Osvita.ua Высшее образование Students Life Чтение публикации
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Чи має право комендат разом із своєю сім*єю проживати в студентському гуртожитку разом із іншими студентами(серед них більшість дівчат)
Dhp
Для Тетяна: звісно може. А яке відношення до нього мають дівчата? Він зо живе з ними в одній кімнаті? Йому надане місце проживання від роботи.
Комментировать
володимир
За порушення дисципліни відрахувати із освітнього закладу не можна. Стягнення як догана для студента - це абсурд, такого не має. Є багато інших неточностей. Приведіть статтю у належну відповідність.
Elena
Добрый день. Как отказаться от общежития,если тебе его дали, но уже не надоПодскажите, пожалуйста.
Елена
Для Elena: обязательно написать в деканате заяву о снятии с оплаты, иначе будут идти начисления.
Комментировать
Ярослава Полiщук
Добрый день! Могут ли меня выселить с общежития если я не отработал 50 баллов ( не подметал территорию возле универа) ? Я работаю и учусь в этом университете, время отработки совпадает с временем работы в универе. Сказали что выселяют без права повторного поселения. Могу я потребовать повторное поселение или поселение в студенчиское общежитие или хотябы в общежитие для сотрудников вуза так как в нем работаю?
Анастасия
Здравствуйте, студентка, 1й курс. Отказалась от общежития, но через месяц все планы изменились и получается, что негде жить. Могу я рассчитывать, что меня заселят когда остаётся 10 дней до переезда, живу в более чем 100 км от университета. Заранее спасибо
Галина
Для Анастасия: Якщо Ви відмовились, то тепер Вас заселять лише наприкінці вересня, якщо залишаться вільні місця.
Комментировать
Таня
Доброго дня, мене бере злість за наш учбовий заклад, це просто неможливо! У нашому гуртожитку зроблено ремонт (вперше за, мабуть, 20 років) на 2му, половині 3го та 4го поверхах, а на інших ніхто нічого не робив і не робить... У коледжі починають ремонт і пари переносять у гуртожиток, і мене переселяють із кімнати з ремонтом у кімнату без ремонту, і навіть без пластикових вікон, а під моїми ногами будуть проходити уроки, це нормально? І чи можна щось зробити, щоб цього не допустити??
777
Для Таня: чи можна щось зробити? Можна. З’їхати на квартиру. Ви ж самі хочете ремонт в закладі. Коледж, вочевидь, бюджетний заклад. Коли і сеільки є коштів в бюджеті, тоді і в такому обсязі ремонт і роблять. А в цьому році перенесення терміну виборів взагалі нагадило бюджетним закладам бо якщо видатки на ремонт були заплановані на літо, а на вибори на осінь, то все довелось міняти місцями. Тепер замість того аби ремонт зробили влітку, його робитимуть під час навчального року. Скажіть "дякую" людині, яка нічого не тямить в бюджетуванні (Зе і команді)
Таня
Добре, а пари у гуртожитку? Весь коледж переносять сюди, чи мають вони на це право? Чому я повинна терпіти те, що під моєю кімнатою буде зала для концертів духового відділу? Це не нормально!
777
Для Таня: а де б Ви хотіли аби проводили пари під час закриття навчального корпусу? На лавці в парку? Скажіть спасибі, що не звільнили гуртожиток від проживаючих, аби забезпечити кімнатами для навчання. Не хочете терпіти - вибирайтесь на квартиру. В багатьох навчальних закладах взагалі або зовсім немає гуртожитків, або місць в них недостатньо.
Комментировать
Юра
Доброго дня, я з дівчиною являємся студентами одного ВНЗ, ми одружились літом і хочемо поселитись в гуртожиток як сімейники. Але нам сказали що сімейники платять більший тариф. І нас разом не поселять... Що робити?
