Osvita.ua Высшее образование Students Life Чтение публикации
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Скажите пожалуйста, я студентка курса. Мне ВУЗ предоставил комнату в общежитии, при поселении меня уведомили что по состоянию здоровая буду жить одна в комнате, Также было составлено заявление что я могу оплачивать каждые три месяца общежитие в удобное для себя время. Я сообщила об этом в деканат. Но по обстоятельствам от меня не зависящем, я не смогла вселится в начале года, имею все документы подтверждающие это. В пятницу пришла за пропуском в общежитие и узнала что меня выселяют из общежития за пропуски неуплату. Комендант ссылаться на деканат и главу студенческого комитета. А в комнате уже проживают двое или трое человек, как раз по норме. Когда я посещала общежитие комендант всегда говорила что всё в силе. И наорала и говорить что у неё перенаселение. И я срочно должна заплатить даже за тот период когда не жила. Хот я заплатила за страховку через интернет, сразу же отозвала оплату, мой электронный кошелёк это может произвести. Что мне теперь делать?
Володя
Як вмовити батьків переїхати з гуртожитку на квартиру? Коли не має кухні на поверсі????
Татьяна
Добрый день. Имеет ли право переселить в другую комнату, если я не согласна. Спасибо
Надія
Всі прочинані знизу скаргі просто нічого з гуртожитком на Желябовій 4 ,в куртожитку ціна збільшується а умови погіршується ,в нуртожитку нічого не працює ,це живий приклад аду ,коли неповнолітні повинні в одній кімнаті з дорослими роздягатись щоб помитись не прикриваючись бо є лише перегородкі в душі з холодною водою ,коли щоб заселитись вимагають ставити вікно в кімнату і робити ремонт,коли на кухні в умивальниках зламані гусакі і не працюють зливи ,коли в туалєтах не працюють змиви і сморід уже по всьому коридорі,коли додатково деруть гроші за світло ,а на питання чому така сума вони кажуть пми порахували скільки у вас приладів ,при цьому немаючи лічильників в кімнатах,коли за прибирання беруть гроші але при цьому на коридорі за 2 роки ніколи підлогу не мили ,я мовчу про тараканів це най менша проблема ,і мовчу про клопів у матрасах і подушках і покривалах які видають студентам ,Ціна за цей ад росте а умови котяться коту під хвіст.
777
Для Надія: Ой я теж жила в цьому гуртожитку 20 років тому. Те саме. У вечері в неділю страшно було вийти в кухню (прибиральниця була вихідна з п’ятриці і сміття ніхто не виносив). Душ без дверей як ніщо інше відучило від комплексів. Одне лише не зрозуміла. Що означає неповнолітні з дорослими? студентів селять з викладачами чищо?
Комментировать
Алла
Сейчас моя дочь на улице её не пускают в общежитие. Сегодня только приехала из Болгарии от университета, никому ничего не надо. Что ей делать? Отмазки странные. Прописана в общежитие по адресу: Российская,70
Галина
Для Алла: не зрозуміла ситуація. Чому саме не пускають? Ви хоч щось напишіть.
NERVO
Вызывайте полицию.
Комментировать
Вадии
Скажите пожалуйста если мне не нравится комната в общежитии но деньги проплаченные то можно ли вернуть их?
Данило
Добрий день, у мене є таке питання : Чи може студент повернути гроші за гуртожиток? ( Оплатив на 5 місяців, прожив тільки 1 тиждень.) Чи можна, якщо так, то до кого звертатися?
1111
Для Данило: до завідуючого гуртожитку. А він надасть необхідну інформацію
Данило
Але це можливо, так?
1111
Для Данило: Так. Але повернуть гроші з врахуванням того, коли ви ВИСЕЛИЛИСЬ з гуртожитку. Тобто, якщо Ви після 1 тижня просто з’їхали, не узгодивші всі притання щодо виселення та не здали обхідний, то вважається, що Ви й досі проживаєте
Комментировать
олег
Здравствуйте,в комнату общежития где проживают два студента 5 курса поселили первокурсника, ответьте пожалуйста - это нормально? И почему нельзя поселить первокурсника с первокурсниками? И что можно предпринять в этой ситуации.
1111
Для олег: так це нормально. В деяких вишах спеціально першокурсників розселюють в кімнати зі студкнтами старших курсів. Так в одній кімнаті з’являються разом 6-ти, 4-ри, 2-го та 1-шо курсники. Це роблять спеціально аби старшокурсники ділились досвідом із новачками. А селити разом 3-х дітей щойно відірваних від мамки не кращий варіант.
Комментировать
Ярослав
Здравствуйте, в комнату заселили 14 человек, оплату взяли за год. На просьбы переселить отвечают что, не куда. Это законно? что делать в такой ситуации?
