Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
To Лина: На здоровье))))обращайся)
Лина
To Саша: спасибо) самая полезная информация кстати
Plat
To Бомба: у мене з фізикою напряги - і що далі? в мене 100% бюджет)) з головою треба було дружити, а не з фізикою.
пфф
To Бомба: зато вы с орфографией не дружите =)
ЛОЛ
To Бомба: хаха.=) и к чему это?
Саша
To Лина: я на банковское подавал,кароче ты проходишь на межд. экономику и банковское дело,нащёт маркетинка хз
Лина
To Саша: банковское дело, международная экономика и маркетинг
))))
To Бомба: а скільки балів у вашого синочка? і скільки з них атестат? тільки чесно
Бомба
Дураки ви всі! Вчитися в школі треба було так, щоб тепер не було проблем.Хто вчився, той спокійно проходить на бюджет.Особливо ті, хто дружив з фізикою так як мій синочок.
Саша
To Лина: а кстати на какой факультет ты хочешь?у всех факультетов разный проходной бал для контрактников
саша
To Антон: как я понял тебя должны перевести в рекомендованые на контракт,мне так обьясняли
Антон
Будь-ласка, прошу відповідати якщо ви впевненні на 100%. Я подав документы в НАУ ( авіа ) на програм.інженер. (бюджет), то у разі якщо я не прохожу на бюджет, чи спускаюсь я у списки контрактників чи ні? У заяві зазначив *бюджет*
Саша
To Лина: Беги подавай,у меня друг подал у него 648)))
Аліна
To PUPAS: Наскільки я знаю(дзвонила дізнаватись) то кількість контрактних місць будуть обдумувати коли порахують кількість контрактних заяв!
хнпу
Якщо обсяг набору на контракт 60(бюджету немає) а подали документи 80 чоловік і всі 80 мають рекомендацію до зарахування, то зарахують тих хто раніше надасть оригінали?
мама
так, для смеха. на английскую филологию в ЛНУ Франка прошла льготница (дети шахтеров) с баллами по английскому 124! Без комментариев...
PUPAS
Вопрос в следующем. Что делать тем, кто не смог попасть в список рекомендованых на контракт? Допустим на бюджет 25 мест, и на контракт - 75 мест. Все те кто не вошел в список рекомендованых бюджета и контракта, поместили в резервный список. Сейчас я на 102 месте, тоесть, грубо говоря, от контракта меня отделяет 102 места. Что делать в таком случае?
Min
"При цьому, в умовах прийому деяких вузів прописано те, що в "другу хвилю" вони беруть тільки тих, у кого в приймальні лежать оригінали, наприклад, таке правило є в КНУ ім. Шевченко", - зазначив Фоменко...В каких еще вузах подскажите
сцуко!
скажите пожалуйста, это все не могут скачать список рекомендованых на бюджет из сайта юрки, или это я такая особенная???!!!!!!!!!!!!!!!
Plat
To Христина: лол, не знаєш - не говори. цільовики потім відпрацьовують в селі. чи ти думала, вони за красиві очі на бюджет вступають?