Галина
Для Юра: Не поселять чому? Бо не вистачає місць? Я свого часу була заміжнею студенткою і жила в сімейному гуртожитку вишу свого чоловіка (я з іншого вишу). місць не вистачало і на комісію винесли 7 заяв на 6 вільних кімнат. 5 було з дітьми і 2 пари з довідками про вагітність. інші пари не розглядались через недостатність місць. заяви подають до комісії протягом року. Якщо кімнати вивільняються (закінчили навчання в грудні, виключили, перевелись на заочку), то до них поселяють нові пари. Сімейні звісно платять більше, бо умови проживання інші. В нашому виші в сімейних гуртожитках були повноцінні однокімнатні квартирки. Якщо окремого гуртожитку немає, то все одно йде поселення в кімнату 2-х замість 3-х або 4-х. що робити? Вирішуйте. Можете поки звільняться місця жити як і жили раніше, можете знімати житло.
Комментировать
Валерий
Здравствуйте, в каких случаях студенту могут отказать в поселении в общежитие? Спасибо
Retro
Для Валерий: при отсутствии свободных мест. Их может быть 70% от потребности. Или проживание от места учебы достаточно близко для ежедневных поездок.
Комментировать
Євгенія
Здравствуйте,могу ли я проживать в общежития вуза,если я не студентка этого вуза?
Галина
Для Євгенія: треба уточнювати у виші. Якщо Ви є студенткою якогось іншого вишу та в гуртожитку є вільні місця, то в кінці вересня , жовтні відбувається поселення сторонніх осіб. Якщо зовсім не студентка, то взагалі то не можете, але є умови за яких селять. наприклад через клапотання до керівного органу. Наприклад, у нас в департаменті є в підпорядкуванні коледжі. І якщо керівники інших підвідомчих закладів подають клопотання про поселення їх працівників в гуртожитки наших вишив, то департамент надає дозвіл і вони теж заселяються як сторонні особи.
Комментировать
Дарья
Доброго времени суток.Такая ситуация,поступила на 1 курс,буду проживать в общежитии.Планировала оформить субсидию за комунальные услуги,а тут выясняется что нужно оплатить сразу за 5 месяцев..Нельзя оплатить за один месяц,в течении которого оформлю субсидию?
Галина
Для Дарья: це треба з’ясовувати у виші. там є свої затверджені правила проживання. Але якщо заплатите а потім оформите субсидію, то Вам зроблять перерахунок.
Дарья
Благодарю за ответ)
Комментировать
Андрей
У меня проблема, закончил 1 курс, заявление на общежитие на след год писал, и здал старосте как и все. В итоге, в списках людей которые заселенны на след год, меня нет. С моей стороны причины нет, вел себя тихо и смирно, не буянил. Звонил зам. декану с этим вопросом, тот ничего конкретно и по делу не говорит, не делает.
Дар'я
Скажіть будь ласка, щоб заселитись до гуртожитку спочатку потрібно піти до навчального закладу і там сплатити чи як,??
Оксана
Моего ребенка выселяют из общежития , потому что некуда селить 1 курс, а мы оплатили уже проживание на полгода и не хотим выселяться , законно ли это? ?
989
Для Оксана: ні не законно. Мали попередити завчасно. Є виші в яких не селять І або (і) останній курси, оскільки місць не вистачає. Алк про це попереджають.
Ольга Андреевна
Оксана,у нас такая же проблема,может и Вуз тот же.Куда обращаться ,если бы год назад подсказали - никогда бы документы не отдали.Теперь и ребенок переживает и мы.
Комментировать
Екатерина
Добрий день, чи можу я претендувати на гуртожиток після вступу на 1 курс? Завчасно дякую
989
Для Екатерина: 1якщо у вишу є гуртожиток, 2 якщо Ви не місцева.
Комментировать
Катя
Здраствуйте , а могу ли я заселиться в другую общагу университета к которой не привязанный мой факультет?
Дарья
Добрый день, скажите пожалуйста, студенты которые проживают общежитие должны платить за коммунальные услуги?
