Osvita.ua Высшее образование Рефераты Архитектура Комплекс спортивних залів Іойогі в Токіо як приклад оригінальної японської архітектури. Реферат
Ведущие компании и учебные заведения Предложения получения образования от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства. По вопросам размещения информации обращайтесь по телефону (044) 200-28-38.

Комплекс спортивних залів Іойогі в Токіо як приклад оригінальної японської архітектури. Реферат

У рефераті подано відомості про комплекс спортивних залів Іойогі в Токіо

Одним з найвідоміших архітекторів світу є японець Кендзо Танге (нар. в 1913 р.). Він набув популярності своїми оригінальними спорудами в 1950-х рр. Всесвітню славу приніс Танге величний меморіал Миру, збудований у 1955-1956 рр. у Хіросимі на згадку про жертви атомного бомбардування. У ньому архітектор створив образ величезної емоційної сили.

Коли для Олімпійських ігор 1964 р., що мали проходити в Токіо, було вирішено збудувати комплекс спортивних споруд, їх проектування було доручено Кендзо Танге та конструктору І. Цубої.

Комплекс складався з двох залів — великого, на 14246 місць, і малого, на 5350 місць, а також ряду менших за розмірами спортивних споруд. У великому залі розміщено два басейни — один для стрибків у воду, другий для плавання. В основу споруди покладено ідею великопрогонного вантового мосту.

Дві вантові конструкції гігантськими кривими, наче крилами, охопили величезний внутрішній простір залу, створивши винятково динамічний образ. Малий зал також перекрито вантовою конструкцією.

Вона нагадує величезну спіраль, яка в стрімкому злеті випросталася вгору. Цей образ символізує спортивне напруження, що завершується олімпійським рекордом.

Коли дивишся на споруди Танге, пригадуються слова Нерві: "Сталь, залізобетон і розрахункові теорії, що дають можливість раціонально їх використовувати — це нові способи, які сьогодні е в розпорядженні архітектора. За їх допомогою він може створити значно складніші й виразніші симфонії, ніж ті, що були можливими в більш віддаленому минулому".


06.08.2011

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!