні
/////////
Читайте что написано в договоре, там оговорены сроки оплаты.
Комментировать
Дмитрий
Здравствуйте! Может ли студент проживать в общежитии на зимних каникулах?
Олінка
Для Дмитрий: звісно може, якщо платить за той місяць чи ті місяці.
Комментировать
Любов
Доброго дня! Ви не підскажите,чи може сирота після закінчення навчального закладу й далі проживати в гуртожитку безкоштовно?
1111
Для Любов: ні
Комментировать
Ната
В общежитии на кухне на одну ночь я оставила дорогую сковородку.уборщица сказала что выбросила ее на улицу в мусорный бак.Комендант сказал это законно так как нельзя оставлять ничего на кухне .это законно?
Галина
Для Ната: Звісно не законно. Можете подати заяву в поліцію про крадіжку майна (прибиральниця вже зізналась в скоєному)
Комментировать
Маша
У меня в общаге установленный коменданский час после 23:00 не выпускать! Так вот можно ли на законных основаниях выйти из общежития после 23:00?
Олег Гаразд
Для Маша: Для Маша: так, можна, адміністрація ставить себе вище Кабінету міністрів і придумає свої закони. Якщо тебе не випускають, це можна трактувати як утримання проти власної волі... Спокійно викликай поліцію, про це йдеться у листі Міністерства освіти від 31.10.2017 № 1/9-577
Комментировать
Олексій
Доброго дня я хотів би запитати чи мають право виганяти з гуртожитку лише за те що я нагрубив зам директора?
Андрій
Здравствуйте, у меня такой вопрос - законно ли заставлять студентов убирать кухню, балкон, умывальник и лестничный проем без предварительного обсуждения и согласия других студентов?
Юлия
Здравствуйте. Законно ли запрещать студентам пользоваться обогревателями, если начался отопительный сезон, а обогрев не включили и нету горячей воды? К кому обращаться с жалобой?
КиШ999
Появился такой вопрос . В нашем общежитие в котором впускают только до 21:00 ввели систему штрафов за распитие алкогольных напитков и курение . Имеют ли право глава студ рады или воспетательница "штрафовать " живущих , хоть они и не являются должностным лицом . Что делать в этом ситуации?
надія
Скажіть будь-ласка.До нас у кімнату поселиди дівчину.Вона виросла в дітбудинку, але їй 19років, і вона працює .Чи можуть її виселити, через тещо вона не прибирає кімнату, грубить співмешканкам, викладачам.Чи має адміністрація на це законне право?
Галина
Для надія: ні виселити її ніхто не виселить, держава має її забезпечувати житлом. можна лише відселити в іншу кімнату (якщо є така можливість). Найкращий варіант, якщо в неї є подруги в гуртожитку з якими вона не проти жити і провести переселення.
Комментировать
Оля
Скажите пожалуйста, я студентка курса. Мне ВУЗ предоставил комнату в общежитии, при поселении меня уведомили что по состоянию здоровая буду жить одна в комнате, Также было составлено заявление что я могу оплачивать каждые три месяца общежитие в удобное для себя время. Я сообщила об этом в деканат. Но по обстоятельствам от меня не зависящем, я не смогла вселится в начале года, имею все документы подтверждающие это. В пятницу пришла за пропуском в общежитие и узнала что меня выселяют из общежития за пропуски неуплату. Комендант ссылаться на деканат и главу студенческого комитета. А в комнате уже проживают двое или трое человек, как раз по норме. Когда я посещала общежитие комендант всегда говорила что всё в силе. И наорала и говорить что у неё перенаселение. И я срочно должна заплатить даже за тот период когда не жила. Хот я заплатила за страховку через интернет, сразу же отозвала оплату, мой электронный кошелёк это может произвести. Что мне теперь делать?
Володя
Як вмовити батьків переїхати з гуртожитку на квартиру? Коли не має кухні на поверсі????
Татьяна
Добрый день. Имеет ли право переселить в другую комнату, если я не согласна. Спасибо
Надія
Всі прочинані знизу скаргі просто нічого з гуртожитком на Желябовій 4 ,в куртожитку ціна збільшується а умови погіршується ,в нуртожитку нічого не працює ,це живий приклад аду ,коли неповнолітні повинні в одній кімнаті з дорослими роздягатись щоб помитись не прикриваючись бо є лише перегородкі в душі з холодною водою ,коли щоб заселитись вимагають ставити вікно в кімнату і робити ремонт,коли на кухні в умивальниках зламані гусакі і не працюють зливи ,коли в туалєтах не працюють змиви і сморід уже по всьому коридорі,коли додатково деруть гроші за світло ,а на питання чому така сума вони кажуть пми порахували скільки у вас приладів ,при цьому немаючи лічильників в кімнатах,коли за прибирання беруть гроші але при цьому на коридорі за 2 роки ніколи підлогу не мили ,я мовчу про тараканів це най менша проблема ,і мовчу про клопів у матрасах і подушках і покривалах які видають студентам ,Ціна за цей ад росте а умови котяться коту під хвіст.
777
Для Надія: Ой я теж жила в цьому гуртожитку 20 років тому. Те саме. У вечері в неділю страшно було вийти в кухню (прибиральниця була вихідна з п’ятриці і сміття ніхто не виносив). Душ без дверей як ніщо інше відучило від комплексів. Одне лише не зрозуміла. Що означає неповнолітні з дорослими? студентів селять з викладачами чищо?
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!