Галина
Для Дарья: вам виставлять рахунок в якому будуть і комунальні послуги. окремо вони не сплачуються. Окремо зазвичай вимагають лише доплату за електроенергію, якщо в кімнаті є електроприбори (холодильник, мікрохвильовка тощо)
Іра
А прилади для волосся, наприклад,( плойка, фен) також за окремим тарифом? Якщо використовувати, скажемо, всього двічі на тиждень, то все одно рахунок виписують?
Комментировать
Анна
ТАК дитина неповнолітня 15років батьки будуть відсутні при поселенні.Заселятись і оформлюватись,реєструватись буде з бабусею.Сказали що треба написати заяву.Питання яку?За яким зразком.Підкажіть будь ласка
Галина
Для Анна: Чому Ви питаєте тут? Питайте в навчальному закладі. Можливо це якісь вимоги конкретного вишу. Всі діти поселяються до гуртожитку неповнолітніми, бо в коледж та ПТУ вступають в 15 років, а в університет в 17 років. Мій син також поселявся в 17 років і я там присутня не була взагалі і жодної заяви не писала. Якщо треба якусь заяву, то напише бабуся. В чому проблема?
Комментировать
Анна
Доброго дня.Яку треба писати заяву батькам неповнолітньої дитини при поселенні в гуртожиток без присутності батьків
Галина
Для Анна Ніяк. А навіщо? У вас в гуртожитку вимагають заяву від батьків? Перший раз таке сустрічаю
Комментировать
Елена
Возможен ли такой вариант, чтобы меня заселили в общежитие только на 1 месяц (сентябрь), если я точно знаю что с октября заселюсь в другое место. Или там заселяют сразу на большой период времени?(на весь учебный год)?
Галина
Для Елена: теоретично можливо. але проблематично. Зазвичай селять на рік. А на місяць можна заселитись як сторонній особі (там плата вища), але їх селіть вже в жовтні, коли точно відомо скільки вільних місць залишилось (а Вам якраз треба лише до жовтня). В багатьох гуртожитках беруть плату за півроку наперед (або мінімум за 2 місяці) і виселетись та повернути кошти це велика проблема. Спробуйте взнати в коменданта 9але він навряд чи теж зараз допоможе, бо залежить від направлень, які видає деканат. набагато простіше поселитись на 1 місяць в середині року, а не в період заселення. Не хочете жити в гуртожитку, краще не починайте. Але як говорить правило: "кожен справжній студент має хоча б рік прожити в гуртожитку".
Елена
А почему мне придется платить больше как постороннему человеку, если я студента их ВУЗА? Поступила на контракт. Знаю что бюджетники всегда в приоритете, но ведь я не посторонний человек, а такой же студент их вуза как и все остальные) или вы имеете в виду что придется заплатить больше, т.к. заселяюсь не на год (как все), а на маленький период времени?
Галина
Для Елена: Вас заселять не як в гуртожиток на постійне місце проживання, а як в готель
Комментировать
Аліна
Доброго дня, чи маю я право перевестись в гуртожиток іншого вузу, якщо мене не влаштовують умови у тому, який надає мені мій вуз? Тобто, якщо я вступаю в Грінченка, чи можу жити в студмістечку КНУ Шевченка?
Галина
Для Аліна: Це слід взнавати в КНУ. В гуртожитках, де достатньо місць можуть селити студентів з інших вишів, але за оплатою як сторонніх осіб (вона вища ніж для своїх студентів) і якщо в гуртожитку є субсидія, то Ви на неї не зможете претендувати. Сторонніх селять вже в жовтні, коли стане відомо скільки залишиться вільних місць після поселення власних студентів.
Retro
Для Алина: вы врядли сможете жить в общежитии КНУ так как там своих студентов некуда селить и администрация договаривается с другими вузами и даже хостелами, чтобы поселить иногородних студентов, параллельно выселяя магистров и т.д. Всех желающих удается поселить только к концу ноября.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!