Osvita.ua Высшее образование Рефераты Всемирная история Джерела державності США. Реферат
Ведущие компании и учебные заведения Предложения получения образования от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства. По вопросам размещения информации обращайтесь по телефону (044) 200-28-38.

Джерела державності США. Реферат

На формування державного ладу Америки вплинула Англійська політична спадщина

Англійські поселенці принесли із собою політичні ідеї, що розвивалися в Англії в плині сторіч.

До 1600 р. Англійський уряд надавав своїм громадянам цивільні і політичні волі: розширення справ у суді присяжних. В англійській системі керування існували 2 принципи:

  • обмеженість повноважень уряду,
  • представницька влада.

Вони і вплинули на подальший розвиток Америки, тому що була прийнята частина англійської системи.

Англійський Білль про права 1689 року дуже важливий для американських колоністів, він розмежовував права й обов'язки правителя, застосовувався до американських поселенців - вихідцям з Англії, у тім же ступені, що і до англійців.

Однієї з передумов американської революції: послужило припущення про те, що колоністи позбавлені основних прав, закладених у Біллі.

Незважаючи на фрагментарність і уривчастість своєї діяльності колоніальні уряди заклали основи національної державності.

Серед них найбільш важливі:

  • писана конституція, що гарантує основні волі і відмежовує силу уряду;
  • законодавчі органи, що були представлені виборними представниками;
  • поділ влади.

Ключовою рисою в період колоній було керування у відповідності з письмовим планом. Мейфлауерську угоду першо-поселенці підписали в 1620 році, що є першим прикладом колоніального самоврядування. (41 чоловік, представники всіх родин, що прибули в Америку брали участь у розробці Мейфлауерської угоди).

Вони розуміли, що потрібні правила, щоб керувати своїм укладом, щоб вижити на цій землі.

Представницька влада стала невід'ємною правовою традицією в Америці задовго до оголошення своєї незалежності в 1776 році.

Губернатор як представник монарха виконував накази короля, він також втілював у життя закони, що приймалися колоніальними законодавчими органами.

Література

  1. Всесвітня історія. Посібник. – К., 2003.
  2. Історія США. – М., 2000.
  3. Словник-довідник з всесвітньої історії. – К., 2001.


08.09.2012

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!