1111
Для Ярослав: але ж Ви погодились, оплатили та підписали договір. Брати плату за рік вже не законно, оскільки ніхто Вам не гарантує, що Вас не відрахують після І-ї сесії, а після відрахування мають виселити з гуртожитку. Що до кількості тих хто проживає можна сказати лише знаючи на скільки чоловік розрахована кімната. Якщо 14 ліжок влазить і Ви не муситк спати по черзі, то законно. І розселити дійсно може бути нікуди (нас жило 5 в кімнаті на 3-х, бо один з гуртожиток був закритим на ремонт і це краще варіанту коли у виші де вчилась племінниця першокурсників не селили зовсім бо не було місць)
Комментировать
Ольга
Здравствуйте,) если комната 12кв.м (мы жили год вдвоём,) при этом у меня через пол года магистерский диплом и нам подселяют 3го человека.. Места катастрофично мало.. И это ещё даже не началась учёба.. Подскажите к кому из администрации вуза можно обратиться, что бы к нам всё же не подселяли третьего..?
Галина
Для Ольга: подивіться в Положенні про гуртожиток та в розцінках на проживання. наприклад в КПІ прописано проживання в кімнатах від 12 м.кв. - 4 осіб, від 7 до 12 м.кв. - 3 особи, а менше 7 м.кв. - 1 особи. У випадку коли в кімнатах проживає манше осіб (наприклад 3 замість 4), оплата йде вищою.
Комментировать
елена
должен ли студент оплачивать ком услуги ? и кто устанавливает сколько должно стоить проживание в общежитии?
Галина
Для елена: Вартість проживання затверджена вишом. В різних вишах по різному. В деяких вартість комунальних послуг вже включено у вартість проживання в гуртожитку (в таких вишах вона становить 40% від мінімальної академічної стипендії, для університетів 520 грн.), в інших вартість проживання та комунальні послуги рахуються окремо. В цьому випадку можна подати на субсидію. В будь-якому випадку оплата комунальних послуг є обов’язковою, адже Ви ними користуєтесь. Часто, до речі, за користування в кімнаті холодильниками, мікрохвилівками, комп’ютерами, гуртожиток виставляє доплату за надмірноспожиту електроенергію
Комментировать
Стелла
Подскажите пожалуйста, студент имеет право воспользоваться своей кроватью, если стоит 2ярусная неудобная кровать, без выноса ее из комнаты или замене на одноярусную. Комната на 2 человека, куптли поставили за свой счёт кровать по собственному желанию. Заставляют убрать или грозят подселить 3 челлвека.
Галина
Для Стелла: Для того аби встановити в кімнаті ліжко, Ви маєте "узаконити" його там знаходження. Інакше під час інвентарізації керівництву буде записано порушення. Ви маєте або подарувати ліжко гуртожитку, або укласти договір про тимчасове зберігання. Згідно чинним нормативним актам просто так принести ліжко і встановити в кімнаті неможна. Окрім того у Вас має бути дозвіл сусіда, оскільки встановлення додаткового ліжка зменшує загальні площу користування в кімнаті і викликає додаткові незручності для нього (неї)
Комментировать
Марина
Студент был зарегистрирован и проживал в общежитии есть отметка в пвспорте, получал субсидию, вдруг оказалась что он с какого то числа жил в общежитии без регистрации.Как такое возможно?
Алена
При поселении в общежитие у студентов изымают паспорт на месяц, якобы для прописки.Законно ли это?
Галина
Для Алена: звісно законно. Паспорт забирає не вахтер, мастелянша або ще хтось, а паспортист.
Татьяна
Как регламентировать нахождение гостя в общежитии? Друг соседки приходит ежедневно и до 23-00?
Комментировать
Алина
Законно ли обязывать студентов (1 курс)покупать мебель (кровать)и как с этим бороться !?
NERVO
Для Алина: Нет, не законно, если это не было указано в договоре на поселение, который вы подписывали с общежитием.
Комментировать
Alena
Можно ли прописаться в общежитие без предварительной выписки с предыдущего места проживания?
Влад
Для Alena: Да. Можно. Декан должен заяву подписать, в которой вы причину укажите, по которой не можете выписаться.
Максим
А не могли бы вы подсказать или дать пример такой заявы? Жил так 2 года, а при поселении в этом году, сказали что обзарца в деканате нету. Буду безумно благодарен Вам.
Комментировать
Алина
Здравствуйте.Скажите пожалуйста,до какого числа нужно внести оплату за проживание в общежитии?До 1 сентября или после поселения?
София
до какого числа нужно заселиться в общежитие? если я льготник, то меня обязательно заселят?
Ирина
Какие документы нужно подавать для проживания в общежитии и как вообще туда заселяться, комнату просить?
андрей
добрый день,подскажите пожалуйста имеет ли право студент который прописан в общежитии жить в летний период?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!